Opinie o Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o. w Szczecin

@Marzena Nowy wpis

Niestety, ale myślę, że wiele opisanych wyżej sytuacji ma faktycznie miejsce. Współpracowałam z tą firmą jako kontrahent i rzeczywiście oblegali nas komornicy. Dodatkowo, gdy tylko przelew poszedł na konto komornika, a nie na konto spółki i tak niska jakość usług świadczonych przez CRA Sp. z o.o. spadła dramatycznie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zlecenia na kontrole Nowy wpis

Ja czekam od 2019 i juz się nir doczekam bo minał termin..

Barbara

Jednym słowem (usunięte przez administratora) wyłudzili wadium na rzekomy przetarg na fotowoltaikę od 11 firm po 3 tyś co na razie daje 33 tysiące. Zgłaszają się kolejni poszkodowani.Zapraszam poszkodowanych do zgłaszania się.

JK
@Barbara

Współczuję... ja kilka lat czekam na finalne rozliczenie...

Safe
@Barbara

Cześć Barbaro, proszę o kontakt na maila: kboom@safe-mail.net

Krzysiek
@Barbara

Witam, prosze o info SZERZEJ o co z tym chodzi "rzekomych przetargów". Bo oferta podmiotu jest ciekawa tylko że widzę że ta firma nie prowadzi etycznie działalności.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowy / Księgowa - Kadrowy / Kadrowa w firmie Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Barbara

Firma pobrała wadium od 11 firm na łączną kwotę 33 tysięcy i się zwinęła. Telefony nie odpowiadają Panowie nie mają odwagi odebrać telefonu, odpowiedzieć, przeprosić. Są to zwykli (usunięte przez administratora) jak widać po wpisach poniżej i osobiście tego doświadczam. Sprawę zgłaszam do Prokuratury, wszystkim radze to samo, (usunięte przez administratora) i kradzież musi być odpowiednio ukarana.

Były zleceniobiorca

Pracodawca niewypłacalny. Potrafi przez ponad pół roku przeciągać płatności. Wypłaca po nakazach sądowych. Ale coraz mniej ludzi mu wierzy i coraz więcej sprawdza.. A kontraktów ubywa. Kombinacje ponad współpracę. Bardzo nieuczciwy względem zleceniobiorców i pracowników. Nie polecam firm (ma ich kilka) Pana Siedlikowskiegi Romana, ani jego samego.

Tak
@Były zleceniobiorca

Jeśli tylko pół roku spóźnienia to jest Pan/Pani szczęściarzem :)

Weronika
@Tak

Domyślam się, że w Twoim przypadku oczekiwanie na płatność z Centrum Rozwoju Administracji trwało znacznie dłużej? Może określisz bardziej szczegółowo, czy taka sytuacja spotkała Cię jako zatrudnionego w Centrum, a może jako współpracownika. Proszę o wyjaśnienie, bo mam wrażenie, że nie ma tu w ostatnich latach opinii pracowniczych z CRA.

Pracodawca niewypłacalny, nieodpowiedzialny i kombinator. Wieczne wezwania do zapłaty od podwykonawców i firm. Regularne odwiedziny komorników. Nieetyczne postępowanie wobec pracowników i partnerów biznesowych. Prezes stwarza wrażenie czarujacego w rzeczywistości to prostak i (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Osoba, która to pisze jest w błędzie. Robi to specjalnie aby oczernić Szefa. Nigdy nie byłam świadkiem aby komornik, jakieś wezwania przychodziły. Nawet jak przychodzą to sprawa Szefa a nie pracowników. Co do wypłaty wynagrodzenia to innym pracodawcom tez zdarza się czasami nie wypłacać w terminie wynagrodzenia. We wcześniejszych firmach też tak miałam. Tylko, że tam było nagminne a tutaj dwa razy się zdarzyło. Nie jestem pewna czy faktycznie napisał to pracownik, który pracował. Szef wiadomo musi być rygorystyczny bo jak by nie był wszyscy mu by weszli na głowę. Bardzo polecam pracę w tej firmie. Naprawdę dużo można się nauczyć.

Człowieku ale robisz propagandę. Rozumiem trzeba zatrudnić nowych pracowników bo wszyscy się zwolnili. I próbujesz nadrobić pozytywnymi opiniami Postepujcie tak dalej!

Justyna K

Zdecydowanie prawda w odniesieniu do podwykonawców/kontrahentów

@Justyna K

Czy Ty również miałaś problem z uzyskaniem wynagrodzenia od tego pracodawcy? Napisz proszę, jak potoczyła się ta sprawa.

@Anna

Tak, ale jako podwykonawca. Zlecenia wyk. w okresie 04-08.2019, realizacja pojedynczych platności, od stycznia brak kontaktu i reakcji na wezwania. Nie otrzymalam okolo 2/3 płatności. Część dlugow wystawionych na giełdzie dlugów.

@Justyna K

Pani Justyno, wszystkie zobowiązania wobec Pani zostały już uregulowane. Pragnę tylko nadmienić, że skoro sama Pani zdecydowała się wystawić fakturę prze zakończeniem zlecenia to proszę nie oczekiwać, ze ktoś będzie Pani regulował należności jeżeli nie ma jeszcze do tego podstaw.

@Anna

Nigdy żadna Anna w naszej firmie nie pracowała.

Justyna

2/3 długu.

@
@Roman Siedlikowski

Taki typ ludzi, im nie przemówisz. Wszystko zrobią tylko żeby oczernić...tak to jest jak się nie zajmuje swoim życiem tylko cudzym. Smutne

Byly pracownik
@@

Każdy pracodawca i zleceniodawca pownien regulować wszystkie swoje zobowiązania. Wówczas napewno nie uzyskiwałby tylu niepochlebnych opinii.

Tak

Należy uważać na współpracę z tym panem. Nie płaci podwykonawcom nawet po 2 lata, a jeśli płaci to ze znacznym opóźnieniem i w "ratach". Brak odwagi cywilnej by odebrać telefon, wyjaśnić zaistniałą sytuację czy też wypracować wspólne rozwiązanie.

Czy pracownicy w Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Kicia

Oczywiście, wspolaecuja ze sobą, jest świetna atmosfera. Polecam

Jakub
@Kicia

Orientujesz się w tym co się dzieje w firmie i opisałaś atmosferę panującą wewnątrz zespołu. Czy oprócz tego możesz mi też powiedzieć czy oprócz podstawy pracownicy mogą tu liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Czekam na Twój wpis, mam nadzieję że mi odpowiesz!

Były kontroler

Ludzie omijajcie firmę szerokim łukiem. Jak ktoś lubi być przez ponad rok sponsorem rachunków Pana Romana to śmiało. Od wykonania kontroli ROK trzeba czekać na pieniądze i wypłaca tylko jak zobaczy nakaz sądowy albo kolejnego komornika. Szkoda czasu i nerwów.

Przerost formy

Szczerze omijajcie szeroki łukiem dla Waszego dobra!

@Przerost formy

A może jakieś konkrety i najlepiej bez chowania się za nickiem?

@Roman Siedlikowski

Co prawda powyższy post nie jest mój, ale zgadzam sie w 100%. Firna nie realizuje zobowiązań finansowych wobec podwykonawców przez dlugi czas. Zalega im od kilku do kilkudziesieciu tysiecy. Zero odwagi cywilnej by odebrać telefon lub odpowiedzieć na maila.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Roman Siedlikowski

Dzień dobry, Wigilia nie jest dniem wolnym od pracy, ale pracujemy krócej, zazwyczaj do godziny 12.00. Pozdrawiam serdecznie

Jesteśmy bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Bardzo bardzo polecam. Atmosfera miła, ludzie fajni, pomocni i szef też.

Szczecun
@Anonim

Czyżby komentarz córki prezesa ? Pozdrawiamy Cię serdecznie ! Haha

@Szczecun

Droga Małgorzato, przychodząc do pracy nie miałaś żadnego doświadczenia i zostałaś zatrudniona z nadzieją, że szybko się czegoś nauczysz. Jednak życie szybko zweryfikowało moje oczekiwania a poziom Twojej pracy pozostawiał wiele do życzenia. Więc nie rozumiem czego oczekiwałaś? Że będziesz miała kolejny okres próbny czy też, że inni za Ciebie po nocach będą poprawiać wyniki Twojej pracy? Nawiasem mówiąc zawsze myślałem, że jesteś tzw "kobietą z klasą" i potrafisz rozstać się jak człowiek na poziomie, tym bardziej, że mamy wspólnych znajomych. Jak widać w tej kwestii też się myliłem. Niemniej jednak życzę powodzenia.

Jak długo trwa proces awansu w Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.?

Anonymous

Żaden. Prędzej się zwolnisz niż doczekasz awansu. Gdzie chcesz awansować, jak na umowę o pracę zatrudnia się 2 osoby na krzyż?

@Anonymous

Tak wygląda praca w małych firmach. Polecam korporację, jeśli Pan/Pani oczekuje 30 osób w biurze, ale proszę później nie płakać "że jest wyzysk, ciężka praca i brak znajomości współpracowników". Jest nas mało, ale jesteśmy zgrani i dobrze się dogadujemy. Na przyszłość proszę sprawdzić, czy biuro jest małe lub duże, a nie płakać w Internecie na rozmiar firmy. Pozdrawiam, Aktualny Pracownik

Pracowałem w firmie przez 3 miesiące (okres próbny). Zdecydowałem się nie przyjąć propozycji pracy, bo nie odnalazłem się na stanowisku. Atmosfera w biurze była bardzo przyjazna, ludzie mili i każdy sobie pomaga. Na pewno miło będę wspominał tą pracę.

Witam, W moim mniemaniu Szef jest wymagający, ale niektóre oceny są nie uczciwe. Z tego, co słyszałam od innych osób w biurze, to było wielu pracowników, którzy nie radzili sobie z zadaniami i może stąd te opinie? Ja wprawdzie już nie pracuję w Centrum, ale Szefa serdecznie pozdrawiam i jeśli kiedyś wrócę do ojczyzny to liczę, że przyjmie mnie z powrotem. Pozdrawiam

UWAGA! Pracodawca nie płaci wynagrodzeń oraz składek na ubezpieczenie społeczne ( ZUS)!!! Ciągła nerwówka. Szef nic nie ogarnia!

Witam. Zgadzam się z powyższym w stu procentach! Rozmowa kwalifikacyjna a rzeczywistość niestety dwie inne bajki. Szkoda czasu i nerwów! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kaszubska 52
    70-226 Szczecin

Centrum Rozwoju Administracji Sp. z o.o.