Opinie o Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno w Szepietowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno o rekrutacji.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno w Szepietowo

Na jakie benefity można liczyć w Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno?

Wasyl

Uśmiech prezesa

Archanioł Michał

Benefity : karta multi sport, możesz wybrać sobie dietę proponuję weganska, w skład diety wchodzi 5 posiłków i już łatwo policzyć 5 posiłków po 30 minut przerwy daje nam 2,5 godziny relaksu plus 2 godzina sesja o 12, jeśli chodzi o pozostałe Benefity to oczywiście spa, kąpiele i wiele wiele więcej.

Archanioł Michał

Jestem ograniczony 5000 tysiącami znaków w swojej opinii i niestety nie zmieszcze wszystkich benefitow które dostaje każdy pracownik. W ogóle firma ma swojego pracownika który zajmuje się informowanie o benefitach bo tyle tego jest.

Ojciec Kazia

Jestem pracownikiem firmy od bardzo dawna, 2 maja będzie trzy miesiące co czyni mnie drugim najdłużej pracującym kierowcą na firmie. Więc stwierdziłem że mogę się już wypowiedzieć o warunkach pracy, jest poprostu cudownie nigdy nie poznałem tylu nowych ludzi tu ciągle jest ktoś nowy, zero rutyny cały czas nowe twarze, gdy kogos nie lubisz masz duże szanse że jutro już go tu nie będzie a los da ci nowego kolegę którego może polubisz. Jeśli chodzi o wypłatę to rozbieżności są różne ja pamiętam czasy gdzie jeździliśmy na godziny jeszcze w marcu, moi koledzy nie pamiętają tych odległych czasów i muszę im o tym opowiadać. Pojęcie czasu jest względne i to prawda czuje się jak bym przeżył wiele a to dopiero dwa miesiące za mną a tyle historii ciekawych tyle przygód ale wierzę że najlepsze przedemna. Mój syn już mnie podpytuje czy jak skończy szkole to czy go wezmę do Pol Kruszu a ja mu mówię Kaziu narazie zdaj te egzaminy po szkole podstawowej a potem będziemy myśleć, ma chłopak marzenia i cele a to się ceni, już się mnie dopytuje jak to możliwe ze moje auto się jeszcze nie rozpadło z czego to żyje i jeździ a ja mu odpowiadam z przyzwyczajenia.

Może mały ale wariat

(usunięte przez administratora)najbardziej wstydzę się tego w swoim życiu i żałuję z całego serduszka że zwolnilem się z tej firmy, to były najlepsze trzy dni mojego życia ale los ze mnie zadrwil nie wiem co za diabeł pokusił mnie żeby się zwolnić, dziś wiem jedno nie było warto, jeśli to czytasz to wiedz że pol krusz to najlepsza firma na Podlasiu a nawet i w Polsce a dla mnie był to Eden na ziemi ale zjadłem jabłko poszedłem do mojej Audi i wzialem kwit na zwolnienie, zawsze mam papiery uzupełnione tylko datę wpisuje i myk, siup i zwolniony.

STOCH

300 godzin pracy a nawet i po 350 w miesiącu to zdecydowanie za dużo to pół miesiąca non stop w pracy a mój wynik nie jest rekordem myślę że nie zakwalifikował bym się nawet do drugiej Serii skoków z takim wynikiem.

Kierowca

Bardzo miła atmosfera kawa i ciasto.

Zadano mi pytanie czy mam prawo jazdy kategorii C odpowiedziałem ze owszem co jest prawdo . Zaswiecily im się oczy i bez żadnych więcej pytań mnie przyjeli. Pracuje tam już 4 lata do tej pory nikt nie wie że nie mam przewozu rzeczy.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Max Kolonko

Czy to przypadek że z 12 pracowników pracujących przy produkcji i wywozie betonu zostaje 3? Reszta odchodzi, zwalnia się. Myślę że to nie jest żaden przypadek a sytuacja pokazuje dobitnie jak wygląda traktowanie pracownika, ktoś kto czuje się szanowany, dostaje odpowiednią wypłatę do tego ma czas dla siebie i dla rodziny i nie musi poświęcać dobra swoich najbliższych na rzecz pracownia po 16 godzin dziennie na sukces firmy nie podejmuje decyzji o odejściu z firmy. Radzę na spokojnie przemyśleć sytuację czasy komuny się skończyły ludzie znają swoje prawa i obowiązki a obowiązkiem nikogo nie jest pracownie po 360 godzin w miesiącu, wysłuchywanie co miesiąc o przepałach i wiele wiele więcej. Komuna się skończyła dawno temu i zamiast iść wszystko w dobrą stronę tutaj stanęło w miejscu, nikt nie bedzie chciał pracować w takiej atmosferze pozdrawiam, mówił do państwa z Chicago Max Kolonko mówię jak jest.

Marek Mostowiak

Kurka wodna strasznie ciężko u was pracę dostać kiedy będzie moja kolej? Czekam i czekam i doczekać się nie mogę moje cv leży u was od kilku lat i co miesiąc przynosze aktualne ale zero odzewu przykro mi trochę wiecie?

Sasha

Witam, ja być Sasha Strunin ja szukać pracy w waszym pięknym kraju, mnie powiedzieć że tutaj najlepsza praca w kraju co ja mówię kraju w całej Europie. Nie znaju ja drogi ani nie maju prawa jazdy lecz ja maju wizę i ja muc tu robić i do końca życia.

Kristofer Krawczyk

Chciałem być marynarzem a zostałem Zbysia paziem, podróżować zwiedzać świat chciałem bardzo lecz do Kruklina trzepa gnać. Przemierzylem cały świat od szepietowa po Kruklin, zgralem tysiąc talli kart na Biskupcu na wygnaniu, skasowałem kilka bryk nie żałuję dziś, nie żałuję dziś. chciałem dać coś dobrego dałem tylko siebie los okrutnie ze mnie drwił przy wypłacie gorzkich nauk nie oszczędził mi. chciałem wynieść coś nowego, lecz już nic nie było los okrutnie ze mnie drwił mojej wiary na nowych komplet kluczy nie odebrał mi.

Podlasiak

Widziałem ogłoszenie na Zastępce Kierownika ds. produkcji i sprzedaży betonu w Kolnie, i tu moje pytanie do pracowników obecnych, jak i byłych firmy- warto? jakich stawek można się spodziewać? jaki zespół pracowników?

Don Parnikos
@Podlasiak

Oglądałeś Killera? Siara mówił : płacę jak za prezydenta. Stawki wysokie, 13 pensja, dodatki na dojazd, catering, karta multi sport bo będziesz miał tyle wolnego czasu że z nudów na siłownię zaczniesz chodzić, w piątki spotkania na grę Bingo w okolicznym klubie, dwa tygodnie płatnych wakacji kraj wybierasz sobie ty, i wiele wiele więcej.

Typ niepokorny

Czy to prawda że firma przechodzi na płacenie pracownikom za wywieziony lub wypompowany metr betonu? Czy to prawda że w takiej sytuacji może być dużo zwolnień i zmian kadrowych ? Liczę na to głęboko w serduszku , będę miał wtedy szansę dostać się tam do pracy moje CV leży tam od 4 lat a w takiej sytuacji mam duże szanse :D MOGĘ ROBIC NAWET ZA DARMO , Co JA MOWIE ZA DARMO DOPŁACĘ NAWET .

bodex
@Typ niepokorny

Przy płaceniu od metra kierowca zarobi jedynie jeśli: - ma sprawny sprzęt, który jeździ a nie stoi - gdy budowy są blisko betoniarni, wtedy kurs za kursem i metrów można narobić, ....może szykują się dalekie duże budowy i stąd zmiana z płacenia za godzinę, na płacenie za metry ;p współczuje kierowcom ;p

Wróżbita Maciej
@Typ niepokorny

Mogę tam teraz wywróżyć że będą zwolnienia za zwolnieniem :) jedyna uczciwa stawka to stawia na godzinę ile godzin pracujesz tyle dostajesz wypłaty . Płacenie na akord może być przyjęte ale pod warunkiem że pracownik ma na to wpływ ,niestety na betoniarni kierowca jest ostatnią osobą która ma wpływ na ilość zamówień i na możliwości sprzętu który nie oszukujmy się w sezonie często zawodzi. teraz na firmie będzie dużo zwolnień i duze przesiewy na firmie ,dopóki była stawka godzina ludzie się trzymali teraz będą odchodzić na ich miejsce przyjdą nowi którzy po wypłacie też zaraz będą kombinować z odejściem i będzie takie błędne koło :) a wiadomo sprzęt najlepiej służy jak ma stałego właściciela a nie co miesiąc nowego :) nie wiem co pokusilo ich wszystkich ale wątpię żeby to była dobra decyzja :)

@Typ niepokorny

Każdy ma prawo wyboru, nie musi pracować, jest teraz taka akcja promocyjna pracuj pl. Zawsze możesz iść do wymarzonej pracy gdzie docenią twoja pracę.

Borowik
@Typ niepokorny

Za darmo to będziesz robił loda i wypinal się. Ale cześć rowerowa z ciebie, chodzi tu oczywiście o pedały. Normalnie chyba pękne ze śmiechu jaki komentarz, na miarę chłopa panszczyznianego. Ha ha ha

Kaprawy
@Borowik

Z tego co już wiadomo jest podstawa + reszta z metra , dowózki i przestoje też będą płacić , zobaczymy

Don Mafii

W tej firmie jest jak w mafii , tańczysz jak ci zaśpiewają albo kończysz z betonowymi bucikami w sadzawce w Szepietowie,dla przykładu niech służy ten zabetonowany samochód tak ich kierowca wkurzył że nawet nie zdążył wysiąść betonowali go odrazu w aucie .

GHOST RIDER

Ile na umowie ma kierowca gruszki?

Przyjmij mnie do pracy szefie
@GHOST RIDER

Hah ksywa idealnie pasuje to tej pracy :D albo Mroczny Rycerz haha kapujecie mroczny? Bo będziecie tam robić od rana do nocy hah i jedynie jasny kolor dłoni od zewnątrz będzie wam przypominał że urodziliscie się białymi ludźmi a wasi przodkowie nie mieszkali w chatkach z liści i nie polowal na lwy z kawałkiem patyka w ręku :)

@GHOST RIDER

Wszystko co zarabiamy jest na umowie.

kcsięgowość

Really?

Sąsiad Stefana

Super firma, trochę tam pracowałem w między czasie sąsiad szukał pracy i mówię mu dawaj Stefan do nas( Pol Kruszu). Poszedł, dostał pracę popracował, przychodzi do mnie w niedzielę (bo to jedyny wolny dzień w tygodniu, a wizyty po pracy czyli po 22 są nie kulturalne) i mówi : wiedziałem że mnie nie lubisz ale żeby aż tak naplul mi na buty i odszedł.

Ogr
@Sąsiad Stefana

Normalnie jak z filmu, dramat. He

Kierowca

Witam. Pokazało się ogłoszenie kierowca betoniarki- Kruklin. Ile można zarobić na tym stanowisku? I jak się pracuje w firmie.

@Kierowca

Praca od rana do nocy stawka 14 zł za godzinę. Ustawiane są normy na paliwo po przekroczeniu ich pracodawca odcina ci pieniądze z wypłaty. Brak jakiś dodatkowych premii. Samochody w stanie delikatnie mówiąc słabym. Brak przerw i pilnowania godzin pracy. Chociaż przy Giżycku mogą być bardziej pilnowane niż na pozostałych wytwórniach. To nie jest ocena pracodawcy ani opinia poprostu prawda o sytuacji na firmie. Nie oceniam jestem tylko narratorem pisze o tym co jest bez wątpienia chore.

@Edek

A w ogłoszeniu stawka dla kierowcy 15-20 zł. Po której stronie prawda? Ile godzin średnio w miesiącu się pracuje?

@Kierowca

Kwoty są prawdopodobnie w brutto podane. Po drugie nikt ci nie broni zajść porozmawiać a średnia godzin to w okolicach 300 miesięcznie.

MANN

300..? A co tacho na to?

@MANN

Wiesz jak to jest jazda na magnesie albo władanie karty w połowie dnia. W sezonie te 12 - 15 godzin to norma wiadomo nie cały czas jezdzisz, czekasz na kurs, naprawy aut, czekanie na budowie na rozładunek. Jeśli ktoś szuka normalnej pracy nie polecam a jak ktoś chce na siłę zarobić i nie ma problemu z pracą od rana do wieczora i ciągłą presją to może spróbować.

MANN
@Edek

Ludzie chyba nie wiedzą jak boli odwalanie lipy z tacho.

Kloc

Ok 3500 netto bedziesz miał prawie zawsze bo sam tyle zarabiam jako kierowca

@Kloc

Za ile godzin pracy??

YOKO
@Kierowca

3500 netto to przy tylu godzinach ze Cie ani matka ani żona w domu nie widzi - wychodzisz śpią, wracasz śpią. A te "prawie zawsze" to nie zimą, zimą to najnizsza z możliwych. I teraz do @Kloc pytanie: przy tych 3500netto od jakiej sumy masz składki płacone? Bo ludzie nic nie myśla, nawet o tym że w razie wypadku chorobowe zależy od tego od jakiej sumy mieli składki odprowadzane, tak samourlop wypoczynkowy.

@Edek

Sprostuje wypowiedź przedmówcy, jest niekompletna i przedstawia półprawdę. Stawka 15zł/h netto na rękę. Po przepracowaniu 10 h pracy dodatek obiadowy w wysokości 10zł netto, ponadto premia uznaniowa 5% od całości wynagrodzenia podstawowego. Praca w sezonie tj. Od marca do końca listopada średnio 10h, oczywiście zdarzają się i dni po 12h, więcej to już jezeli ktoś jawnie nabija godzinki ale średnia jest taka. W soboty z reguły krócej, sami kierownicy starają się nie brać na soboty zleceń. Po za sezonem nie przekroczysz 170 h. Wówczas podstawa do do 2000 tys netto/miesiąc, ale też nie ma reguły, w zależności jak wynegocjujesz z szefem. Trochę było kijowo w koncu roku 2018 bo część wysłali na Kuronia ale dopłacają chyba po 1800zł dodatkowo i do roboty przychodzić nie trzeba. Samochody w stanie takim jak dba o niego kierowca, nie są najgorsze, po prostu normalne. Naprawy robione są zgodnie ze zgłaszanymi problemami. Dlatego nikt na siłę nikogo nie zatrudnia, jest prawo do zwolnienia się. Pracują osoby z różnym stażem od 15 lat do kilku miesięcy. Mozna powiedzieć ze zaczyna być stabilnie pod względem roszad.

@Kierowca

Stawka 15 - 20zł? już wyjaśniam. 15zł jest dla operatorów pomp gdy nie pompują (postojowe), natomiast 20 zł gdy jadą na budowę i zarabiają dla firmy . Stawki oczywiście netto na rękę. Dla kierowców 15zł na rękę. Kiedyś było dla kierowców 12 postojowe a 14 praca teraz się to zmienia na 15 stałej. Słyszy się że ma być za m3 ale na razie to tylko przymiarki spowodowane zastojem. Ruszy się i wszystko wroci do normy.

@Edek

kwoty są netto a średnio nie robi się po 300 godzin. jeżeli weźmiemy rok średnia wyjdzie 220h miesięcznie. Nawet przy dużych kontraktach były zmiany, godziny były stałe przeważnie.

@Kloc

stawka jest godzinowa, miesiąc miesiącowi nie rowny, W jednym miesiącu jest 280 h a w drugim 220, w trzecim 240. Godziny mnożymy przez 15 zł podstawy netto i wychodzi kwota. Sumując kwotę zarobionych pieniędzy przez rok i dzieląc przez liczbę miesięcy wychodzi kwota średnia. Dlatego to sa właśnie nie jasno przekazywane informacje.

Muszę zacząć nosić pieluchy.

Kiedyś miałem piękny sen. Śniło mi się że przyjętą mnie do pracy w Pol Kruszu śnił mi się właściciel który podaję mi dłoń i mówi : jesteś jednym z nas. Dostałem nową gruszke, piękną wypłatę, szafkę z dwoma wieszakami ogólnie czułem się jak był bym w raju, ale nagle słyszę głos żony : Stefan wstawaaaaaaj (usunięte przez administratora)się.

Smakosz zimniaków

Moja żona nakupiła dwa metry ziemniaków. Mówię jej Grażyna nie zjemy tyle, a ona ze zjemy świniom damy, Burek zje niech już będzie. No i moje pytanie co do tego wszystkiego czy ogarnia ktoś jakiś parnik na ziemnioki bo w tych moich garnkach to w życiu tego wszystkiego nie ugotuje o żreć się chce. Pozdrawiam cieplutko i liczę na rychły kontakt kisski buźki przytulaski i podciągnij se podpaski bo jak spadnie (usunięte przez administratora) goła i ktoś wsadzi ci kulfona.

Bud

Beton dobry robią?

Magda Gessler
@Bud

Jak coś jest nie dobre to wystarczy ketchupem polać i będzie smaczne. Beton bolecam tylko z drobnym kruszywem nie trzeba tak długo gotować po 20 minutach kamienie same się rozplywaja analogicznie sprawa się wydłuża za kruszywem 8/16 a już o 16/32 nie powiem doby ci zabraknie.

Dexter

Witam, widziałem ogłoszenie na stanowisko kierownika betoniarni Giżycko/ Kruklin. Jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku, jak wyglądają zarobki? Co to jest ten "ekstra bonus za lojaność"? Dzięki za informacje wszelakie

@Dexter

W skrócie będziesz pracował od rana do wieczora i tak od poniedziałku do soboty. Oceniany będziesz przez ilość wywiezionych metrów i oczerniany w sezonie zimowym że jest ich mało bo co się buduje w zimę? Tylko chyba iglo a iglo nie jest z betonu. Kontrolowany będziesz przez Parnika prawo rękę szefa to samo którą podciera sobie (usunięte przez administratora) Ekstra bonus to poprostu jakaś dodatkowa kasa za np przepracowanie roku a uwierz mi mało który kierownik wytrzymuje nawet rok. I rotacja nie jest tylko na stanowisku kierownika ale na każdym. Po roku czasu masz dość pracy od świtu do nocy ciągłych pretensji i pensji nie proporcjonalnej do strat. To tyle jeśli chodzi o plusy to Szef jest nawet miły ale cóż samo bycie miłym człowiekiem nie zakryje minusów.

Parnikus Pospolitus

Jak Ci nie pasuje to się nie zczytuj A najlepiej się zwolnij i daj już spokój z jakimiś tam ustawami. W każdym zakładzie panują jakieś zasady i albo się im dostosowujesz albo spadasz nikt nikogo na siłę nie trzyma jeśli u Zbigniewa W Ci źle to szukaj szczęścia u drugiego pracodawcy. Mówiłem to ja Parnikus Pospolitus

kp
@Parnikus Pospolitus

Poza obowiązującymi w zakładach pracy "zasadami", czy bardziej zakładowym regulaminem pracy, jest Kodeks Pracy - i to z nim spójne muszą być postanowienia wynikające z regulaminu wewnątrzzakładowego.

Dwa palce i trzeci na dopchci.

Co tu dużo mówić a mówię to jaką osoba która tutaj trochę popracowala wyzysk ludzi co z tego że ktoś zarobi 4-5 tysięcy jak nie ma życia praca od rana do wieczora i trzeba prosić o dzień wolny i się tłumaczyć że bierzesz wolne tak samo z sobotami zawsze usłyszysz że jesteś potrzebny i wolnego nie będzie. W zimę wiadomo wolne na przymus. I jeszcze te prywatne audiencje z właścicielem po co to komu potrzebne kasa w kopertę i tyle nie musimy nawet rozmawiać bo i o czym o nowoczesnej flocie aut? Jak auta są nowe nie psują się wypłaty są ogromne to nie ma nawet na co ponarzekac. Oczywiście ironia. Narka szparka.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno - Szepietowo

• Jak się pracuje w Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno?

Kandydaci do pracy w Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno
2.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Przemysłowa 9
    18-210 Szepietowo