Remzap Sp. z o.o.

Puławy

Remzap Sp. z o.o.

Opinie o Remzap Sp. z o.o.

Aneta

@Gutek, nie sposób nie zgodzić się z tym co napisałeś. Czy jesteś pracownikiem firmy? Może mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Czekamy na Twoją odpowiedź. @Juri, rozumiem emocje jednak pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym, gdzie należy unikać słów i określeń powszechnie uważanych za obraźliwe.

Gutek

Jeśli komuś drogi rozchodzą się z pracą to narzeka!!!

Juri

Trzeba robić za 2100, kierownik nie chce podwyżki dawać, jeśli nie pasuje to się zwolnij.. podejście do pracownika fatalne, zero kultury i szacunku. Praca ciągle na szpadlu, głównie kopanie dołków 2m na 2m wzdłuż żeby położyć kabel siłowy grubości ręki, następnie przeciąga się go przez aroty ręcznie.. odjebać się można niesamowicie a za to marne 2100 i zjeba od kierownika. Nie polecam.

Aneta

@Pk1512, Twoja opinia na pewno pomoże potencjalnym kandydatom w podjęciu właściwej decyzji. Czy wiesz coś na temat aktualnych ofert pracy w firmie Remzap? Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała? W jaki sposób sprawdzane są kompetencje kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej, czy wiesz może jakich pytań należy się spodziewać?

Aneta

@PK1512, Twoim zdaniem, o tym, że Remzap jest dobrym pracodawcą świadczy fakt, że wypłaca on pensje w terminie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia, to obowiązkiem pracodawcy jest wypłacanie jej na czas. Co w takim razie jeszcze Twoim zdaniem może być plusem firmy, który jest na tyle atrakcyjny, że może skłaniać ku aplikowaniu do niej? Jak wygląda system premiowy w tym miejscu pracy?

Pk1512
@Aneta 07.05.2018 19:13

Tak Aneto. Widzisz odpowiedz ale nie czytasz wszystkiego. A mianowicie napisałem, że kasa za nadgodziny się zgadza(nie odbieramy ich zimą), że można zdobyć doświadczenie i wiedze w pracy i na szkoleniach, dodatkowe kwalifikacje, uprawnienia, napisałem o atmosferze, o bonach na święta i o premii ( sposób przyznawania i wypłacania jest równy dla wszystkich). Jest napisane o wielu możliwościach w miarę ambicji i starań. O sprawach zawartych w kodeksie i przepisach to powiedz tym co czekają na wypłaty chociaż by tu przy ZA Puławy (w inkubatorze przedsiębiorczości - czy jak to się nazywa park technologiczny) i wiele inny pozytywnych aspektach związanych z pracą w firmie REMZAP. Pozdrawiam PS. Informacji posiadającej wartość gospodarczą”, które obejmuje różne rodzaje tajemnic w tym i tajemnice handlowe- odp. co premii i wypłat.

Aneta

@Pk1512, pozytywnie oceniłeś Remzap. Proszę Cię w tym miejscu jednak o przedstawienie szczegółowo, dlaczego Twoja opinia wygląda w taki właśnie sposób. Co ma na to największy wpływ? Warunki zatrudnienia? A może atmosfera?

PK1512
@Aneta 08.04.2018 14:04

Aneto - REMZAP to firma w której każdy może zdobyć doświadczenie, bez względu na to na jakim etapie swojego życia się tu zatrudni. Wiele osób nauczyło się zawodu i zdobyło nowe kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności. Pracuje od początku powstania (i wcześniej) REMZAPU i wiele przewinęło się tu pracowników, jedni odchodzili bo chcieli, drudzy bo tak wyszło. To, że REMZAP to dobra firma świadczy fakt o wypłacaniu na czas wypłat ( za nadgodziny kasa się zgadza). Jeżeli ktoś podchodzi do swojego zadania przyzwoicie to ma dobrą atmosferę i nawiązuje wiele nowych znajomości. W porównaniu z małymi firmami typowo prywatnymi to REMZAP wypada dobrze. Warto wspomnieć o wypłacanych casami premiach, bony na święta i b.dobre warunki socjalne. Nie wiem co słyszałaś o firmie REMZAP ale warto wnikliwie to ocenić. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a te opowieści o jakiejś tam pracy za miliony i praca za granicą - trzeba szukać , Powodzenia . Pozdrawiam.

Bolo

Remzap to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Niestety konkurencja czuwa!!!

munico
@Bolo 21.02.2018 21:03

Jeśli jest tak dobrze to dlaczego z działu elektrycznego odeszło kilku monterów i dobrej klasy kierownik????

Pk1512
@Bolo 21.02.2018 21:03

Tak Jurek masz racje REMZAP to dobra firma.

Aneta

@Pracownik, opinie, których nie możesz już zlokalizować na tym forum, decyzją administratora musiały zostać zarchiwizowane, ponieważ nie przestrzegały zasad regulaminu forum. Zapewniam, że tak samo ważne są zarówno te negatywne jak i pozytywne. Nie mogą m.in. zawierać wulgaryzmów, łamać prawa i być obraźliwe. Jeżeli jest coś, co Twoim zdaniem warte jest poruszenia na tym forum, to proszę Cię o zamieszczenie tego na tym wątku, uwzględniając regulamin, o którym wspomniałam.

Maniek

Praca jak praca, ja ogólnie jestem zadowolony. czasami rzeczywiście jest ciężko, ale gdzie nie jest. za nadgodziny zawsze jest uczciwie płacone. wydaje mi się, że narzekają ci którzy nigdy wcześniej nigdzie nie pracowali. w końcu wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Widzę że ktoś kasuje opinie prawda kogoś boli po ci to forum jak prawdziwe opinie o sytuacji są zaraz usuwane koszmar

Jhahh

Masakra nie polecam

Bartosz

Zastanawiam się dlaczego tak dawno nikt nie pisał na forum?

Aneta

@Pracownikchętnie usłyszymy więcej na temat tego jak w Twojej perspektywie wygląda praca Remzap. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

ja powiem tak katastrofa i nie polecam i bardzo się cieszę ze nie pracuje już tam lepiej do biedronki na kase Iść niż tam nie polecam no chyba ze nie ma ktoś żadnego pojęcia do pracy to sobie może isc

Wincyj

No i dobrze, że wyjaśniasz, zawsze się przyda czegoś dowiedzieć, nie jest to zły pomysł, czekam więc

zennon

czy wiadomo cos czy potrzebuja do pracy? nie zgadzam sie z waszymi opinniami

olaf

praca w tej firmie jest dla mało ambitnych choć firma jest wypłacana ale klimat panuje podobny do eleltropaksu p.J.

lechu

patrzac na nasz rynek pracy to nie jest źle. w paru różnych firmach z branży pracowalem i naprawde tu nie ma co narzekać. jak ktoś ma fach w reku odrobinę obycia w temacie i chce pracować to jest robota dla niego

Administrator REMZAP

Proszę o nie zamieszczanie na niniejszym forum żadnych treści reklamowych, a w szczególności treści pochodzących z oficjalnych materiałów reklamowych REMZAP. Niniejsze forum jest przeznaczone do wymiany opinii o firmie i nie służy celom reklamowym. Z góry dziękuję.

olek

REMZAP Sp. z o. o. to firma z prawie 50-letnią tradycją, zatrudniająca ponad 500 pracowników, oferująca usługi i produkty dla największych przedsiębiorstw z branży chemicznej, petrochemicznej, cementowej, energetycznej, spożywczej i innych. W ciągu prawie 20 lat samodzielnej działalności znacząco rozbudowali zaplecze sprzętowe i materiałowe, stając się istotnym podmiotem na rynku utrzymania ruchu i inwestycji w przemyśle.

herm

No właśnie problem w tym, że nie za bardzo wiem, czy istnieje takie stanowisko, a nawet jeśli istnieje, jak o nim napisać. Chciałem do tych rusztowań... Wiecie może jak to się fachowo u nich nazywa i czy w ogóle jeszcze na to stanowisko przyjmują i jak z płacą?

herm

Hej, mam takie pytanie. Czy przy składaniu CV należy zaznaczyć na jakie stanowisko się chce aplikować, czy trzeba pisać list motywacyjny itp? Myślicie że absolwenta najlepszego technikum elektronicznego w tym kraju przyjmą, czy nie ma co próbować? :P

Cino

To jak tam w końcu się pracuje czy tylko udaje że się pracuje,i jak z wynagrodzeniem?

aedi

(usunięte przez administratora).Powiem krótko, jeśli nie macie wyjścia to trudno pracujci tam, ale lepiej omijać dalekim łukiem.

szukacz

jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem ? jak aplikować?

sz

jak na dzień dzisiejszy jest z zatrudnieniem? jak można dostać się tam do pracy?

silver 66

w szacownej firmie istnieje kumoterstwo i donosicielstwo zwłaszcza na dziale budowlanym gdzie karty rozdaje nader nielubiany łajdak ( usunięte przez administratora )początkowy pracownik dostaje 1600-1800 brutto na umowę o prace na okres 3 miechów czyli 7.30-8 zł na godz. praca jest od 8-12 godzin pod nadzorem brygadzistów którzy strzelają z ucha do kierownika i jemu podobnych. sami biorąc sobie z kilkoma kolegami lekkie roboty ty dostajesz gówniana robotę jak tragarz w Andach(usunięte przez administratora). nie ma socjalizacji grupy ludzie są brani z łapanki na okres 2-3 miescy po czym dostają kopa w (usunięte przez administratora) mimo iż naginali za 1200 zł na miecha. praca w nadgodzinach jest dla wybranych na początek dają jak marchewkę królikowi aby gonił a gdy front robót pójdzie do przodu to zostaje (usunięte przez administratora) do zamiatania etc. w umowę jest klauzula ze w okresie próbnym na 3 miejsce można w każdym tygodniu być wylanym jak się zbytnio gada na nieprawomyślnie tematy bo tam nie ma kolegów w pracy a patologiczny układ sił w firmie powoduje paraliż informacyjny między pracownikami i braku porozumienia z kadrą. wychodzi paradoks że jest nadmiar etatów i przerost w administracji firmy bo wywalani są tez pracownicy którzy ciężko pracowali 2-3 lata i też są kopani w dupę. Także warto się zastanowić nad pójściem do tej firmy podobnie jest na innych działach "gdzie jednostki zarabiają" a kto(usunięte przez administratora) kierownikowy to ma robotę i święty spokój i kilka groszy więcej na kawę z Tesco". Służby BHP firmy to ściema pilnują własnego tyłka i kieszeni ale robią dobrą zasłonę propagandową.;) także warto 3 się zastanowić zanim przekroczy się bramkę inaczej mówiąc "nie idzie tą drogą " (usunięte przez administratora)

szukacz

czy ktoś coś więcej mógłby się na temat remza - pu wypowiedzieć? jak jest obecnie z zatrudnieniem w tej firmie? czy głównie pracuje się w delegacji czy Puławy i okolice?

Zostaw opinię o Remzap Sp. z o.o. - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remzap Sp. z o.o.