Opinie o Rewon w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rewon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rewon o rekrutacji.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewon w Łódź

zorientowany

to chyba już agonia tego zakładu

Nie są wypłacone jeszcze pieniądze za marzec jak człowiek zarabiający 1600 zł brutto może przeżyć 2 miesiące bez pensji. Niech prezes odpowie na to pytanie?

pracowałem tam

Już tam nie pracuję i domyslam sie że chodzi o kierownika bo faktycznie był to super gość który nie widział tylko czubek swojego nosa ale również inne osoby.

Tylko jeden człowiek dbał o wszystkich pracowników i obawiam się ze juz nie wróci do firmy

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca poniżej normy. Starsza Pani jeszcze z komuny. Brak wiedzy o rekrutacji i budowie wizerunku firmy. Zniechęciła po kilku minutach. Nic się nie można było dowiedzieć. Ciągłe pretensje jak zadawałem pytanie. Polecam sprawdzić jakie firma ma opinie i nie startować do rekrutacji.

Pytanie w stylu "Jaka jest najniższa pensja za jaką jest Pan gotów pracować" - gratuluję poziomu firmie

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
elo dla wariatów

bo tu jest Łódź,a w Łodzi to pracę na umowę o pracę to ze świecą możesz szukać.Ponadto raczej nie pracują tam dzieciaki,którzy mają po 20 lat i zwłaszcza takim osobom jest ciężko znaleźć inną pracę.Nie znaczy to,że nie mogą ponarzekać.A co do weekendów żadna sobota nie jest obowiązkowa,ale tak naprawdę wiesz,jak jest.Nie przychodzisz to w chwilach kryzysu,a taki w przyszłości pewnie się zdarzy dostaniesz wypowiedzenie i tyle.Będą mieli pretekst,bo na pewno samo przychodzenie nie jest gwarancją utrzymania się w tej firmie.Ale jak chcesz zarobić nawet na raty,to Ci się opłaca mieć więcej kasy-wiadomo

?

To po [usunięte przez moderatora] tam siedzicie wszyscy, skoro jest tak źlie!

były kochanek prezesa

jeśli nie przeszkadza Ci wypłata rozdzielona na dwie raty(pierwsza koło środka miesiąca,druga pod koniec-średnio po 600-800 złotych)to zapraszam.Atmosfera,jak pracowałem była zajefajna-teraz przyjęli jakichś nowych,to nie wiem,jak jest,ale sądzę,że aż tak się nie pozmieniało.Może wypowiedziałby się jakiś pracownik,który tam pracuje.Ogólnie,jak masz (usunięte przez administratora) na wszystko to polecam firmę,bo to jest najlepsze podejście na prace tam

konkretnie

narzekacie? kto ? Umowa o prace na najniższą stawkę a reszta części wynagrodzenia wypłacana jako premia jeśli mają gest a jeśli to to oszukują ze ciężko w firmie i zatrzymują sobie kase np. za soboty ...

pracowałem tam

pracowałem tam i nie polecam

headhunter

anonim w Rewonie wolontariusze są potrzebni, jak Ci nie przeszkadza praca za FREE, to jest miło i przyjemnie, w sumie brak kasy i zwolnienia to jedyne wady :-)))))))))))))) zapraszam i polecam- dział rekrutacji

w.......y mąż pracownicy

anonim, w Rewonie jest bardzo wesoło, jak moja żonka przychodzi z pracy to bez kija nie podchodzę bo mogę oberwać, jak chcesz tam pracować to możesz się zaopatrzyć w hurtową dawkę nerwosolu bo nie dasz rady :-))))))))))))

ceniący się człowiek

NO FUTURE! Omijać z daleka! Chyba że jesteś masochistą aczkolwiek i masochista żreć coś musi...

gej

nie wiem jak Wy,ale ja tam lubię pracę w rewonie.Cały czas jestem [usunięte przez moderatora]:P

Miłościwie Panujący Pan Prezes

ludzie,weźcie się do roboty,a nie pieniądze będziecie brać.I co może mam wam jeszcze premie dać?Taki ptak?Jak nie macie pieniędzy,to idźcie szczaw zrywać.Myślicie,że mam tylko ten (usunięte przez administratora) na głowie.Ja muszę utrzymać jeszcze moje przychodnie.A wakacje?To co,nie interesuje Was,że nie będzie mnie stać na wakacje we Włoszech?Empatii troszkę!

jeszcze pracownik

zapraszamy do rewonu. Tu pensje obsuwają się tylko o 3 tygodnie. Powodzenia. Przychodźcie do naszego obozu pracy !!!

w.......y mąż pracownicy cd

witam, ponownie :-) mała propozycja, proponuję przenieść cały wątek na strony o tematyce wolontariatu, bo ta dotyczy pracodawców, a z tego co się orientuję to pracodawca jest zobowiązany do wypłaty wynagrodzenia, w przypadku REWONU z tym lipa Pozdrawiam kochający mąż

EX

Uwaga! Ważne wskazówki dla osób chcących podjąć lub, które niedawno rozpoczęły pracę w firmie Rewon S.A.: Kryteria oceny pracowników w firmie Rewon S.A. 1.Humorki i „widzimisię” pana Prezesa, który cierpi na zaburzenia dysocjacyjne. Raz twierdzi, że firma się znakomicie rozwija i świetnie sobie radzi, by za kilka dni opowiadać, że nie ma pieniędzy na wypłaty bo jest dramatycznie niska sprzedaż, raz chwali pracowników i opowiada, jak jest z nich dumny i jak ważni są dla zakładu, innym razem twierdzi, że nie będzie rozmawiać z bandą oszustów i szantażystów, którzy swoimi niedorzecznymi żądaniami wypłaty zaległych pensji doprowadzają firmę do upadku. Pan Prezes jest lekarzem, obraca się w środowisku – powinien zasięgnąć fachowej porady celem zdiagnozowania i leczenia swojej przypadłości. 2.Układy i układziki, czyli kto z kim i przeciwko komu trzyma. 3.Umiejętności typu: „siedź cicho, rób swoje, nie interesuj się i przytakuj” – jakiekolwiek przejawy indywidualizmu bądź posiadania własnego zdania nie są mile widziane, że nie wspomnę o próbie sprzeciwiania się przełożonemu. 4.Niskie wymagania finansowe – najlepiej być emerytką z grupą inwalidzką, zatrudnioną na umowę krótkoterminową na ¼ etatu, harującą na akord (z wyśrubowaną normą) po 8 godzin plus na czarno wszystkie soboty w miesiącu za wyimaginowane pieniądze w kopercie, których nie ma możliwości wyegzekwować. 5.Bezwarunkowe oddanie i lojalność, czyli czy jesteś gotów pracować przez dłuższy czas bez wypłaty, nie dopominając się przy tym o zaległości, a także czy jesteś gotów by twoje nadgodziny, praca w dni ustawowo wolne, czy różnego rodzaju dodatki do pensji nie były oficjalnie ewidencjonowane (szara strefa), a zatem bez możliwości późniejszego wyegzekwowania prawnego, bez zadawania zbędnych pytań i oczywiście bez dopominania się o zaległości. 6.Rozwojowość i wytrzymałość pracownika , czyli czy jest gotów wykonywać coraz wyższe normy za coraz niższe pieniądze. 7.Żelazne zdrowie i brak życia osobistego, czyli całkowity brak zwolnień lekarskich i wniosków o urlop. 8.Plotki i ploteczki, czyli „ktoś, coś o kimś usłyszał” – ważne żeby to doszło, lub nie doszło do Prezesa. 9.Osobiste sympatie i antypatie przełożonych. 10.Ocena środowiskowa, czyli czy cię lubią koleżaneczki lub koledzy, których lubi przełożony, czy nie (np. czy lubisz wypić w pracy za imieniny kolegi, czy jesteś sztywniakiem stroniącym od libacji alkoholowych w pracy). 11.Wreszcie- umiejętności i kompetencje, sumienność w wykonywaniu obowiązków. Jeśli spełniasz powyższe kryteria i czujesz się w nich dobrze to…lepiej wstąp do partii i zacznij robić karierę polityczną – tam przynajmniej kasa jest pewna, bo W REWONIE NIE PŁACĄ!!!

smutny pracownik bez wyplaty

rzeba upomnic sie o odsetki, [usunięte przez moderatora] niech sprzeda audi,wezmie sie za uczciwe placenie a nie chodzi zadowolony opowiadajac jakie jest zycie cudowne i zapomina ze zyje za ludzi pieniadze, dziadostwo [usunięte przez moderatora]

wk......y mąż pracownicy

Witam wszystkich, nie wiem o co chodzi w tej firmie ale moja żona nie zarabia na dojazdy do pracy i drugie śniadanie które tam zjada, poza tym jest ciągle [usunięte przez moderatora] bo ciągle trzeba się szarpać o kasę, już nie kalkulujemy w budżecie domowym tych zwrotów poniesionych kosztów (dojazd, jedzenie) zwanych szumnie wypłatą. Pozdrawiam Kochający mąż pracownicy

zirytowany

glowa do gory w nastepnym tygodniu u [usunięte przez moderatora] zjawia sie Panstwowa Inspekcja Pracy kazdy kto ma zalglosci moze liczyc na odsetki wystarczy powiedziec zjawia sie tez prasa lodzka

Zostaw merytoryczną opinię o Rewon - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewon?

Kandydaci do pracy w Rewon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewon