Stałe Przedstawicielstwo RP przy ONZ w Genewie

Genève

Opinie o Stałe Przedstawicielstwo RP przy ONZ w Genewie

halina j
użytkownik zarejestrowany

@anonim każdy by hciał praxcować tam, chociażby dla samej lokalizacji z Genewie w Szwajcarii, ale dla większości będe to tylko niespełnione marzenia. wiadomo że to polityka i dyplomacja, tutaj z ulicy nie biorą. ale oferta stażów byłaby czymś pięknym w moim zyciu

Pani Sekretarz MP z Przedstawicielstwa w Genewie bardzo pospieszyła się z oceną co do autora tekstu. Chciałoby sie odpowiedziec "ale to Pani jest [usunięte przez moderatora] pani MP" ale nie wypada. Chcialoby sie tez powiedziec "walnij w stol a nozyce sie odezwa" ale rowniez nie wypada. Niech Pani wytlumaczy po co rzeczona pani "O" mialaby w styczniu 2010 wypisywac takie rzeczy o swoim miejscu pracy? Czy moze zbyt jest Pani leniwa, zeby sprawdzic date wypowiedzi? Jest Pani bezczelna.

anonim2

oooo ciekawe. a kim jest pani "O"???

Misio Uszatek

Praca tam to harówa. Oczywiście to zależy dla kogo. Aktualny Amabsador nie potrafi dobrze zorganizować pracy. Jedni jadą tam na wczasy, gdzie w godzinach pracy zajmują się swoim hobby, np siłownia, zakupy, nauka języków - bo przecież prawie nikt tam nie zna francuskiego na tyle żeby zrozumieć treść pisma czy rozmowy telefonicznej, a także swoją rodziną - pilnowanie dzieci- jak nie masz swoich, to możesz pilnować też cudzych.Inni pracują za tych co robią zakupy, chodzą na siłownię, pilnują dzieci, chodzą na języki. Bo przecież pracę trzeba wykonać. Zależy do jakiej grupy się zakwalifikujesz. Pytaj w trakcie naboru, bo gra nie jest warta świeczki - w Polsce można znależć lepszą pracę, a po odtrąceniu wysokich kosztów utrzymania w Genewie, wychodzisz na to samo.

Zostaw opinię o Stałe Przedstawicielstwo RP przy ONZ w Genewie - Genève

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stałe Przedstawicielstwo RP przy ONZ w Genewie