Promax II s.c.

Wrocław

Opinie o Promax II s.c.

ert

Szkoda że tu takie stare opinie są działąją oni dalej w branży czy nie koniecznie skoro tak tu cicho

Kamila

szczerze odradzam, praca w szkodliwych warunkach, na co szef nie zwraca uwagi, projekty marne, brak kompetentnych grafikow :(

bumerang

Istnieje, niestety. Nie polecam, szefostwo nie ma pojecia o pracy, duze opóźnienia, chamowate towarzystwo. Załoga ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, a nie ma pojecia o reklamie. Szef sknera.

Robert

Czy ta firma jeszcze istnieje? Ktoś mi mówil że zbankrutowala. może następna ofiara kryzysy

Zostaw opinię o Promax II s.c. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promax II s.c.