counter
1 31 9 5 1
Patryk Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Warto aplikować?

Zenek Nowy wpis

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Firma poprawia swoje błędy a to jest ważne!

Kasia J. Nowy wpis
@Zenek

Zgadza się. Najważniejsze że wnioski są wyciągnięte.

Robert K.

Jestem klientem firmy kge. Firma sprzedała mi niewłaściwy pakiet programu Allplan (zapłaciłem za pakiet Cubed, a otrzymałem Linear). Chciałem to wyjaśnić, ale nikt nie odbiera telefonu. Po dokonaniu sprzedaży firma zapomina o kliencie.

Edyta
@Robert K.

Drogi kliencie, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji proszę o kontakt z biurem naszej firmy. Nie ukrywamy, że jesteśmy zaskoczeni tą sytuacją, ponieważ od dłuższego czasu nie wysyłaliśmy ani nie zamawialiśmy dla naszych klientów żadnej licencji Allplan Linear. Jeśli doszło do pomyłki, na pewno trzeba to wyjaśnić.

Kasia J.
@Robert K.

Zgadza się. Ja zakupiłam również oprogramowanie AllPlan. Półtora miesiąca czekam na fakturę papierową. W dniu dzisiejszym dalej jej nie mam. 20 lat na rynku wynika tylko z tego, że nie posiadają konkurencji, więc potencjalny klient jest "zmuszony" dokonać w KGE zakupu.

Kasia J. Nowy wpis
@Kasia J.

Witam ponownie. Faktura została dostarczona i wszystko jest tak jak trzeba. Zaszło małe nieporozumienie. Wycofuję swój wcześniejszy wpis.

Anonimowo

Nieprofesjonalne podejście do pracy, brak fachowości, wszystko na niskim poziomie = amatorstwo.

Edyta
@Anonimowo

Firma KGE Sp. z o.o. Sp. k. jest na rynku od 20 lat. Gdybyśmy rzeczywiście, jak Pani/Pan pisze, byli amatorami i podchodzili do klientów w sposób nieprofesjonalny, Ci już dawno by od nas odeszli. Zadziwiające jest to, że anonimowe wpisy, zawsze negatywne, pojawiły się dopiero po wejściu na rynek naszej konkurencji. Czyżby zbieg okoliczności? Nie sądzę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Kge Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kge Sp. z o.o. sp.k.
1/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krokwi 32 lok. 25