TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA

Opinie o TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA

Kiepska firma słaba jakość itd nie polecam firmy

@Pracownik 28.06.2018 11:09

Dlaczego negatywnie wypowiadasz się o tym pracodawcy? Możesz opisać konkretne sytuacje, które sprawiają, że jesteś niezadowolony? Piszesz, że jest to kiepska firma, co to dla Ciebie oznacza? Komentarze poparte argumentami będą bardziej przydatne. Czy wciąż jesteś zatrudniony w tym miejscu? Jeśli tak, zachęcam Cię do dalszej dyskusji, może coś zmieniło się na lepsze?

Sylwia

@pracownik salonu meblowego, czy możesz uargumentować swoją opinię? Zależy nam na tym, by forum było bazą rzetelnych informacji o danym pracodawcy. Rozumiem, że z jakiegoś powodu nie odpowiada Ci praca w tym miejscu, co konkretnie masz na myśli? Zachęcam was do opisania aktualnej sytuacji i merytorycznej dyskusji.

pracownik salonu meblowego

bardzo kiepska firma

Sylwia

Możecie napisać, dlaczego odradzacie pracę w firmie? Wasze wpisy są dość chaotyczne i brak w nich konkretów. Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć pracownicy? Czy praca jest w systemie zmianowym? Napiszcie, czy istnieje możliwość brania udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

pracownik TOP MEBLE GORLICE

bardzo kiepska firma bez pojęcia oddradzam współprace z nimi firma jest kiepska i nie rzetelna!!!!!!!!

pracownik TOP MEBLI GORLICE

firma kompletna porażka nie radze się tam zatrudniać nadgodziny itd oraz inne firma porażka bez pracowników nie mówiać o włascicielu firmy TOP MEBLE :)

pracownik Michalusa meble

Firma PORAŻKA NIE POLECAM PRACY TAM Pozdrwiam pracownik mebli Gorlice

Zostaw opinię o TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA - Gorlice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP MEBLE JARACZ TOMASZ JASŁO GORLICE SPÓŁKA JAWNA