Opinie o Schnaider Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schnaider Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Schnaider Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schnaider Group Sp. z o.o. w Wrocław

Wanda

@Agnieszka Rozumiem i dziękuję. Możesz w takim wypadku napisać, jakie warunki zatrudnienia oferuje przedstawicielom handlowym firma Schnaider Group? Dla każdego zainteresowanego użytkownika będzie to bardzo cenna informacja.

@Wanda

Umowa o pracę po okresie próbnym, podstawa powyżej najniższej krajowej i prowizje (takie warunki są dla przedstawiciela)

katarzyna

Polecam Schnaider Group, dobre warunki pracy. Praca jak każda inna, trzeba pracować.

Wanda

@Agnieszka Dziękuję za informację. Jak aktualnie wygląda kwestia rekrutacji w firmie Schnaider? Czy firma poszukuje ludzi do pracy? Jeżeli tak to na jakie stanowisko? Będę Ci bardzo wdzięczna za przekazanie takich informacji.

@Wanda

Poszukiwani są przedstawiciele handlowi oraz przewoźnicy. Z tego co wiem, chcą zatrudnić ponad 10 osób na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Agnieszka

Pracuję już kilka miesięcy, więc chyba mogę się wypowiedzieć. Praca jak praca... trzeba pracować ;) Jest stabilnie, wypłaty na czas, atmosfera też bardzo dobra, więc nie mam na co narzekać.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa trwała ponad 30 minut, więc przynajmniej rekruter mógł mnie dobrze poznać (czasami rozmowy trwają 5 minut). Mimo, że było bardzo dużo pytań, które sprawdzały moją osobę, to atmosfera była luźna i miła. Niestety nie dostałem pracy, a szkoda, ponieważ były na rozmowie przedstawione warunki współpracy i zdecydowanie mi odpowiadały.

Bardzo dużo pytań o poprzednią pracę, czy przechodziłem szkolenia sprzedażowe

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Wanda

Widzę, że macie problem z zaległymi wynagrodzeniami w Schnaider Group. Czy możecie w związku z tym przedstawić sytuację w jakiej znajduje się obecnie ta firma? Może to właśnie ona decyduje o tym, że jesteście na razie bez pensji. Zachęcam Was do monitorowania na tym forum tej sprawy.

Wanda

@Prawnik, to forum w całości poświęcone jest gromadzeniu opinii o Schnaider Group jako pracodawcy. Innego rodzaju wpisy powinny znaleźć miejsce na innym forum. Proszę Cię o przestrzeganie przeznaczenia tego wątku.

@adamko znośnie czyli jak? Opowiesz coś więcej?

Wanda

@adamko, mógłbyś napisać, jak w tym momencie pracuje Ci się w Schnaider Group Sp. z o.o.? Czy w dalszym ciągu jesteś usatysfakcjonowany współpracą z tą firmą? Przedstawiłbyś dotychczasowe swoje doświadczenie z Schnaider Group Sp. z o.o. Z Twoją opinią chętnie zapoznają się Ci wszyscy użytkownicy, którzy zastanawiają się nad ubieganiem się o zatrudnienie w tej firmie.

adamko

ja narazie miesiąc i jest znośnie, zobaczymy bo ze spedycjami różnie bywa...

Romko

Kontrakt to kontrakt, jak coś sie wysypie to masz zabezpieczenie. Ja od roku w sznajdku jeżdzę i nie kombinuje z jakimiś dziwnymi firmami obiecującymi kokosy bo potem w komentarzach się ciągnie tylko płacz i lament :/

Jola

Polecam schnaidera, czytam sporo opinii o spedycjach ale widzę że wszędzie źle i nie płacą, ja mam kasę w terminie, trasy są ok więc nie zmieniam, choć teraz pojawiają się jakieś spedycje bez umów więc też chyba będzie warto spróbować, ktoś jeździł na takich warunkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Schnaider Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Schnaider Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schnaider Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schnaider Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 23 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schnaider Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schnaider Group Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schnaider Group Sp. z o.o.

Schnaider Group Sp. z o.o.