Gold Foam Sp z o.o.

Wiktorów

Opinie o Gold Foam Sp z o.o.

elko

Podejrzewam, sawcio', że na pewno jest podstawa jednka nie wiem ile ona może wynosic pewnie coś okł 3000tysiećy plus oczywiscie premie a wiadomo, że jak będzie umiejetnie rozmawial z klientami to beda zakupywać produkty wiec i on abedzie wyższ

sawcio

A nie wiecie jakie zarobki maja przedstawiciele??

mokra_21

A mi się tam podobało spędziłem tam 4 lata i było super fakt że słabo płacą ale i robota nie jest ciężka

koktajlowa muza

Praca w goldfoam -NIE POLECAM zarobki 1000-1200 netto poza tym cały czas zwalniają

Zostaw opinię o Gold Foam Sp z o.o. - Wiktorów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Foam Sp z o.o.