Przestrzegam przed agencją reklamową Fat Baby zarówno potencjalnych współpracowników (pracowników tam nie ma - parę osób i wszyscy na (usunięte przez administratora)), jak i klientów.
Właściciel nie szanuje pracowników, zwodzi ich, kręci. Nie ma szans na jakikolwiek rozwój. Brak tego, co jest już standardem absolutnie wszędzie - nie ma szkoleń, opieki zdrowotnej i kart sportowych. Atmosfera bardzo drętwa(usunięte przez administratora). Firma nastawiona jest tylko na zysk. (usunięte przez administratora) Klienci są obrażani za ich plecami w sposób wulgarny i chamski, na spotkaniach wchodzi im się w (usunięte przez administratora)i obiecuje wszystko. Zupełny brak klasy i profesjonalizmu. Najlepsze czasy ta agencja ma już zdecydowanie za sobą. Najlepiej wyrobić sobie swoje zdanie i popytać osoby, które tam pracowały albo jeszcze pracują.