Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Gdynia

Opinie o Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

pani ania

@liza co tu można napisac, wiadomo że lekko nie jest i trzeba mieć odpowiednie warunki psychologiczne do takiej roboty, nie zawsze się pracuje z aniołkami, trzeba być twardym i moim zdaniem wzbudzać respekt oraz zdobywać autorytet, trudna ale satysfakcjonująca praca

Słowa kojarzące się z Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy , profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .na wysokim poziomie Atmosfera i ludzie tam pracujący są .bardzo życzliwi,pomocni, Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy: Najbardziej nie podobało mi się w Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy:

Zostaw opinię o Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy