S.P.Z.O.Z

Grójec

Opinie o S.P.Z.O.Z

karl

Witam interesuje mnie tutaj posada pracownika ds., zamówień publicznych. wiecie jakie mają dokładnie wymagania i jakie kursy ewentualnie moge odbyć żeby się tam dostać? Ważne tez jaką formę umowy i za ile i na ile proponują. z racji innych r zobowiązań chciałbym wiedzieć w jakich godzinach odbywa się praca i czy weekendy pracujące

co to za zmiany gdzie zastepca dyrektora jest kret [usunięte przez admina]co doprowadzil razem z [usunięte przez admina] szpital do nedzy i dalej kapinuja jak zarobic starosta wiedzac o tym pewnie chce sie dolaczyc do tej bandy kretow radni grojca zwolnijcie ich bo wybory niedlogo a wtedy mieszkancy grojca zwolnia was

jorg

gdzie sa radni by zablokowac [usunięte przez admina]i kradziez szpitala panowie jest jeszcze czas by ratowac szpital jak nie zadzialacie to [usunięte przez admina] go calkiem zniszczy panie nowy prezesie zwolnij [usunięte przez admina] bo inaczej mieszkancy grojca zwolnia cie

jorg

tam jest nowy prezes co zwalnia pracownikow z grojca a zatrudnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z radomia co nic nie potrafia a o tym wszystkim wie starosta i to pochwala ale niedlugo wybory i pana staroste rozliczymy panie starosto to ostatnie miesiace pana

Zostaw opinię o S.P.Z.O.Z - Grójec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.P.Z.O.Z