B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 10 ocen.

B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.
4 10 6 1

Opinie o B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

Administrator

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

wert

siema, czy oni w ogóle funkcjonują? Albo ja źle szukam albo już sam nie wiem szukam jakiś ofert pracy u nich ale chyba ani strony internetowej ani śladu

anonim

W tej firmie nie ma działu HR. To maleńka firma. Rozmowy zazwyczaj prowadzą szefowie/właściciele. Brak profesjonalizmu widzi się na każdym kroku. Od zatrudniania i motywowania pracowników po szkolenia i współpracę z trenerami. Stres generują właściciele, którym daleko do menedżerów z prawdziwego zdarzenia. Praca bez żadnych perspektyw.

anka

bo wiesz skoro mowisz ze jest stresujaco to chciała bym wiedziec jak bardzo ;-)

anka

a kto prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? bo dział hr nie chciał mi powiedziec, no i przede wszystkim jak dlugo tam pracowałaś?/ pracowałes?

gość

Zdecydowanie odradzam, praca bardzo stresująca wypełniona nadgodzinami i ciągłymi pretensjami przełożonych. Praca pod nieustanną presją bez perspektyw. Firma szkoli z motywacji a nie ma o tym zielonego pojęcia to chyba mówi samo za siebie. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. - Warszawa

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.