lidl bielsk podlaski

Bielsk Podlaski

Opinie o lidl bielsk podlaski

Roko

Jestem w Lidlu w Ząbkach pod Warszawą. Sklep z 400 metrów kwadratowych a my tu jesteśmy we 3. U nas[usunięte przez moderatora]też ciągle gdzieś jeżdzi, niesądzę żeby w sprawach zawodowych. Zapierz jest konkretny, ludzie[usunięte przez moderatora] papierosy, a później jak wychodzi manko opróbują nas obciążać......

pan KRS [usunięte przez admina] to najgorszy [usunięte przez moderatora] jakiego miałyśmy tak potrafi[usunięte przez moderatora]pracownika ze cos strasznego. co miesiac zabiera nadgodziny, ze dziewczyny dostają po 900 zl wypłaty. nie intresuje się nami tylko wciąż siedzi w zambrowie.

Zostaw opinię o lidl bielsk podlaski - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lidl bielsk podlaski