Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hipokrates Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hipokrates Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hipokrates Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hipokrates Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. w Olsztyn

Nelka Nowy wpis

Właśnie przeczytałam tę opinię, w której stwierdzono, że Pani na rejestracji nie ma zmienniczki. Co z pielęgniarkami? Czy istnieje możliwość zatrudnienia się na część etatu? Szukam wstępnie czegoś w Olsztynie, chciałabym zasięgnąć opinii czy warto przyjść a połówkę

Alicja Nowy wpis

Chciałam zbadać, czy w ogóle szukają kogoś do pracy jako rejestratorka, ale raz, że nie ma strony, ani ogłoszeń w sieci, a dwa, że tu czytam, że na rejestracji pracuje jedna osoba? Czyli nie ma zmiennika i NZOZ nie planuje go zatrudnić? Jak ta osoba daje radę od 8 do 18?

Pacjentka Nowy wpis
@Alicja

Tak na rejestracji robi tylko jedna osoba i nie ma zmiłuj. Nie ma chorowania, nie ma losowych wypadków, choćby się waliło i paliło masz być codziennie w pracy. Braki godzinowe wypełnia PANI PREZES bo inaczej nie można do niej się zwracać.

Mobbing?

Moim zdaniem osobą, która kieruje ta przychodnia, powinien zajac sie inspektorat pracy, bo mobbingiem smierdzi od razu przy wejsciu. Wlascicielka potrafi nakrzyczec na swojego pracownika przy wszystkich ludziach (nie jedyna sytuacja). Podobno Pani sprzataczka musi za swoje pieniadze kupowac srodki czystosci. To, co sie tam dzieje, to nie jest normalne. Powinny byc zatrudnione min. 2 osoby na recepcje. Jezeli ktokolwiek zastanawia sie nad ta praca, to niech przestanie, bo od razu widac, ze ta praca to meczarnia przez ta kobiete.

Jan
@Mobbing?

Lekarki tez krzycza na pacientow .Jak sie tam leczylem to krzyczala grzeszczuk i sroban.I jeszcz jedno jaj mnie wezlala do gabinetu skroban to okropnie smierdzialo g... i zaczela przy mnie wierzyc gabinet i tym sie zrazilem i jej chamskimi odzywkami np.niech tego pan mi nie wklada do ust albo ..po co sie pan do mnie zapisal

Jan Nowy wpis
@Jan

Moj wpis mozna skasowac to dotyczylo przychodni w gdansku

Wanda

Czytałam tutaj że firma nie za bardzo zapewnia narzędzia do pracy. Nawet brak długopisu. Czy ktoś może mi powiedzieć, w jakie narzędzia trzeba się prywatnie zaopatrzyć? Chyba nic takiego specjalnego?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hipokrates Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PIELĘGNIARKA. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Piotr Nowicki

Moja opinia jedt bardzo negatywna, zakład pracy skierował mnie na badania okresowe. Lekarze specjaliści spóźniaja sie średnio ok 40 min nie ma możliwości załatwienia sprawy w jeden dzień ! Nie polecam

Niedoszła pracownica

Brak szacunku dla pracowników. Nie ma podstawowych narzędzi pracy. Gdy nie zabierze się swojego długopisu to Pani Prezes komentuje przy Pacjentach, że "Księżniczka nie zabrała długopisu" Obowiązki dla dwóch osób ma wykonywać jedna osoba. Ciągłe pretensje i wymyślane historii które nie miały miejsca. Skoro Firma-Przychodnia szuka ciągle pracowników to musi być coś na rzeczy.

Żenada

Nie polecam poszukującym pracy przychodni lekarskiej Hipokratres, ulica. Dworcowa 4a w Olsztynie. Pani tytułująca się prezesem podczas rozmowy kwalifikacyjnej oferuje tydzień bezpłatnego szkolenia bez umowy. Niestety zaakceptowałam to mając nadzieję na podjęcie pracy po tygodniu. Okazało się to farsą, gdyż Pani prezes odwlekała z decyzją i z tygodnia zrobiły się trzy tygodnie, a gdy w końcu zapytałam się kiedy będzie finalna odpowiedź. Otrzymałam wiadomość, że ,, Pani już dziękujemy". W trakcie mojej pracy wykonywałam swoje obowiązki w 100 %, mimo to Pani wzięła sobie na okres próbny jeszcze inne kandydatki do pracy a w trakcie przyjmowała kolejne CV i wystawiała ciągle ogłoszenie o pracę. W mojej obecności prowadziła rozmowy kwalifikacyjne. Przychodnia Hipokrates prowadzi tzw. wyzysk pracowniczy, czyli co dwa bądź trzy tygodnie zostaje przyjęta nowa kandydatka, która pracuje tam za darmo i na koniec się jej dziękuje. Chciałabym jeszcze nadmienić, że sposób wypowiadania się Pani prezes do pracowników, ale także pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Szczyt ignorancji, wywyższania się i braku kultury. Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hipokrates Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. - Olsztyn

• Dworcowa 4 A
    10-414 Olsztyn