Lewiatan

Olecko

Opinie o Lewiatan

Maja
użytkownik zarejestrowany

@G mógłbyś powiedzieć coś więcej powiedzieć na temat pracy w Lewiatan? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń oraz tego czego mogą spodziewać się obecnie pracownicy firmy.

misia
użytkownik zarejestrowany

Ja rónież jestem przychylna co do opinii pisanych przez pracowników, ponieważ są najlepszym źródłem tego typu informacji, szkoda, że z zewnątrz wszystko wydaje się fajne, jednak szkoda mi tych ludzi ktorzy ciagle musza czekać na wypłaty

DAGMARA

WITAM. MAM W OLECKU KILKA SKLEPÓW LEWIATAN,W KTÓRYCH CZĘSTO ROBIĘ ZAKUPY I BARDZO SOBIE CHWALĘ TE MARKETY(JEDEN TO NAPRAWDĘ MALUTKI). BARDZO MIŁA OBSŁUGA.ZNAM Z WIDZENIA KIEROWNIKÓW. OSTATNIO BARDZO MIŁO I PROFESJONALNIE ZAŁATWIŁ REKLAMACJĘ CZŁOWIEK ZARZĄDZAJĄCY SKLEPEM NA UL.JEZIORNEJ W OLECKU,PRZY RZECE. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Szukasz pracy?

zenek z klanu

najlepszy lewiatan to w stromcu pracownikom najbardziej przeszkadzaja klijeci

luki

ja pracuje w lewiatanie i zarabiam 1500 zl, miła atmosfera, miłe kierownictwo i nie narzekam

krzych

Nie kupujcie w EŁKU na ulicy TUWIMA WĘDLIN!!!!!STARE,NIEDOBRE ITD ODRADZAM.PROMOCJE A WĘDLINY JUŻ ROBIĄ SIĘ ZIELONE!!!!!!!!!!ODRADZAM TAM ZAKUPÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
@krzych 01.09.2015 19:53

Nie ma premi bo z czegoś muszą być pokrywane straty. Kradzież, przeterminowane produkty itp

młoda10

hej mam pytanie konkretnie chodzi mi o pomoc co trzeba umieć czy wiedzieć aby zostać kierownikiem sklepu lewiatan

łucja
użytkownik zarejestrowany

Witam, ja byc może jestem zainteresowana praca w Lewiatanie, jest w stanie ktoś polecić ten sklep? nie oszukujmy sie, jest sporo marketów do wyboru, gdzie czesto poszukują pracowników, to dlaczego mam wybrac lewiatana? Możecie napisać, jak tu z pensjami, bo podobno u konkurencji jest 1800 na rękę. Pozdrawiam.

Nieznajoma

Pracowałam, przeżyłam i w perspektywie czasu (inni pracodawcy) nawet bardzo OK. Jak miałabym teraz wrócić, to bez zastanowienia, ale "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". BUZIAKI...

KASIA

Pracowałam swego czasu w dużym Lewiatanie i teraz powiem, po wiekszym doświadczeniu z pracą nie tylko w Olecku , że z sentymentem to wszystko wspominam. Nigdzie do tej pory nie spotkałam tak życzliwych i w porządku ludzi jak tam, a szczególnie kierownika(nie wiem czy jeszcze tam pracuje, ale wielki szacun). Zarobki jak na taką pracę do przyjęcia-teraz mam bardziej odpowiedzialną i trochę lepiej płatną.

Jolaaa

Ogólnie atmosfera,kierownictwo,koledzy,koleżanki w porządku. Co do płacy to tragedia,najniższa krajowa i czy starasz się czy nie to premii nie dostaniesz. Nie doceniają ludzi,ale to już ci co wyżej siedzą.

zosia

SORRY pomyliłam posty, to tu chciałam odpisać i jeszcze mogę dodać ,że bardzo miło wspominam całą załogę wraz z kierownikiem i jeśli bym mogła to z chęcią od zaraz bym wróciła.POZDRAWIAM.

zosia

Darek - 2009-02-02 12:36:27 2 lata temu bylem w Lewiatanie na magaznie. Zarabialem 1200 zl do ręki. 8 godzin dziennie. Spokojnie nie tak jak w Warszawie na magazynach gdzie robie terazNie zgadzam się z tobą.Mi też powinęła się noga nie raz i mogę powiedzieć ,że to w porządku facet, ale zawalających sprawę cały czas przecież nikt nie będzie po głowie głaskał.POZDRAWIAM.

xmen

Stary -obiboków nikt nie lubi i nie użalaj się nad sobą , idź i sprawdź jak potraktują ciebie w Kauflandzie-pewnie tam też kierownik to[usunięte przez admina]...

mistrz

LUDZIE ZRÓBCIE COŚ Z FIRMĄ LEWIATAN PRACA WE WSZYSTKIE SOBOTY W NIEDZIELE TEŻ TRZEBA PRACOWAĆ I ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ PREMII TEŻ NIE MA ZABRALI A PRACODAWCA SOBIE OLEWKĘ WALI NA NAS WSZYSTKICH ZBIERZMY SIE WSZYSCY I ZRÓBMY COŚ Z TYM BO ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ DŁUGO TAK ŻYĆ SIE NIE DA :(

mistrz

lewiatan boże co to za porąbana siec masakra nigdy w zyciu juz nie chciał bym tutaj pracowac człowiek w ciągłym stresie żyje masakra

...

Sklep całkiem w porządku tylko są pewne aspekty, które powinny być wykryte. Ścinki wędlin a droga wędlina/kiełbasa. Trzeba bardziej kontrolować (może jakieś kamerki).firma traci. większa kontrola działu mięsnego !!!

Lord_ro

macie jakas prace :) larkii@wp.pl

Słowa kojarzące się z Sklep Lewiatan (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):dość stresująca i wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zły... . Atmosfera i ludzie tam pracujący byli fajni (na mojej zmianie).. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?najniższa krajowa Najbardziej podobało mi się w Sklep Lewiatan:kontakt z ludzmi Najbardziej nie podobało mi się w Sklep Lewiatan:kierownik

Darek

Zostaw opinię o Lewiatan - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewiatan