PPHU MEBLOHAND Leonard Braun

Opinie o PPHU MEBLOHAND Leonard Braun

Aktualność
Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Da

Jeśli chodzi o atmosferę, to zawsze była bardzo dobra. Współpracownicy są bardzo życzliwi i pomocni, z szefostwem również zawsze idzie się dogadać.

Produkcja1

Bardzo przyjemna atmosfera i atrakcyjne zarobki, polecam

Zuza
@Produkcja1

No napewno atrakcyjne zarobki hii chyba kolo 20 tys zarabiasz to atrakcyjneer

Małgorzata

Witam! Chciałam gorąco polecić zakupy w PPHU MEBLOHAND. Szybka i profesjonalna obsługa. Meble solidne, precyzyjnie wykończone. Dostawa w dogodnych, popołudniowych godzinach. Polecam!!!!

Robert

Odradzam pracę w tej firmie. Na rozmowie o pracę wszystko pięknie a jak już przyjdziemy do pracy nagle się okazuje że wszystkie ustalenia na rozmowie kflalifikacyjnej nie mają poparcia. Duże zamieszanie w firmie wszystko na szybko,(usunięte przez administratora) Jednym słowem szkoda gadać. Stanowisko moje to mial być kierownik magazynu

@Robert

Jak się stoi przez 2 godziny z rękami w kieszeni to nie można pozostać w opinii właściciela oraz współpracowników, że zaakceptują taką postawę. Na przyszłość radzę nie obrażać właściciela ani współpracowników, ponieważ w sytuacji zainteresowania organów ścigania istnieje prawdopodobieństwo pociągnięcia do odpowiedzialności karnej

@Robert

A o jakich ustaleniach mówisz, co z tą rozmową się nie zgadza? Możesz podać więcej szczegółów, bo wydaje mi się to istotne, tym bardziej jeśli chodzi np. o zarobki, umowę, wymiar czasu pracy, itp. Koniecznie daj znać

Kamil Nowy wpis

Żałosna firma, aż się nie chce tego komentować

Nowy wpis

Najlepiej przyjść do siedziby firmy w godzinach 08:00-17:00 i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania

Myślałem że robota jest a to z 2020 mi się pokazało w sieci ogłoszenie na jakimś portalu. Teraz operator wiertarki przelotowej nie jest już poszukiwany? Jak coś to tylko mi napiszcie jakie stawki po nowym roku bo wtedy to widziałem 3-5 tys

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPHU MEBLOHAND Leonard Braun? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy zdarzają się nadgodziny w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Olga

Szkoda, szukam pracy na jedną zmianę a nie czterobrygadówkę jak obecnie robię, myślałem że jak zloze cv tu do firmy to będę zadowolony. Na czym ucinają te wypłaty? To duze kwoty są?

Izka

Czy na stanowisku Pakowacza obowiązuje system zmianowy? :-) Brat poszukuje pracy i zastanawia się nad tym stanowiskiem, tylko musiałby wiedzieć, w jakich godzinach się pracuje. :P Dajcie znać! Poza tym, jeśli chodzi o nadgodziny i pracę w sobotę (bo widzę, że jest taka możliwość)... Są one lepiej płatne? :) Opłaca się iść, aby dorobić do pensji? :)

@Izka

Praca jednozmianowa w godzinach 6:00 - 16:00 Istnieje możliwość pracy w sobotę, oczywiście opłaca się dorobić do pensji :)

@Pracodawca

Dorobić mając po prostu więcej godzin czy za soboty są np. setki? Ile w miesiącu można tu zrobić nadgodzin. W tygodniu widzę praca 10 godzin więc chyba dłużej się nie zostaje czy się mylę?

Istnieje możliwość pracy dłużej i więcej godzin dodatkowo płatnych. Ponadto stosowany jest system premiowy

@Pracodawca

Powiesz coś więcej o systemie premiowym? Dostaje się ją z wyniki czy jest inna ocena np. przez kierownika?

Czy firma PPHU MEBLOHAND Leonard Braun udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Tomcio

Widziałem archiwalną ofertę dla pracownika administracyjno biurowego. Robią co jakiś czas rekrutacje do biura czy rzadko się to zdarza? Mnie interesuje zatrudnienie w kadrach albo księgowości. Wiadomo kiedy teraz będą przyjęcia?

Piotr1

Czekam już około miesiąca na szafę i żadnej informacji nie dostałem co się z nią dzieje i jak długo mam czekać jeszcze.

Obsługa klienta
@Piotr1

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 728409617 lub 506160660

Maciek

Z tego co wiedziałem w sieci to potrzebowali operatora wiertarki przelotowej. Mam doświadczenie w takiej pracy i zastanawiam się czy można aplikować. Nadal rekrutacja jest otwarta? Ktoś mi podpowie czy warto iść z papierami?

@Maciek

Najlepiej udać się do siedziby firmy z papierami w celu rozmowy. Zapraszamy w godzinach 8-16

Ciekawa
@Pracodawca

A czy mogę dowiedzieć się czegoś więcej o pracy, chociażby o wymaganiach? :) Na jakie doświadczenie jest Pan nastawiony u pracownika, jakie umiejętności musi posiadać? Chłopak również byłby zainteresowany, ale nie chce niepotrzebnie zabierać czasu:)

Matiap

Kupiłem tania komodę z odbiorem osobistym. Obsługa na miejscu miła i pomocna. Jak się okazało, to przez całość na firmie oprowadził nas i obsłużył sam Szef. Kontaktowy i miły człowiek, pogadaliśmy sobie przy okazji. Odnośnie komody, to wykonana starannie i dokładnie, szczególnie patrząc na cenę. Sama firma sprawia pozytywne wrażenie, widać nowoczesność.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt pod numerem 506-254-660 lub 507-177-507

@PPHU MEBLOHAND Leonard Braun

Dzień dobry, czy szukacie może pracowników do magazynu? Mąż jest zainteresowany pracą bo słyszał o firmie wiele dobrego i tu też są dobre opinie. Dziękuję i pozdrawiam.

Czarna

Dzień dobry ..właśnie dotarły zamówione mebelki bez żadnych uszkodzeń ..szybka realizacja zamówienia a przede wszystkim bardzo miły sympatyczny i pomocny Pan kurier oby więcej takich ludzi ..polecam z całego serca????

Pracuję w firmie ponad miesiąc czasu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, praca i atmosfera ok. W żadnej innej firmie nie miałem tak dobrej stawki. Polecam!!!

@Nowy

A co Cię zachęciło, żeby się tutaj zatrudnić? Ktoś polecał czy po prostu jakieś ogłoszenie na necie zobaczyłeś? Pracowałeś wcześniej w podobnej branży może?

@Sylwia

Z ogłoszenia, miałem trochę doświadczenia, ale w MEBLOHAND też się wiele nauczyłem, fajne maszyny

Małgorzata

Jakie stanowisko? Bo nie mówiłeś

@Małgorzata

Operator maszyny

Mateuszek
@Nowy

Na jakie stawki można liczyć na produkcji ?

@Nowy

No trochę czasu już minęło, jak tam u Ciebie aktualnie sytuacja? Stawki coś ruszyły może czy kiedy podwyżek w razie czego możesz się spodziewać?

Dostałem niedawno podwyżkę :D

@Nowy

Po trzech miesiącach już? Za co?xd Ogólnie to gratki ale teraz to mnie zaskoczyłeś, chyba że byłeś na próbnej i na normalną przeszedłeś?

Za pracę :D

Ewelina
@Nowy

No i jak, dostałeś umowę nową? Czy nadal jesteś na okresie próbnym po tych trzech miesiacach?

@Ewelina

Tak mam umowę

@Nowy

Czy ta podwyżka wynikała ze zmiany formy umowy czy faktycznie sobie czymś na to zapracowałeś? Jak tak to czym, bo to mobilizujące nawet ale dobrze się dowiedzieć co konkretnie tak doceniają

Czy jest możliwość pracy w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun na część etatu?

Odpowiedź

@Ilona

Tak

Ilona
@Odpowiedź

O, super sprawa. A pracując na te pół etatu można sobie samemu ustalić w które dni się jest "dostępnym"?

@Ilona

Godziny pracy można ustalić z kierownikiem.

Witam. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie jako pakowacz i osoba do załadunku (2 lata doświadczenia). Ile godzin dziennie się pracuję i jak wygląda sytuacja z sobotami, też pracujące? Na jaką stawkę można liczyć na start?

@Kandydat

Dzień dobry, W firmie obowiązuje 8 godzinny system pracy z możliwością nadgodzin oraz pracy w soboty, aby poznać szczegóły wynagrodzenia prosimy o kontakt telefoniczny bądź wizytę w siedzibie firmy.

Co jaki czas w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun można ubiegać się o podwyżkę?

xvz

Trzeba bezpośrednio rozmawiać z pracodawcą

@xvz

I często takie rozmowy dawały oczekiwany skutek?

xvz

Często

Lolo

Czy są jakieś premię miesięczne,oraz na święta.

jaa
@Lolo

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU MEBLOHAND Leonard Braun - Baranów

• Jak się pracuje w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU MEBLOHAND Leonard Braun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU MEBLOHAND Leonard Braun?

Kandydaci do pracy w PPHU MEBLOHAND Leonard Braun napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU MEBLOHAND Leonard Braun