Opinie o BRATRANS w Ornontowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BRATRANS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BRATRANS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRATRANS w Ornontowice

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w BRATRANS?

Amigo Nowy wpis

Firma zatrudnia pasjonatów z poczuciem humoru

Nie polecam Nowy wpis

Jak to czytasz, pamiętaj (usunięte przez administratora) ma się jednego dzieuch można wiele. Godnej z nimi :)

kolargol Nowy wpis

Jeśli komuś tak bardzo źle w firmie niech ją zmieni i nie robi zamieszania! Firma spoko!

Prawdomowny

Czytaj niektore komentarze naprawde sie odechciewa... Troche przepracowalem u Pana Henryka W. i nie moge powiedziec zlego slowa na firma . Pieniadze zawsze na czas , oczywiscie niekiedy zdarzaly sie jakies pomylki przy wyplacie , ale po to jest szef zeby z nim pogadac i wyjasnic . Po rozmowie zawsze mialem zaplacone za wszystkie kursy ktore wykonalem, i nie bylo z tym problemow. Na ,,weekendzie "bylem 2 czy 3 razy w roku ale to na wlasne zyczenie bo chcialem dorobic a Pan W placil dodatkowo . Takze naprawde ludzie nie piszcie bzdur . Niestety w dzisiejszych czasach anonimowosc w internecie sprzyja takim oczernianiom ludzi Firma jest ok i da sie zarobic , Oczywiscie trzeba pracowac jak w kazdej innej firmie . Jeszcze jedno odeszlem z firmy z przyczyn prywatnych w normalnych warunkach , bez klotni itd itp. Nigdy nie wiadomo co nas w zyciu spotka takze nigdy nie pale mostow za soba .

Driver
@Prawdomowny

"Pieniadze zawsze na czas , oczywiscie niekiedy zdarzaly sie jakies pomylki przy wyplacie" "Pomyłki " zdarzają się co miesiąc i u każdego kierowcy, przypadek- sądzę , że nie. I powiedz mi dlaczego pomyłki zawsze są na niekorzyść kierowcy, a nie pracodawcy? Zapewne znów przypadek... Nie wciskaj ciemnoty przyszłym kierowcom, którzy zastanawiają się na podjęciem pracy w tej firmie!!! Przez pierwsze dwa miesiące wypłata się zgadza, ale następne, to chodzisz i prosisz się o swoje ciężko zarobione pieniądze. Jaka, dobrze presperująca firma, wystawia ogłoszenia na olx-ie w poszukiwaniu pracowników??? Jak jest dobrze w firmie, to nikt się nie zwalnia, a tu sam masz odpowiedź... Średnio co 2 miesiące odchodzą kierowcy, jak zobaczą na własne oczy, jak jest naprawdę. Szkoda Twojego czasu, przyszły kierowco, szukaj pracy tylko z polecenia a nie z ogloszenia. Były kierowca.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BRATRANS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz pod ziemią
Ornontowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
logo firmy MANEWROWY DO SZKOLENIA - SEKCJA KWK BUDRYK​ W ORNONTOWICACH
Ornontowice
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
G

Ja też odradzam prace w tej firmie. Porażka i strata czasu. Fajnie jest tylko przez pierwsze dwa miesiące bo kasa się zgadza, ale potem chodzisz i upominasz się o swoje!!!

normalny
@G

nie zgadzam się z wami pracuje w tej firmie trochę lat szkoda że tak obrażacie szefa dlaczego się nie zwolnicie tylko trzymiecie się rękoma i nogomi ta firma jest ok pozdrawiam flustratów i obiboków

Jerzy
@normalny

Nie zgadzasz się z opiniami innych osób, które wypowiadają się na forum. Mógłbyś napisać, jakie są - według Twojej oceny - warunki pracy w firmie? Uważasz, że atmosfera w pracy i relacje z przełożonym są dobre? Jak oceniłbyś tego pracodawcę na tle innych firm w branży? Czy wynagrodzenie i dodatki do pensji są satysfakcjonujące? Czekam na Twoja opinię.

G
@normalny

Jeśli pracujesz parę lat, to jesteś jednym z dobrych kolegów szefa. Dlatego nie powiesz złego słowa na tą firmę. Pochwal się , czy kiedykolwiek dostałeś jakąś premię, nie wspominając o Świętach. Na Święta, żadnej koperty nikt nie widział, a o życzeniach od szefa ani nie wspomnę, gdzie tu LUDZKIE podejście do pracownika?!!!

BACA

Niestety ta firma zeszła na psy.Szef zatrudnił dwóch pseudo dyzpozytor òw i zaczęło się sypać.Ciągłe nieporozumienie no i zarobić się nieda .Były.

Urszula

@BETA, pracujesz jako kierowca? Ty tez miałaś problemy z wysokością otrzymanego wynagrodzenia? Czy obecnie te problem już się nie zdarza? Możesz liczyć na premie i pakiet socjalny? Atmosfera w pracy Ci odpowiada? Czy praca sprawia Ci satysfakcję i uważasz, że jest stabilna? Czekam na Twoją opinię.

Urszula

@Paweł, rozumiem, że masz podobne doświadczenia jak @Olo jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia. Obcinanie bez powodu pensji jest dla pracownika mało motywującym doświadczeniem. Inni pracownicy firmy niestety wypowiadają się w podobnym tonie. Jak ma się to w stosunku do umowy? Czy umowa określa wartość otrzymywanego wynagrodzenia i obejmuje kwestię ewentualnych potrąceń? Zachęcam Was do dodawania opinii.

BETA
@Urszula

Ja do tej pory zastanawiam sie jak oni to licza. Wyższa matematyka, jedyny plus ze na czas. Trzeba jezdzic caly dzien zeby cos zarobic.

Olo mówi prawdę. Wypłata na czas, ale nigdy nie dostałem tyle ile się należało. To żenada, żeby upominać się o swoje pieniądze, których i tak w całości nie zobaczysz!!!!! Pozdro dla tych, którzy jeszcze tam pracują.

Urszula

@Olo, nie jesteś zadowolony ze współpracy z firmą. Czy pracując jako kierowca doświadczyłeś tego, że nie dostałeś wypracowanego wynagrodzenia? Czy rozmawiałeś o tym z działem finansowym i przełożonym? Wynagrodzenie było stałe, czy w zależności od ilości wykonanych kursów? Czy inni pracownicy firmy mają podobne zdanie o pracodawcy, czy wręcz przeciwnie? Dodawajcie swoje opinie, pomaga to innym użytkownikom forum w znalezieniu zatrudnienia.

Olo

Widzę, że bardzo dużo prawdziwych opinii znikło!!!! Jeszcze raz apeluje do ludzi szukających pracy. Nie ta "firma" . Szkoda czasu i nerwów. Nigdy nie zobaczysz kasy takiej jaką wypracowałeś. Szef obiecuje bo kierowcy odchodzą a auta stoją, a wynajem i leasing trzeba płacić. Trzymajcie się, Ci co jeszcze tam pracują.

Tomasz

Nie polecam tej firmy jako kierowca który tam pracował obiecują piękne zarobki jak przyjdzie wypłata(usunięte przez administratora) czasami jest tak że jeździsz cały dzień i okazuje się że nic nie zarobiłeś odradzam tą firmę totalna porażka

PAUZA

Dalej obiecuje złote góry,nowe kontrakty i nic totalna sciema

Camionista

Ja w nowej firmie na karpia w kopercie 8 stozek dostalem

Harnaś

Jeśli szukasz tej firmy w goworku, to zapewne wachasz się, czy podjąć tę pracę. Odradzam i to bardzo skutecznie!!! W przeciągu 2 miesięcy odejdzie następny nasz kolega , który znalazł sobie lepszą pracę za godziwe pieniądze . (usunięte przez administratora) Szkoda Twojego czasu, poszukaj pracy w rzetelnej firmie.

Bratrans to parodia firmy transportowej

Bartosz

nie wiem czym kierują się osoby piszące powyższe opinie, może pracodawca nie spełnił ich wymagań i starają się go oczernić ale dla mnie zawsze pan Henryk był w porządku i nie miałem z nim większych problemów. Kiedy przy cofaniu niechcący zniszczyłem lekko naczepę nie potrącił mi nic z wypłaty, skończyło się oczywiście na reprymendzie ale nie wyciągnął konsekwencji pieniężnych. Wypłaty zawsze zgodne z wyjeżdżonymi godzinami, jeśli ktoś nie chciał jeździć bo chciał być w domu to nie zarabiał to całkiem proste rozumowanie. Piszę to opinie bo denerwuje mnie takie oczernianie pracodawców w internecie, bo teraz każdy to może zrobić anonimowo, bez żadnych konsekwencji a cierpi tylko i wyłącznie pracodawca który nie dość że musi dbać o swoją rodzinę to jeszcze o swoich pracowników. A chyba logicznym jest, że pracodawca przychylniej patrzy na tych którzy dłużej u niego pracują niż na nowych którzy dopiero zaczynają. Pozdrawiam

G.
@Bartosz

Masz rację przychylnie patrzy na swoich pupili niż na nowo zatrudnionych, których rąbie na kasie co miesiąc. Więc informuję nowych, kasy się nie doliczycie.

G.
@Bartosz

Dobrze napisałeś "był" w porządku bo od dłuższego czasu nie jest.

Regulamin strony

3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Jóźwa
@Regulamin strony

Wszystko jest prawdą co piszą chłopaki

BACA
@Regulamin strony

Ja też się do tego dołączę. Prawdą w 100%. Jeszcze pracuję, ale mam już coś innego na oku, kwestia czasu.

Były pracownik.

Chłopak ma rację,(usunięte przez administratora) weekendy śpisz w kabinie. Zjazd do domu co 2 albo 3 weekend. Na rozmowie dużo obiecują a rzeczywistość jest inna. Jeśli podczas kontroli dostaniesz mandat za niesprawną naczepę albo ciągnik, to zapomnij, że szef Ci wróci!!!! Miałem taki przypadek i dlatego zwolnilem się z tej firmy.

Napisał prawdę

Zostaw merytoryczną opinię o BRATRANS - Ornontowice

BRATRANS
1.9/5 Na podstawie 44 ocen.
  • ul. Graniczna 30
    43-178 Ornontowice