Eisemann Polska - Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Eisemann Polska - Sp. z o.o.
11

Opinie o Eisemann Polska - Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eisemann Polska - Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Eisemann Polska Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Bydgoszcz i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

rafal

mylisz eismann polska, firma zajmuje sie raczej generatorami prądotwórczymi a nie zywnoscia :) w niemczech bofrost i eismann (nie ten sam eismann co w polsce) to firmy konkurencyjne, ktore nie wspolpracuja ze sobą. choć nie ma co ich porownywac, bofrost jest firmą duzo większą i bardziej lubianą i szanowaną. sam mieszkam w Niemczech i korzystalem z produktów obu firm. pozdrawiam

inkognito

witam mam pytanie firma bofrost w niemcach pracowal tam ktos produkty mrozone pizza lody itp w polsce tez to jest katowice firma eisemann podobno interesuje mnie konkretnie firma bofrost de

czlowiek

Osoba w postaci Pani [usunięte przez moderatora] jest kompletnie nie odpowiedzialną osobą, mówi, że ma 20 lat doświadczenia w handlu ale chyba z kitajcami na stadionie XX-lecia. Pracowałem w tej firmie, nie dali samochodu, nie dali neta a później pytania czemu nie jeżdże i nie wyszukuje firm na necie. Obiecałem, że do końca marca będę używał swojego samochodu, a firmowego nie dostałem do dzisiaj. Jak chciałem jeździć to musiałem tankować ze swojej kasy, nie zwrócili mi do dzisiaj. A mają czelność dzwonić czy mam poumawiane spotkania. Jak im powiedziałem, że nie bo nie mam za co - to chcieli abym wziął urlop bezpłatny. I te tabelki, masakra jakaś - to konik tej przełożonej, rozumiem że trzeba to robić, ale jak w 2 tygodnie podwoiłem tabelkę prowadzoną od 6 miesięcy to stwierdziła, że nic nie robię. Jak zdobyłem dila to powiedziała, że to nie moja zasługa. Więcej chyba nie trzeba mówić. Pasożytnicza firma dwu osobowa.

Zostaw opinię o Eisemann Polska - Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eisemann Polska - Sp. z o.o.