Opinie o Remzap Sp. z o.o. w Puławy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Remzap Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Remzap Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remzap Sp. z o.o. w Puławy

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
GOŚĆ 94
Kandydat

Miałem niedawno przyjemność odbyć tam niedawno rozmowę o prace na stanowisko Mechatronika. Rozmowa odbyła się w obecności prezesa/dyrektora i kierownika działu na początku całkiem przyjemna później prezes/dyrektora zrobił show up po pytaniu ile chce zarabiać na start i zaproponował mi najniższą krajową względem wygórowanych wymagań od przyszłego pracownika. Szczerze to oczekiwałem większych zarobków na start no cóż strasznie się zawiodłem teraz wiem dlaczego tak długo szukają pracowników mogliby z góry napisać ile oferują na start bo to szkoda czasu chodzić na takie rozmowy o prace.

Administrator Nowy wpis

Czy pensja w wysokości 8000 PLN w mieście Puławy jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Kierownik Robót?

GOŚĆ 94

Maja Nowy wpis
@GOŚĆ 94

Kiepsko ale nie sądzisz, że to było po prostu takie zaproszenie do negocjacji z ich strony? Czemu nie podałeś wyższej kwoty? Trzeba walczyć o swoje!

Gość 94 Nowy wpis
Klient
@Maja

Jak im zaproponowałem ile żądam na start (3000 netto i byłem otwarty do negocjacji)to powiedzieli ze tyle u nich zarabia pracownik z 10 letnim stażem pracy ????

Wiktoria Nowy wpis
@GOŚĆ 94

a próbowałeś negocjować? wspominali może coś o regularnych podwyżkach?

Paulina

Hej, jak wyglądają relacje między pracownikami oraz z przełożonymi/szefostwem w Remzapie? Na jaką atmosferę pracy można obecnie liczyć w firmie?

Zainteresowana pracą
Kandydat

Proszę o informacje odnośnie zarobków w Remzapie na stanowisku Kosztorysant – branża budowlana widełki od - do netto

Elżbieta
@Zainteresowana pracą

Domyślam się, że chcesz aplikować na to stanowisko w Remzapie? Rzeczywiście, w ogłoszeniu są wymienione oferowane benefity i mowa w nim o pełnym etacie, lecz nie o widełkach płacowych. Mam nadzieję, że ktoś spośród pracowników da tutaj pilnie znać, ile wynoszą zarobki kosztorysanta.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Remzap Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Robót - branża montażowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Ekspert ds. sprzedaży OZE
RenEnergy.pl
(12 opinii)
logo firmy Kierowca C+E
Puławy
Pawtrans Holding sp. z o.o.
(197 opinii)
Monter Michał Bladowski
(144 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nick

Dzwonili do kogoś w sprawie zatrudnienia? Wysyłam cv i zero kontaktu A na str nadal są oferty pracy

Elżbieta
@Nick

Mamy już grudzień i Remzap nadal rekrutuje: https://www.remzap.pl/praca_w_remzap Pisałeś tu w kwietniu, więc jestem ciekawa, czy od tego czasu coś się zmieniło. Może jednak dostałeś od nich odpowiedź i nawet już tam pracujesz? Proszę, napisz jak to wygląda na chwilę obecną.

tępaStrzała

Pracuj, pracuj nie pytaj jak za poświęcenie ci zapłacą. Stare (usunięte przez administratora) (wazeliniarze brygadziści) na niby umowach rozliczanych w zamian za nabite nadgodziny i tak cię wyrolują. Niby jest umowa za wykonanie zadania, a naprawdę zapłacą ci tylko za godziny a np, 7tyś nadwyżki dzieli brygadzista dając sobie 5tyś a 2tyś dzieli na brygadę i tobie za to że jesteś świeży i skrobałeś najgorsze (usunięte przez administratora) w nieznośnym szkodliwym pyle dostaniesz 150brutto, Kierownik nawet nie kiwnie palcem. Prawda płacą na czas. Gówniane stawki na początek, po jakiś 5 latach dostaniesz jakieś parę złotych jak się orientują, że nie ma komu robić. Nie odradzam, ale kariery nie wróżę.

Kamil

Witam Jaka jest praca elektromontera? Jak jest płatne

ja powiem tak katastrofa i nie polecam i bardzo się cieszę ze nie pracuje już tam lepiej do biedronki na kase Iść niż tam nie polecam no chyba ze nie ma ktoś żadnego pojęcia do pracy to sobie może isc

Kasjer
@Pracownik

Chyba nie wiesz co mówisz, użeranie się codziennie z tłumem bezczelnych ludzi. Którzy kłócą się z tobą o każdy grosz. A jak promocja się kończy to jesteś winny wszystkiemu i oni Ci to wszystko wytknął, że nie zdejmujesz kartek z promo i że robisz z ludzi bałwanów ale co z tego, bo jak jesteś nowy i nie kasujesz tak sprawnie jak reszta to taki człowiek potrafi podejść do Ciebie i powiedzieć Ci prosto w twarz że powinni Cię zwolnić bo nie masz szacunku do klientow, wiesz co wtedy możesz powiedzieć? "Zbiera pan naklejki"? Bo tylko na tyle można sobie pozwolić nic nie możesz powiedzieć, ktoś Ci wytyka wszystko a ty masz się do niego ładnie uśmiechać

@Kasjer

W zawodzie kasjera rzeczywiście należy być odpornym na pewne sytuacje. Czy znane Ci były warunki pracy i instrukcja w jaki sposób rozmawiać z nieusatysfakcjonowanym klientem? Czy na pewno nie można w ogóle, nawet w sposób kulturalny polemizować z klientem? Może szefostwo dało Ci kilka wskazówek jak postępować w tego typu sytuacjach?

Aneta

@Gutek, nie sposób nie zgodzić się z tym co napisałeś. Czy jesteś pracownikiem firmy? Może mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Czekamy na Twoją odpowiedź. @Juri, rozumiem emocje jednak pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym, gdzie należy unikać słów i określeń powszechnie uważanych za obraźliwe.

Gutek

Jeśli komuś drogi rozchodzą się z pracą to narzeka!!!

Juri

Trzeba robić za 2100, kierownik nie chce podwyżki dawać, jeśli nie pasuje to się zwolnij.. podejście do pracownika fatalne, zero kultury i szacunku. Praca ciągle na szpadlu, głównie kopanie dołków 2m na 2m wzdłuż żeby położyć kabel siłowy grubości ręki, następnie przeciąga się go przez aroty ręcznie.. odjebać się można niesamowicie a za to marne 2100 i zjeba od kierownika. Nie polecam.

Aneta

@Pk1512, Twoja opinia na pewno pomoże potencjalnym kandydatom w podjęciu właściwej decyzji. Czy wiesz coś na temat aktualnych ofert pracy w firmie Remzap? Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała? W jaki sposób sprawdzane są kompetencje kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej, czy wiesz może jakich pytań należy się spodziewać?

Aneta

@PK1512, Twoim zdaniem, o tym, że Remzap jest dobrym pracodawcą świadczy fakt, że wypłaca on pensje w terminie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia, to obowiązkiem pracodawcy jest wypłacanie jej na czas. Co w takim razie jeszcze Twoim zdaniem może być plusem firmy, który jest na tyle atrakcyjny, że może skłaniać ku aplikowaniu do niej? Jak wygląda system premiowy w tym miejscu pracy?

Pk1512
@Aneta

Tak Aneto. Widzisz odpowiedz ale nie czytasz wszystkiego. A mianowicie napisałem, że kasa za nadgodziny się zgadza(nie odbieramy ich zimą), że można zdobyć doświadczenie i wiedze w pracy i na szkoleniach, dodatkowe kwalifikacje, uprawnienia, napisałem o atmosferze, o bonach na święta i o premii ( sposób przyznawania i wypłacania jest równy dla wszystkich). Jest napisane o wielu możliwościach w miarę ambicji i starań. O sprawach zawartych w kodeksie i przepisach to powiedz tym co czekają na wypłaty chociaż by tu przy ZA Puławy (w inkubatorze przedsiębiorczości - czy jak to się nazywa park technologiczny) i wiele inny pozytywnych aspektach związanych z pracą w firmie REMZAP. Pozdrawiam PS. Informacji posiadającej wartość gospodarczą”, które obejmuje różne rodzaje tajemnic w tym i tajemnice handlowe- odp. co premii i wypłat.

Aneta

@Pk1512, pozytywnie oceniłeś Remzap. Proszę Cię w tym miejscu jednak o przedstawienie szczegółowo, dlaczego Twoja opinia wygląda w taki właśnie sposób. Co ma na to największy wpływ? Warunki zatrudnienia? A może atmosfera?

PK1512
@Aneta

Aneto - REMZAP to firma w której każdy może zdobyć doświadczenie, bez względu na to na jakim etapie swojego życia się tu zatrudni. Wiele osób nauczyło się zawodu i zdobyło nowe kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności. Pracuje od początku powstania (i wcześniej) REMZAPU i wiele przewinęło się tu pracowników, jedni odchodzili bo chcieli, drudzy bo tak wyszło. To, że REMZAP to dobra firma świadczy fakt o wypłacaniu na czas wypłat ( za nadgodziny kasa się zgadza). Jeżeli ktoś podchodzi do swojego zadania przyzwoicie to ma dobrą atmosferę i nawiązuje wiele nowych znajomości. W porównaniu z małymi firmami typowo prywatnymi to REMZAP wypada dobrze. Warto wspomnieć o wypłacanych casami premiach, bony na święta i b.dobre warunki socjalne. Nie wiem co słyszałaś o firmie REMZAP ale warto wnikliwie to ocenić. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a te opowieści o jakiejś tam pracy za miliony i praca za granicą - trzeba szukać , Powodzenia . Pozdrawiam.

Bolo

Remzap to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Niestety konkurencja czuwa!!!

munico
@Bolo

Jeśli jest tak dobrze to dlaczego z działu elektrycznego odeszło kilku monterów i dobrej klasy kierownik????

Pk1512
@Bolo

Tak Jurek masz racje REMZAP to dobra firma.

Aneta

@Pracownik, opinie, których nie możesz już zlokalizować na tym forum, decyzją administratora musiały zostać zarchiwizowane, ponieważ nie przestrzegały zasad regulaminu forum. Zapewniam, że tak samo ważne są zarówno te negatywne jak i pozytywne. Nie mogą m.in. zawierać wulgaryzmów, łamać prawa i być obraźliwe. Jeżeli jest coś, co Twoim zdaniem warte jest poruszenia na tym forum, to proszę Cię o zamieszczenie tego na tym wątku, uwzględniając regulamin, o którym wspomniałam.

Maniek

Praca jak praca, ja ogólnie jestem zadowolony. czasami rzeczywiście jest ciężko, ale gdzie nie jest. za nadgodziny zawsze jest uczciwie płacone. wydaje mi się, że narzekają ci którzy nigdy wcześniej nigdzie nie pracowali. w końcu wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Widzę że ktoś kasuje opinie prawda kogoś boli po ci to forum jak prawdziwe opinie o sytuacji są zaraz usuwane koszmar

Jhahh

Masakra nie polecam

Bartosz

Zastanawiam się dlaczego tak dawno nikt nie pisał na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Remzap Sp. z o.o. - Puławy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Remzap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remzap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Remzap Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 37 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Remzap Sp. z o.o.