Medas Sp. z o.o.

Śląskie

Opinie o Medas Sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Markiwidzę, że masz bardzo konkretne informacje o pracy w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia Medas Sp. z o.o.? Czy oprócz wynagrodzenia można również liczyć na dodatkowe benefity? Jakie możliwości rozwoju daje ta praca? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób rozważających aplikację.

Marki
@Dominika 3 tygodnie temu

Kolega tam pracuje, nie narzeka, mówi że praca luźna i spokojna. Niestety brak tam szkoleń

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Tradycjarozumiem, że Medas i jego przedstawiciele zrobiły na Tobie dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Chętnie dowiemy się o niej więcej. Co Cię tak zaciekawiło? Czy usłyszałeś od firmy z informacją zwrotną?

Tradycja

Po rozmowie warunki i możliwości ciekawe, zobaczymy czy sie odezwą...

hgj
użytkownik zarejestrowany

no chodzi o to, że wydaje sie być dobrze, ale za krótko tu pracuje, żeby powiedzieć wiecej szczegółów :P

uczestnik

Co ma na myśli, ja dostałem zatrudnienie, jest sympatycznie, ale ciężko coś więcej powiedzieć, bo pracuje króciutko.

uczestnik

Rozmowa dość ciekawa, zobaczymy co będzie dalej.

ela
@uczestnik 06.04.2016, 13:13
Rozmowa dość ciekawa, zobaczymy co będzie dalej.

rozmowa fajna i nic dalej

Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Medas Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.

Zostaw opinię o Medas Sp. z o.o. - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medas Sp. z o.o.