Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata ul. Sprawna w Warszawie

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata ul. Sprawna w Warszawie

Dorota

Z całego serca polecam! Mamy w tym przedszkolu dwoje dzieci i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzieci zawsze wychodzą uśmiechnięte - a to dla nas najważniejsze. Idywidualne podejście do każdego dziecka, profesjonalna kadra, budynek super dostosowany pod tego typu placówkę. Kuchnia zdrowa i na miejscu. Właściciele bardzo życzliwi. Nie dopatrzyliśmy się z mężem żadnych negatywów. POLECAM

Iwona
@Rodzice

Ciocia Sylwia jest super, ma mnóstwo pomysłów . Zawsze ma czas na rozmowę z rodzicem. Bardzo cierpliwa i ciepła . Pierwsza zauważyła problemy mojego dziecka z rączka . Pracujemy w domu i już są pierwsze efekty. Mój maluch jest bardzo nieśmiały i chętnie chodzi do przedszkola

Ludek Nowy wpis

Dzień dobry. Jak wygląda sytuacja a dzień dzisiejszy w przedszkolu? Zastanawiamy się nad nim od września. Dużo pozytywnych opinii ale z 2019.

Maria Nowy wpis

Pozdrawiam grupkę tygrysów. Super grupa, super prowadzenie. Miłe Panie, bardzo pomocne, dobrze zorganizowane. Moje dziecko chętne chodzi do tego przedszkola. Myśle, ze zostaniemy na następny rok.

Iwona Nowy wpis
@Maria

Maja tęskni za przedszkolem i swoimi ciociami.

AT

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola drugi rok i mam codziennie informację z pierwszej ręki od cioć, co jadło, a czego nie ile , czy dziecko tęskniło, czy miało dobry czy trochę słabszy dzień. Nawet jak nie ma już wychowawczyni to ta przekazuje wszelkie informację cioci, która zostaje dłużej. Informacje te nie są wyssane z palca, bo pokrywają się z tym co mówi potem moje dziecko. Z właścicielami omawiam inne kwestie np finansowe czy zajęć dodatkowych.

Aga
@AT

Moje dziecko chodzi drugi rok i jesteśmy zadowoleni. Mamy nauczycielkę, która jest z nami drugi rok,zna nasze dziecko i zna jego możliwości). Nasza malutka chętnie uczestniczy w zajęciach z tańca i z sensoryki. Wszyscy są tu bardzo kulturalni i oddani dzieciom. Zawsze mam informacje na temat przebiegu dnia mojego dziecka.

Miki Nowy wpis
@AT

Jesteśmy tu dopiero miesiąc ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Grupa tygrysów jest bardzo dobrze prowadzona. Panie bardzo merytoryczna, skupione na dzieciach i na swojej pracy. Bardzo dobrze zorganizowany czas od samego rana.

Dorota

Rodzice
@Dorota

My też mamy dziecko w tym przedszkolu, jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy bardzo gorąco.

Iwona
@Rodzice

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata ul. Sprawna w Warszawie. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko nauczyciele wychowania przedszkolnego?
Polecam

Polecam z całego serca to przedszkole. Wszyscy są tu bardzo życzliwi, chętnie pomagają i wspierają . Z wielkim spokojem oddaje tam swój najcenniejszy skarb. Dziekujemy za wczorajszy dzień, dziecko przeżywało cały wieczór przedstawienie i wizytę specjalnego gościa.

Ryba
@Polecam

Pozdrawiam grupę wędrowców :)

Sandra

z opinii (wielu, wielu) które zebrałam wynika, że w ubiegłym roku było super (najmłodsza grupa), w tym już mniej. Kadra mocno się rotuje, Pani, która jest wychowawcą najmłodszych jest tylko na pół etatu i w dodatku w jeden/dwa? dni popołudniu a nie od rana (nigdy nie wiadomo jaki to dzień w danym tygodniu). Brak informacji zwrotnych dla rodziców, komunikacją z nimi zajmuje się tylko dyrektor, opiekunki nie (!). Słyszę jednak opinie, że dzieci są zadowolone i chętnie chodzą do tego przedszkola. Mimo, że mocno brałam pod uwagę to przedszkole, zapisałam gdzie indziej.

zwróć uwagę, że pozytywne opinie są głównie z ubiegłego roku szkolnego...

Agnieszka

Moje dziecko uczęszcza tu wystarczająco długo i jesteśmy tu regularnie przywożąc i odbierając nasze dziecko, zatem mamy zdrowy pogląd.  Rezultaty dydaktyczne są fantastyczne. Dziecko nie chce wracać do domu i z wielka chęcią przyjeżdża każdego dnia .... !!  Szafka w szatni pęka w szwach od prac do zabrania ... naprawdę dzieje się mnóstwo. Różniste artystyczne projekty, sensoryka, logopedyczne tematyczne dookoła świata. Dziecko wracając do domu śpiewa, tańczy.  Jest to Przedzkole przemyślane i bardzo dopilnowane. Moja sąsiadka już sobie zaklepała miejsce dla swojego 2.5 latka. Chwalę i bardzo polecam.

Beata
@Agnieszka

Wyjątkowe, przyjazne i bardzo fajne miejsce. Ja też polecam to rewelacyjne przedszkole.

Mama Miski
@Beata

Ja tez się zgadzam.

Prawdziwy pracownik

Konkurencja jest bezlitosna. Takie głupstwa wypisywać. Pracuje tu już kolejny rok i jestem bardzo zadowolona. Nadmieniam, że nie jest to moja pierwsza praca. Warunki pracy naprawdę dobre, dobry kontakt z całym zespołem, dobre wynagrodzenie, jasne wymagania i oczekiwania. Nie łatwo tu się dostać do pracy ale warto. Super zespół, super program, wspaniałe dzieci, z chęcią przychodzę każdego dnia.

Miła atmosfera, ludzkie podejście do pracownika, pełne zrozumienia i wyrozumiałości. Warunki finansowe w porządku, zawsze na czas. Z tego co wiem to nikogo nie szukają bo maja komplet pracowników ( trzeba obserwować ogłoszenia)

Anita

Może wiecie czy przedszkole potrzebuje pracowników?

Pr...

a ja bardzo polecam te pracę, pracuje juz 2gi rok, jest naprawdę dobrze.

Elżbieta
@Pr...

Piszecie bardzo ogólnie i ciężko z tego ocenić przedszkole z perspektywy pracownika. Jakie zarobki i benefity pracodawca oferuje? Obecnie wiele przedszkoli oferuje naprawdę atrakcyjne warunki pracy, dlatego jest w czym wybierać.

Baśka

Ktoś napisze cos wiecej i konkretniej o tym przedszkolu!!!???

Beata.C

Prosze napisz cos wiecej o przedszkolu:-) Czy jako rodzicie macie dostępny harmonogram na cały miesiąc-płac co w danym miesiącu beda robiły wasze dzieci,jakie i kiedy sa wydarzenia?Czy juz mniej zmian Jesli chodzi i kadre?Czy codzienny jest plan co dzieci beda robic? Dziekuje za zrozumienie uliczne na odpowiedz.

Beata.C

Tez przeglądałam stronę przedszkola i zero aktualności „opisowych”.Co robia,co robic planują w danym miesiącu-nic. Tez jestem zainteresowana ile opiekunek jest w najmlodeszej grupie.Mam nadzieje ze przez cały czas-2!?Ktos wie? I czy nadal sa takie rotacje w kadrze? Dziekuje za odpowiedzi.

Monia
@Beata.C

Doskonale Ciebie rozumiem, chciałabyś byc 100 pewna gdzie zapisujesz swoje dziecko. kazda z nas przechodziła przez ten koszmar. Ja szczęśliwie spotkałam na placu zabaw panią ktora polecila mi dookola swiata, jej syn chidzi do starszej grupy. Mimo to bardzo podejrzliwie podeszlam do sprawy i odwiedzilam kilka roznych przedszkoli i uwierz mi nie znajdziesz lepszego w okolicy. My jesteśmy obecnie w 3 latkach zawsze sa 2 panie, duzo zajec, duzo wydarzen w kazdym miesiacu przyjezdza teatrzyk, bardzo duzo zajec sensoryka, plastyka, muzyka, fajny plac zabaw. Polecam dookoła swiata. Monia

Rodzic

My posłaliśmy nasze dziecko w roku ubiegłym do tego przedszkola jako 2.5 latka. Początki były bardzo trudne bo nasza pociecha niesłychanie przywiązana jest do swoich dziadków i nikt obcy poza nimi nigdy nam nie pomagał. Udało się jednak przezwyciężyć trudności i jest świetnie.  Pani w grupie się zmieniła i na początku bardzo się tym przejęliśmy. Pani wolała jednak zostać w grupie młodszych dzieci, zająć się adaptacjami nowicjuszy i nie przeszła z naszymi dziećmi po wakacjach dalej. Nowa jednak jest spoko, optymistyczna i nasz Juniorek ją polubił. Jeżeli komuś zależy na angielskim to w tym przedszkolu aż nim dudni. Pani od angielskiego także bardzo sympatyczna, program językowy na wysokim poziomie. Nauczycielek tu mają bardzo dużo, ogólnie wszystko świetnie zorganizowane. Jestem ogromnie zadowolona.

Dido

Zastanawiam sie z żona nad wyborem przedszkola dla synka 2.5roku. Prosze o aktualne opinie na temat przedszkola „dookoła świata”. Na stronie przedszkola nie ma opisanych planowanych wydarzen np.w pazdzierniku:np.koncert,teatrzyk,pasowanie na przedszkolaka itp. Sa zdjecia-bez opisów i widze ze „stare”. Czy ktoś wie ile pan opiekuje sie grupa najmłodszych?Na stałe a nie ze właściciele pomogą albo pani z kuchni. Czy nadal duza rotacja wychowawców...

Dzien dobry

To skoro ciocia Ania wróciła to ja z całego serca licze na ciocie Ole!!

Mama Ignasia

Polecam z całego serca, opieka cudowna, opiekunki z doswiadczeniem bardzo zaangażowanie i otwarte. Świetnie prowadzony program nauczanie mnustwo zajęć i atrakcji dla dzieci. Moj syn zawsze wraca zadowolony.

Poważna

Pracuje w tym przedszkolu już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Jestem tu szanowana, mogę wykonywać swoje obowiązki w dobrej atmosferze. Kontakt z dyrekcją, rodzicami oraz z koleżankami jest bardzo dobry. Moje zaangażowanie jest doceniane i z radością przychodzę do pracy każdego dnia. Dodam jeszcze, że nigdy nie zostałam pozostawiona sama z problemem, zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony właścicieli i pozostałych pracowników. Jeżeli jest się fair w stosunku do przełożonych, rodziców i do wykonywanej pracy to samo otrzymuje się w zamian.

Mama

No właśnie okres wakacyjny jest zawsze trudny, nauczycielki idą na urlop a dzieci odczuwają zmianę. Ja pytałam wychowawczynię mojego dziecka jakie ma plany urlopowe i dlatego nie ma nas cały lipiec. W sierpniu pani wraca i my też już będziemy od połowy sierpnia. Pozdrawiam

Mama

Wielka szkoda, że odeszły tak wspaniałe ciocie. Niestety teraz musze mocno nakłaniać dziecko do przyjścia

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata ul. Sprawna w Warszawie - Warszawa

Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata ul. Sprawna w Warszawie