SKOK Piast

Otwock

Opinie o SKOK Piast

zuza

JASNE - TYLKO CIEKAWE CZEMU CZARNA LISTA PRACOWNIKÓW BYŁA, którzy nie byli członkami?

Członek
@zuza 08.09.2017 12:45

Co masz na myśli pisząc czarna lista?

Ulka

Witam, otrzymałam propozycję pracy w Skok Piast, jak oceniacie tą firmę, czy są dodatkowe benefity dla pracowników np, wczasy pod gruszą, zwroty za delegacje, dodatki na święta, karty multi sport itp, proszę o odpowiedź. Jaka ogólnie panuje atmosfera w firmie, jaka kondycja firmy, pytam ponieważ obecnie jestem zatrudniona w firmie gdzie w/w opcje występują.

Członek
@aga 12.07.2017 07:28
Zapomnij o socjalu! Ja zostałam zwolniona po okresie próbnym, bo zarządzałam takich pieniędzy jak były mi obiecywane (200 zł br...

Wcale nie musi być członkiem. Nigdzie nie jest to napisane że musi być, a procedur jest nie mało i w żadnej nie jest to napisane. Jest jedynie napisane gdzie powinna być przechowywana teczka członkowska "jeżeli pracownik jest też członkiem".

aga
@Członek 03.09.2017 07:55

Jasne, że nigdzie to nie jest napisane, bo to by przeczyło statutowi o dobrowolności członkostwa w kasie, ale jednak dyrektorzy nie do końca chyba myślą przekazując zwalnianym pracownikom taką informację.

inka

ile max lider może wyciągnąć podstawy?

kryśka
@inka 11.05.2016 12:57
ile max lider może wyciągnąć podstawy?

Ja bym się tak nie napalała na tą firmę, w ich centrali co wartościowe osoby odchodzą, widmo komisarza, nie będziecie miały wsparcia a roboty po uszy, do tego za marne grosze.

Łukasz

Pracuje w SKOK w Siedlcach na ul.Kochanowskiego. Rok temu mieliśmy tu napad na kasę. Kasjerka wykazala się odwagą i dostala 2000 zl nagrody. Ja pracuje w administracji i jest OK. Atmosfera wporzo, szczególnie ze nie ma tu dużo roboty.

Zostaw opinię o SKOK Piast - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK Piast