Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno

Szepietowo

Opinie o Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno

wojtek

Halohalo w Kolnie szukaja podobno operatora wezla. Opinie to tragiczne są. moze jest ktos z Kolna. Warto? Mam doświadczenie i uprawnienia.

leon
@wojtek 09.11.2017 06:44

warto warto tylko trzeba z właścicielelem gadac a nie z dyrektorem i kierownikami

wojtek
@leon 11.11.2017 00:25

To skad taka zla opinia?? i ta rotacja. leon tam jest praca zmianowa czy 20/24 bo takie sluchy chodza w Kolnie. jak w zime? soboty platne wiecej? jak nadgodziny?

Łoś

Wolał bym trochę siana

dziadek
@Łoś 17.10.2017 17:52
Wolał bym trochę siana

To nie tu

Iveco

Jedno obiecuja na rozmowie a co do czego za@@@@l od switu do nocy, tyle ze za nocki to nie placa. 24h/7 a tarczke o kant d@py W swojej obecnej firmie za normalny czas to samo dostaje. Pozdro dla cwaniaczków co szukaja frajerow za fajere

Grabarz

Sztywna atmosfera spadam

Mały

bardzo chętnie ale mi nie przekuwaj

Szopeniasty

jak was tak czytam to aż zglodnialem może ktoś ma ochotę na przekuwane parówki z mikrofali?

Byczek

Powiem tak Panowie mam z was pompe.

Parnik

chcesz mieć życie w luksusie zatrudnia się w Pół Kruszy zapraszamy wszystkich jeleni losiow i co tam jeszcze macie praca 20 godzin dziennie aż 4 godziny odpoczynku dziennie wypłaty w rzędzie 4-5 tysięcy ( kwartalnie) zapraszamy daje zdecydowane 10 na 10 żeby było więcej wstawił bym nawet 15

kierowca
@Parnik 17.10.2017 09:33

Jak odliczą za przepały bo bossa nie stać na wache,odlicza za awarie, obetna wyrobione godziny, to tak wyjdzie. A jak inspekcja bez karty zatrzyma to i tego moze nie byc

kierC

do tego kolchozu caly czas szukaja jeleni, kto zaradny to im podziekuje

PARNIK

Hahahaha nic dodać, nic ująć. Wszystko cacy do czasu

Operator

Jeśli chcesz mieć problemy to zatrudnimy się do Wojno Z.

qwerty

Jakie opinie o pracy w Polkruszu?

Zostaw opinię o Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno - Szepietowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Krusz Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Wojno