Opinie o Krzysztof Klimek Floral Concept Store w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Klimek Floral Concept Store. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Klimek Floral Concept Store o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Klimek Floral Concept Store w Kraków

Czy w Krzysztof Klimek Floral Concept Store zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Katie

Na zlecenie - jeśli są w ogóle zawierane ;)

Dana

Nie, z umowami jest ogólnie problem.. Wyzysk i brak umów. Lub dostajesz umowę na 1/8 czy 1/4 etatu.

Anna Nowy wpis
@Dana

Niestety potwierdzam. Tak tam jest.

Irena Nowy wpis

@Dominika napisałaś, że firma jest bardzo dobrze oceniana, świetna w tym co robi ale też jest wymagającym pracodawcą. Czy możesz w takim razie przedstawić jak wyglądają wymagania firmy względem pracowników? Czego można się spodziewać?

Dominika Nowy wpis

Firma bardzo dobrze oceniana, świetni w tym co robią ale przy tym wymagający pracodawca. Polecam prace w firmie bo tu można się dużo nauczyć.

Fasol

Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Brak umowy. Praca ponad siły często 2 i więcej etatu. Brak odpowiedniego wynagrodzenia za nadgodziny. Wyzysk. Bezprawne kary finansowe. Marna stawka. Brak podwyżek. Jak masz prawo jazdy - przepadles. Zapomnij o pracy w kwiaciarni. Stajesz się kierowcą. Ogromna rotacja poprzez brak poszanowania dla pracownika. Pełno praktykantow - bo robią za darmo. Ale tworzysz SZTUKĘ...z pinterst

Rick Nowy wpis
@Fasol

Dokładnie tak jest! Sztuka tworzona z pinterestu! A w środy firmy wyzysk najlepiej do zajechania. Powinna się tym zając inspekcja pracy. Mobbing w 200%!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Krzysztof Klimek Floral Concept Store? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Balbinka

Absolutnie nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Wszystkie jesteśmy zatrudnione na pełne etaty i umowę o pracę, są premie miesięczne. Grafiki są wysyłane z tygodniowym wyprzedzeniem. Duża elastyczność w zakresie dodatkowych zajęć i studiów. W temacie auta, do dyspozycji jest nowiutki Ford Transit, zresztą dostarczeniami, zakupami, dowozami zajmuje się Adrian, kierowca, który przychodzi praktycznie codziennie. Mamy 50% rabatu na jedzenie w zaprzyjaźnionej firmie. Wszystkie dodatkowe nadgodziny są wypłacane. Praca w kwiaciarni zawsze jest trudna, ciężka i pełna poświęceń, jeżeli ktoś nie rozumie, że najważniejsze uroczystości związane z kwiatami odbywają się w weekendy, święta, niestety trzeba to przygotować na ostatnią chwilę aby było świeże, ten nie powinien pracować w ogóle w tej branży, tylko znaleźć pracę na poczcie.

Nonono
@Balbinka

Fajnie że coś próbujecie zmieniać, ale proszę nie kłamać:)

Truewoman
@Balbinka

Co za kłamstwa! dowozem kwiatów zajmowała się menadżerka, która w sezonie potrafiła przepracować 48 godzin bez snu, sama o tym mówiła pracownikom.

Ha
@Truewoman

Haha.. praca po 48h bez snu. wlasnie potwierdziliscie slowa innych o nienormowanym czasie pracy

Czesław
@Ha

Nienormowany czas pracy oznacza, że pracownik sam decyduje o przyjściu i opuszczeniu miejsca pracy, tak? Często osoby zatrudnione na samodzielnym, bądź kierowniczym stanowisku wykonują pracę w nienormowanym czasie i nie oznacza, że jest to w zatrudnienie w godzinach nadliczbowych. Jeśli masz informację o warunkach pracy w tej firmie, to napisz proszę, jakim - Twoim zdaniem - jest pracodawcą i jaki ma stosunek do nowych pracowników? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy dla najlepszych pracowników? Jestem ciekaw, jak to wygląda w praktyce.

Dana
@Balbinka

Balbink która pisze tę opinię to poprostu była wieloletnia menadżerka. „Zaprzyjaźniona” z „gwiazdą” firmy. Wiec opinia ta jest niewiarygodna.

Potwierdzam wszystkie negatywne komentarze pisane wcześniej. Tragedia, nie miło, wyzysk, stres i nieposzanowanie.

@123123

Ja tez potwierdzam. Wyzysk, nadgodziny.

Jerzy

Chciałbym zapytać obecnych pracowników co sądzą na temat zarobków we Floral Concept odkąd zmieniło się minimalne wynagrodzenie w 2020. Jak teraz to wygląda? Jak relacje? Dzięki.

Koniczynw

Pracowałam w tej firmie miesiąc i uciekłam. Pracownicy bez umów, nadgodziny, brak podstawowego sprzętu (miej swój lub męcz się tępym nożem). Wynagrodzenie poniżej minimalnej krajowej i co najgorsze- bardzo duża rotacja pracowników. Tak było dwa lata temu. Poza tym Pani Ewa to miła i przyjazna osoba ale bardzo mało czasu spedzala w kwiaciarni i podczas realizacji.

Heniek

Mam nadzieję, że tak dobrze jest w firmie i dlatego przestaliście korzystać z forum.

Arek

Może ktoś wie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś? Jakieś wskazówki?

Tymoteusz

Firma ma bardzo dobra opinię na Facebooku więc chyba nie tak rzetelnie i obiektywnie piszecie!

Mósk
@Tymoteusz

Opinie na facebooku są o towarach a nie o pracy w firmie :D

Ja również się zgadzam z wszystkimi poniższymi wypowiedziami. Brak umowy, ewentualnie jak się dogadasz umowa na 1/4 etatu, umowa zlecenie. Stała praca od poniedziałku do soboty włącznie. Często praca w święta. Wszystkie nadgodziny i praca w weekendy bez dodatkowego wynagrodzenia

migotka

Pracowałam tak przez jakiś czas. faktycznie, to co widzą klienci jest cudne bo sama na początku się zachwyciłam co można wyczarować z różnych rzeczy. Praca bez umowy, najlepiej 24 na 24. Wymagane poświęcenie maksymalne.A jak masz prawko no to do zajechania. Kasa marna. I karmią Cię, że tworzysz piękno. Może tak ale jakim kosztem. Rotacja bardzo duża i ogłoszenie widzę, że pojawia się często na Gumtree.I trzeba uważać na szefową. Więcej ludzi powinno się wypowiedzieć, by wreszcie zaczęli szanować ludzi. Bo można....

florek

Praca wyłącznie na czarno, bez umowy i możliwości ubezpieczenia. Praca ponad pełny wymiar godzin łamiąca zasady prawa pracy. Pracownicy nie szanowani przez szefową i menadżerkę. Menadżerka pracoholiczka nie potrafiąca powiedzieć NIE. Brak odpowiedniej organizacji czasu pracy, grafik wysyłany rano tego samego dnia. Samochody służbowe bez aktualnego przeglądu, w stanie rozsypki, zagrażające własnemu bezpieczeństwu. Nie tolerowanie pracy w mniejszym zakresie godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Klimek Floral Concept Store - Kraków

Krzysztof Klimek Floral Concept Store
  • Siewna 23B lok. 34