Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza

Zielona Góra

Opinie o Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza

tfrd

no na pewno trzeba miec odpwiednie zdolnosci zeby sie tam dostac poderzewam ze sa jakies rozne egamziny tez przed przyjeceime do takiej szkoley @witka a zeby pracowac na pewno tez odpwiednie wyzsze wyksztalcenie

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw opinię o Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza