" PUP POMOT" sp. zoo , "TELESKOP" sp.zoo

Chojna

Opinie o " PUP POMOT" sp. zoo , "TELESKOP" sp.zoo

hela

Opinie ?????? a co tu pisac ,moi drodzy ; w pomocie spawacz zarabia ok 1800 zł na reke warunki że tragedia syf , brud , kila i mogiła zimno głośno a ymagania że ullllla la . Na placu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w stołówce zimno monitoring wszędzie spawarki gierka pamiętają kirownicy co najmniej dziwni . W dodatku truciciele na jednej z malarni nawet filtrów nie ma wystarczy popatrzeć na dach mnóstwo tam farby , a w niej od holery ołowiu xsylenu i innego świństwa wszystko wysoce rakotwórcze cześć zabierze wiatr cześć trafi do gleby wraz z deszczem ,,,,można tak do znudzenia , jakim cudem oni przechodzą ISO , BHP , INSPEKCJA SANITARNA,,,, no jakim cudem ??????????????? o wasze zdanie nawet nie pytam samo sie nasuwa. Powodzenia,

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie " PUP POMOT" sp. zoo , "TELESKOP" sp.zoo?

Zostaw opinię o " PUP POMOT" sp. zoo , "TELESKOP" sp.zoo - Chojna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " PUP POMOT" sp. zoo , "TELESKOP" sp.zoo