Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Opinie o Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Robert

Ok

Arystokleks

jak najbardziej ok , wiadomo - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Anonimowa

Idzie wytrzymać , nie jest najgorzej, pensje dla osoby w biurze 2-3k.

Szukasz pracy?

Jan

przestrzegają tacho , wypłaty w terminie

Antonin

Dziwne, każdy kto kończył tam pracować odchodził z ulgą, że nie będzie musiał już słuchać tych "panów". Większość jak nie wszystkie pozytywne opinie wystawia pracownik w tym celu zatrudniony.

Anonimus

Pracowałem jako spedytor i zmieniłem firmę ostatnio ale chyba nie była to dobra decyzja :D

Wladimir

Na tą ilość pracowników zawsze się znajdzie grupa narzekaczy. Jak dla mnie nie najgorzej. Wypłaty na czas ,a z jakimś złym traktowaniem nigdy sie nie spotkałem.

Myhayl

Szefostwo nigdy nie ma czasu dla pracownika, chyba, że coś potrzebują/ lub chcą odreagować napiętą sytuację . Rodzinka zawsze ma najwięcej przywilejów. Nie polecam

Ivan

wypłaty na czas , wszytko ok

Roberto

Dłuższą chwile jezdzilem na stalej trasie. Weekendy w domu. Co do wysokosci wyplaty : jak sie dogadasz taka masz...

Pawel

Wszytko ok, wypłaty w terminie , przestrzegają czasu pracy , jazda bez magnesów

były

i nie zmienia się nic

wali

to oni jeszcze istnieja ?? nie odważyłbym sie 2 raz dla nich pracować

gry

beznadzieja szkoda pisać !!!

INTER-SPED

JESTEM PRZEWOŹNIKIEM FIRMY STYLINART Z PRZEMYŚLA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE WSPOLPRACY Z TA FIRMA, PRACUJA TAM LUDZIE RZECZOWI I KONKRETNI, TRANSPORTY WYKONUJE SIE DLA NICH Z PRZYJEMNOSCIA I PEWNOSCIA O ZAPŁATE GDYZ TO JEST ICH NAJWIEKSZYM PLUSEM TERMINOWOSC ZAPLATY, CIEZKO W DZISIEJSZYCH CZASACH ZNALEZDŹ TAKA RZETELNĄ FIRMĘ KTÓRA W CIEZKICH CHWILACH POTRAFI WYCIAGNAC POMOCNA DŁOŃ, JESLI CHODZI O KIEROWCOW TO ZE WSZYSTKIMI Z KTORYMI SIE SPOTYKALEM NA ZAŁADUNKACH BARDZO DOBRZE SIE WYPOWIADALI O TEJ FIRMIE, POLECAM BARDZO WSPOLPRACE Z TA FIRMA "INTER-SPED"

Zostaw opinię o Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe