Promax Ii s.c. Wrocław
2 10 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Wiecie czy w Promax Ii s.c. Wrocław szukają chętnych na staż?

Robert Nowy wpis

@TT Z takim nastawieniem trudno będzie znaleźć dobrą pracę!!

Magdalena

@Mati, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że pracę dostajesz od ręki. Czy pracodawca nie ma szczególnych wymagań na konkretne stanowisko? Prócz wynagrodzenia można liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jak obecnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o awans i podwyżkę? Czy mając odpowiednie wykształcenie i doświadczenie można rozwijać karierę w tej firmie? Co mogłabyś o tym napisać?

TT Nowy wpis
@Magdalena

"@Mati, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że pracę dostajesz od ręki" Tak, handlowcy i plastycy mają tylko odpowiedzieć twierdząco na pytanie, czy chcą tu pracować. " Czy pracodawca nie ma szczególnych wymagań na konkretne stanowisko?" Szczególne wymagania: niepalący, najlepiej spoza Wrocławia oraz z odpowiednim urodzeniem, wg znaków zodiaku (bo niektórzy są bardziej naiwni, niż inni). "Prócz wynagrodzenia można liczyć na premie lub pakiet socjalny?" Niekoniecznie można liczyć nawet na wynagrodzenie: teraz będzie wprowadzona zasada (skomplikowana, więc w skrócie): jeśli nie wyrobiłeś normy w jednym miesiącu, to dostaniesz całą minimalną pensję, ale w następnym miesiącu właściciel odbierze ci tę różnicę, jeśli masz większy obrót (Czujesz to? Zwykle pracodawcy coś dają, a tu spodziewaj się, że ci zabiorą!). Premia pod koniec roku, na Święta (malutka, ale jest). To wszystko. "Jak obecnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o awans i podwyżkę?" Bez zmian. Tu się nie awansuje: stanowisko jest związane z pracownikiem. Handlowiec mający więcej zleceń, więcej zarabia, nie ma innych podwyżek. "Czy mając odpowiednie wykształcenie i doświadczenie można rozwijać karierę w tej firmie?" Nie, nie można.

ZIOM

Firma nazywa się Promax II s.c. Lubię atmosferę w Promax Ii s.c. Wrocław za: Profesjonalizm pracowników

Piotr Nowy wpis
@ZIOM

Pisząc o profesjonalizmie pracowników masz na myśli, że mają wykształcenie w danym kierunku i uczęszczają na szkolenia, które podnoszą kwalifikacje? Czy firma Promax Ii zapewnia takie kursy i proponuje pracownikom zdobywanie nowych uprawnień? Inwestując w pracownika pracodawca w ten sposób ponosi wydajność firmy. Jak to jest w tym przypadku?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Magdalena

@T, jak długo już pracujesz w firmie? Jeśli chodzi o badania medycyny pracy o których piszesz pracownik, który zmienia miejsce pracy nie musi być skierowany na przeprowadzenie wstępnych badań lekarskich. Nowy pracodawca może zatrudnić pracownika na podstawie dotychczasowego zaświadczenia lekarskiego z poprzedniej firmy. Napisz więcej informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie i czy są obecnie prowadzone rekrutacje? To ważne informacje dla osób szukających zatrudnienia.

T

Ta firma nawet nie wysyła na badania medycyny pracy ....

Magdalena

@Mati, dlaczego masz taką opinię o firmie? Twoje relacje z przełożonym nie są najlepsze. Czy spokojna rozmowa mogłaby coś zmienić i naprawić te relacje? Napisz, czy obecnie są prowadzone rekrutacje w firmie? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane? Można liczyć na rozwój i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Dawno nikt nie wypowiadał się na ten temat. Podziel się swoim doświadczeniem. Pomożesz innym osobom poszukującym pracy.

Mati
@Magdalena

Nie wiem czy są prowadzone rekrutacje? Nie wiem. Rekrutacje wyglądają tak. Przychodzisz na rozmowę i jutro pracujesz. Szkolenia? haha a co to jest? Rozwój jest wtedy gdy dostajesz drugi telefon żeby więcej dzwonić.

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Promax Ii s.c. Wrocław? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Mati
@Administrator

Atmosferę psuje właściciel. Nie ma bladego pojęcia o szanowaniu pracowników jak i zarządzaniu firmą. Zdecydowanie nie polecam ! Nowy pracownik nie wytrzymuje dłużej niż 2 miesiące.

Tak4Nie

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie Promax II s.c.?

adi
@Administrator

Niestety szef niereformowalny, brak perspektyw na normalność i rozwój firmy.

Tak8Nie

ert

Szkoda że tu takie stare opinie są działąją oni dalej w branży czy nie koniecznie skoro tak tu cicho

Kamila

szczerze odradzam, praca w szkodliwych warunkach, na co szef nie zwraca uwagi, projekty marne, brak kompetentnych grafikow :(

Tak9Nie

bumerang

Istnieje, niestety. Nie polecam, szefostwo nie ma pojecia o pracy, duze opóźnienia, chamowate towarzystwo. Załoga ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, a nie ma pojecia o reklamie. Szef sknera.

Tak4Nie

Robert

Czy ta firma jeszcze istnieje? Ktoś mi mówil że zbankrutowala. może następna ofiara kryzysy

TakNie

Zostaw opinię o Promax Ii s.c. Wrocław - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie