JobAssist

Odense

Opinie o JobAssist

Marta

@123567 vi byłeś pracownikiem JobAssist? W jakim okresie czasu? Ciekawi mnie skąd znasz aktualnie obowiązujące stawki w tym miejscu? O samej wysokości wynagrodzenia w obecnym roku nie ma zbyt wielu informacji na forum, więc tym bardziej wszystkie konkrety będą obecnie bardzo wartościowe.

123567 vi

za takie grosze robia zdrowie zepsuje a na starość ani ubezpieczenia ani emerytury a ci co zatrudniają to wstydu nie mają płacić tak zalośnieżone czy ci ludzie jedzą tylko suchy chleb

123567 vi

Marta

@cezik czy taka sytuacja dotyczy wszystkich Polaków, a inni emigranci z pozostałych krajów są w innym położeniu? Jak to wyglada w praktyce?

hbjla

no właśnie - ciekawi mnie ile faktycznie można zarobic za granicą. bo różnie sie mówi, a jak jest naprawde?

plusik

z tego co słyszałem o pracy w Dani przez JobAssist, a co również można zauwazyć i na tym forum to , że praca jest naprawdę ciężka. Bez względu czy wyjeżdżają do niej mężczyźni czy też kobiety to muszą się oni liczyć z naprawdę niezłym wyciskiem który zapewne dostaną pracując za granicą. Po za tym standard...

cezik
@plusik 30.12.2014 15:10

Standardem w pracy za granicą jest własnie to co napisałeś @plusik. Polacy wyjeżdżający do pracy za granicę muszą za każdym razem liczyć się z tym , że trafią na najgorszą i najcięższą pracę, ponieważ ludzie na zachodzie dość szybko zauważyli jak Polacy są pracowici i wydajni w tego typu pracach właśnie

przemo

Witam,żona właśnie wraca ,niebawem będę wiedział czy tylko zarobki LIPA czy coś jeszcze.szklarnie,zamiast 20 bylo w porywach 14-15 kobiet a pracy tyle samo.zarobki TRAGEDIA.pzdr

ZOŚKA

Napisze tylko tyle jedna wielka porażka te dobre opinie to chyba od ich zaślepionych bab!!!!!Napisze wiecej jak sie zwolnie ciag dalszy nastąpi.....tylko wtedy sie rozpisze z pozdrowieniami [usunięte przez moderatora]

bob

jobassist to jedna z lepiej działających firm na rynku duńskim, wszystko elegancko załatwione, praca w porządku, zakwaterowanie bez zastrzeżeń, a w razie problemów pomagaja, ogolnie naprawde spoko

Marioo

jobassist dwne teraz nazywa się assist ln i jest wielką tragedią płacą 60 koron brutto. to mniej niż praktykanci mają w szkołach duńskich starcza to tylko na opłaty pokoju i jedzenia . NIE POLECAM NIE DA SIE ZAROBIC

khjo

hahahaha takich naciagaczy jak jobassist nie widzialem.

Łukasz

Słowa kojarzące się z JobAssist (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rzetelna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako istotną . Atmosfera i ludzie tam pracujący są najważniejsi . Od jakiej stawki można negocjować pensję?600E Najbardziej podobało mi się w JobAssist:było sporo nadgodzin Najbardziej nie podobało mi się w JobAssist:wszystko było w porządku

Zostaw opinię o JobAssist - Odense

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JobAssist