TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA

Gorlice

TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA

Opinie o TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Sylwia

Możecie napisać, dlaczego odradzacie pracę w firmie? Wasze wpisy są dość chaotyczne i brak w nich konkretów. Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć pracownicy? Czy praca jest w systemie zmianowym? Napiszcie, czy istnieje możliwość brania udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

pracownik TOP MEBLE GORLICE

bardzo kiepska firma bez pojęcia oddradzam współprace z nimi firma jest kiepska i nie rzetelna!!!!!!!!

pracownik TOP MEBLI GORLICE

firma kompletna porażka nie radze się tam zatrudniać nadgodziny itd oraz inne firma porażka bez pracowników nie mówiać o włascicielu firmy TOP MEBLE :)

pracownik Michalusa meble

Firma PORAŻKA NIE POLECAM PRACY TAM Pozdrwiam pracownik mebli Gorlice

Zostaw opinię o TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA