PPHU MEBLOHAND Leonard Braun

Opinie o PPHU MEBLOHAND Leonard Braun

Jaka atmosfera jest między działami w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

X

Atmosfera jest i była bardzo dobra. Współpracownicy są pomocni i życzliwi

Edward
@X

Jakieś integracje też macie? W niektórych firmach to przynosi świetne rezultaty i pozytywnie wpływa na jakość pracy.

JA
@Edward

Obecnie przez pandemię nie są organizowane, ale wcześniej były. Mam nadzieję, że wrócą :)

a

Pracowałem tam 3 lata i nie mogę narzekać, praca po 8 godzin, nowoczesne maszyny, wypłata też ok

Max

Jak wygląda praca na kat B

@Max

Organizowane są trasy 1-3 dniowe na Czechy. Praca polega na podjechaniu busem na magazyn kontrahenta. Dobre warunki pracy i płcy, ze szczegółami można zapoznać się w siedzibie firmy lub telefonicznie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Da

Jeśli chodzi o atmosferę, to zawsze była bardzo dobra. Współpracownicy są bardzo życzliwi i pomocni, z szefostwem również zawsze idzie się dogadać.

Edward
@Da

To super, atmosfera to zawsze ważny czynnik w pracy. A możesz mi powiedzieć jak to wygląda z zarobkami w Meblohandzie? Ile tu dają na start? Można negocjować stawkę? Daj znać :)

Da
@Edward

Nie mogę zdradzać szczegółów, ale żadnej innej firmie nie proponowano mi tak wysokiej stawki jaką mam w MEBLOHANDZIE

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPHU MEBLOHAND Leonard Braun? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Cześć, w jednym z komentarzy wyczytałam, że w Meblohandzie możliwe są nadgodziny i praca w soboty - jak wygląda rozliczenie za nie? Czy stawka jest wyższa niż normalnie obowiązująca? Czy każdy może sobie brać nadgodzin ile chce czy może jest taka możliwość tylko w sytuacji gdy pracy jest więcej?

@Marta

Dzień dobry, w celu ustalenia szczegółów wynagrodzenia prosimy o wizytę w siedzibie firmy.

Teresa Wojciechowska

Czy można domówić kosz na pranie do słupka Adel?

@Teresa Wojciechowska

Nie, niestety nie posiadamy tego w ofercie

W firmie obowiązuje 8 godzinny system pracy czy więcej? Co z sobotami i na jaką stawkę może liczyć magazynier z uprawnieniami udt?

@Michał

W firmie obowiązuje 8 godzinny system pracy z możliwością nadgodzin oraz pracy w soboty, aby poznać szczegóły wynagrodzenia prosimy o kontakt telefoniczny bądź wizytę w siedzibie firmy.

Kacper

Nie wysłali komody w terminie mija juz 3 tygodnie a komody dalej nie ma ( miało być 10-13 dni roboczych)

Dzień dobry, proszę o kontakt z działem sprzedaży postaramy się wyjaśnić oraz rozwiązać zaistniałą sytuację.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Co Pan ma na myśli mówiąc "liderów z zewnątrz"?

Lukas

Prawdy nie można tutaj napisać o pracy w tym pożal się Boże (usunięte przez administratora) ponieważ niewygodne opinie usuwają.

Lukas

Nie polecam pracy na stanowisku kierowcy CE. Trasy na Rumunię,Węgry i Niemcy. Moje pierwsze pytanie do Pana szefa na rozmowie kwalifikacyjnej czy muszę pomagać rozladowywalc meble?Przyszły pracodawca na to odp.Tylko czasami... Pojechałem na Rumunię,miałem 7 miejsc do zdjęcia.Za każdym razem musiałem podawać meble i zamówić pod bramę do klijenta-za to nie ekstra Ci nie zapłaci(usunięte przez administratora) Ps.spoko jak ma zabraknąć mu na chleb,to niech nie zwraca ???????????? Ps.2 Jeździsz tandemem,meble laduja Ci jak popadnie ,jak im pasuje.Mi osobiście zaladowali jeden punkt na auto i przyczepe.W rozpisce mam napisane całkiem inaczej niż zaladowali faktycznie. Wyjeżdża się w miejsca gdzie nawet wysyłają problem wjechać.Ciasno i wąsko. Odradzam prace w takiej firmie na stanowisku kierowca(usunięte przez administratora)

Lukas

Witam. Proszę o info.jak wygląda praca jako kierowca CE w tej firmie?

@Lukas

Głównymi kierunkami tras są: Niemcy, Węgry, Rumunia, Czechy. 1-2 trasy w tygodniu, weekendy w domu. Wynagrodzenie zależne od kierunku trasy oraz doświadczenia.

Produkcja1

Bardzo przyjemna atmosfera i atrakcyjne zarobki, polecam

Zuza
@Produkcja1

No napewno atrakcyjne zarobki hii chyba kolo 20 tys zarabiasz to atrakcyjneer

Małgorzata

Witam! Chciałam gorąco polecić zakupy w PPHU MEBLOHAND. Szybka i profesjonalna obsługa. Meble solidne, precyzyjnie wykończone. Dostawa w dogodnych, popołudniowych godzinach. Polecam!!!!

Neutralna

Początki są w miarę okej ale później wychodzi natura (usunięte przez administratora), najgorzej jest przy wypłacie ten pan uważa się za kogoś lepszego z wszystkich i czasami jego stosunek do pracownika była bardzo żałosny.

Czy w firmie PPHU MEBLOHAND Leonard Braun są regularne szkolenia pracownicze?

Tak

Agnieszka

Niestety czas dostawy, terminowość, niekompletność mebla zasługują na bardzo negatywną opinię.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Tak, rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy.

Aktualność
Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Magda

Czy dni próbne są płatne ?

Andżelika
@Magda

Tak, dni próbne są płatne

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU MEBLOHAND Leonard Braun - Baranów

• Jak się pracuje w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU MEBLOHAND Leonard Braun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Kandydaci do pracy w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU MEBLOHAND Leonard Braun