Barchester

Healthcare home

Opinie o Barchester

luk

Pracuje dla barchestera i chce wszystkich ostrzedz - care assistanci to dla mangerow tanie narzedzia, tanie bo 6.5 f to naprawde malo na Londyn, beda mscic sie na Was, orac wami ile sie tylko da, nie szanowac waszych preferencji odnoscnie zmian i caly czas sie czepiac- bo dobrze wiedza ze dlugo tam nie bedziesz pracowac i dlatego za te kilka miesiecy wycisna ostatnie potey z Cb i wtedy kupia nowe naredzie za 6.5f. Radze osobiscie uwazać gdzie managerami lub zastępcami sa: Ciapki, romuny, szkoci- Ci sa najgorsi i nie maja zadnych skrupolow, a po pracy u nich nie licz na referencje.

Zostaw opinię o Barchester - Healthcare home

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barchester