Aston Martin

Gaydon

Opinie o Aston Martin

Słowa kojarzące się z Aston Martin : Pozyteczna, bardzo szczegolowa, wymagajaca, dajaca satysfakcje. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoki. Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalistami chetnie dzielacymi sie swoim doswiadczeniem. Najbardziej podobało mi się w Aston Martin: Mocny nacisk polozony w szczegolnosci na dzial QUALITY, dbanie o kazdy szczegol. Najbardziej nie podobało mi się w Aston Martin: Dosyc czeste problemy na linii czego efektem byly dlugie przerwy w produkcji.

Zostaw opinię o Aston Martin - Gaydon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aston Martin