Meblohand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Leonard Braun

Baranów

Meblohand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Leonard Braun
3 8

Opinie o Meblohand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Leonard Braun

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paweł

Posiadasz najnowsze aktualności dotyczące przyjęć do pracy w firmie Meblohand w Baranowie? Proszę napisz coś w temacie aktualnej kondycji tego pracodawcy oraz dodaj informacje związane z warunkami pracy. Chętnie poznamy najświeższe wieści, nowe opinie będą bardzo przydatne dla innych użytkowników forum!

wacek

Ja sie pytam was gdzie jest INSPEKCJA PRACY instytucja powołana do tego zadania,po co oni wogóle są za co biora pieniadze,zeby takie rzeczy działy sie w tym zakładzie!!!!

Możecie opisać świeżą sytuację Meblohand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Leonard Braun? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

miła

Moja opinia również pochlebna nie będzie. Nie znam dobrze właściciela, pracowników czy reguł panujących w firmie. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i to mi wystarczyło by wyrobić sobie opinię na temat tego zakładu. Pan Szef do miłych nie należy, krzyczał na kogoś przez telefon i w ogóle mu nie przeszkadzała moja obecność. Pierwsze pytanie mnie zbilo z tropu. Czy mam orzeczenie. Przyszłam do domu i zaczęłam się przeglądać w lustrze i zastanawiać czy wyglądam na kogoś z orzeczeniem. Aj. Ogólnie pierwsze wrażenie na duże "NIE". Dobrze, że tam nie pracuje.

Pomm
@miła 29.06.2017 18:44

Tak, tam posiadanie orzeczenia to duzy plus i zwieksza zdobycie pracy, podobno przez jakies dotacje czy cos. Bez obaw, w twoim wygladzie pewnie nic zlego nie bylo ;)

Tonik

To firma z opinią dobrego pracodawcy. Chyba komuś pomyliły się firmy!!!

jacek

nie meblohand tylko MEBLO-(usunięte przez administratora) banda (usunięte przez administratora) ktura niewyplacila mi pieniedzy za prace .NAJGORSZY ZAKLAD W Jankowach a raczej w kepnie,pan braun to kawal (usunięte przez administratora) i oszusta dziekuje za taką prace robiłem za darmo...moje wynagrodzenie to o zl.banda kretynów!!!

jecek
@anonymous 02.11.2017 16:10

dziekuje administratorowi za to ze nie usuwa postów,poniewaz takie rzeczy dzieją sie w polsce , bylem tam i pracowalem ,ja bym to nazwal obozem racy,to nie to co zaklady obok:)moje opinie są jak najbardziej negatywne,nawet zagranica tak nie robilem! nie otrzymalem pieniążków za prace to sie nie dziwic ze tak ostro najeżdżam na nich!moje posty są ostrzeżeniem przed innymi nie dajcie sie naciągacz w tym zakladzie.

Jeśli wywiązujesz się ze swoich obowiazków nikt nie będzie się ciebie czepiał. Nie słyszałem zeby pracodowca komuś zabrał z wypłaty pieniądze. Jak każdy zakład ma swoje wady i zalety.

jacek
@pracownik 27.02.2017 19:54

tak tak jakos mi nie oddał pieniedzy

marek

nie polecam tam pracy ,zastamow sie 10 razy zanim tam pujdziesz!!!!!!!!!!najgorszy zaklad ....stawka na godz a w rzeczywistoski akord!

Wyindywidualizowany Rewolwer

Masz zupełnie inne zdanie co do segregacji śmieci? Co masz na myśli ze opróczy wypalania zakopują je pod nową budową :D:D chcesz to wyśle ci foteczki jak wygląda wasza segregacja. Co do ucinania pieniędzy z wypłaty to założe się, że i Tobie nie raz nie dwa Loniek przyciął ze dwie stówki za zje....ne mebelki. Uznanie szefa, to chyba za wypucowanie gały bo mnie sie osobiscie oprocz ochrzanu i wiecznej pretensji nic takiego nie zdarzyło(no i oczywiscie wyśmiewanie innych i traktowanie ich za ludzi gorszego sortu). Na rozmowie o pracę pytanie o grupę(kwity na niepełnosprawność ) oprocz tego hajc dostajesz do ręki bo umowy są na najniższa krajową, żeby za dużo podatków nie płacic lub w ogóle brak umowy (ukraincy). Jednymi słowy zakład Meblohand można porównać do cyrku (w dodatku latajacego cyrku Monty Phytona) z samymi klaunami i największym Kl(Br)aunem na czele.

cocolino

Witam. Przedstawione wyżej opinie są w moim mniemaniu subiektywne i niezwykle krzywdzące. Pracuję w tej firmie i mam zupełnie inne zdanie na temat segregacji śmieci, organizacji pracy czy podejścia szefa do pracownika. Jeżeli pracownik wywiązuje się z przydzielonych mu zadań jak należy wówczas zyskuje uznanie szefa. W kwestii finansowej również szefowi nie można niczego zarzucić (co niektórzy byli pracownicy już chyba zapomnieli o ciągłych pożyczkach i setkach elementów mebli źle zwierconych, za które szef pieniążków z wypłaty nie potracił).

Karol

Brak organizacji pracy. Powrzechny bałagan. Wypalanie śmieci zamiast segregować. Brak wiedzy o stanach magazynowych. Szefostwo na każdym kroku szuka pieniędzy od pracowników, dostawców itp. Kilku starych pracowników z biura jak i z produkcji ciągnie firmę na dno.Dużo konfidentów wśród ludzi. Faktycznie szef wydziera się na ludzi. 5 minut przed końcem pracy biuro budzi się, że nie jest coś skończone. Dużo reklamacji z niedbalstwa szefostwa o maszyny jak i o składowanie końcowego produktu na magazynie.Ogólnie nie polecam.

Szymon Udała

Moim zdaniem bez przyczyny nie wprowadza się tak surowych kar , kiedyś na zakładzie piło się alkochol , nie którzy się zpuźniali .Ja pracuję 2 lata i są żeczy kture mnie denerwują , naprzykład bałagan , śmiecą wszędzie.

Zakład totalana porażka. Najgorszy pracodawca w całym powiecie. Drze mordę o byle co. Podejżewam chorobę psychiczną właściciela. Dużo kapusiów wśród starych pracowników szczególnie Kasia z biura i Liliana brygadzistka. Obcinanie wypłat to standard. Posiłkuje się pracownikami z Ukrainy których uważa za bydło.

semek

nie polecam tam pracy nikomu , pracodawca to zwykły cham . obcina wypłaty po 200 - 300 zł za byle co albo przy wypłacie bo widzi mu się za dużo

karol
@semek 30.10.2016 21:06

pracodawca ma ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czlowiek jest tylko sztuka do pracy , w dodatku robisz za 3 osoby.totalny balagan ,dokladnie pod koniec dnia biuro budzi sie czy pracownicy zrobili swoja prace ,jak pracownik moze wywiazac sie z zadan jak ma 3 stanowiska pracy nie polecam nikomu tej pracy wyzysk czlowieka przez czlowieka.

NOu

Totalna porażka wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie. Szef nie ma pomysłu na produkcję. Jedyne na czym się zna to handel. Wszyscy są dla niego debiłami. Prawie prawnik to dopiero debile.

Zostaw opinię o Meblohand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Leonard Braun - Baranów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblohand Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Leonard Braun