A&J Company Daniel Tracz

Łódź

A&J Company Daniel Tracz

Opinie o A&J Company Daniel Tracz

Kolejny

Teraz jest AJ Marketing. Potem bedzie "Dymacz Tracz". (usunięte przez administratora) ludzi hurtowo, trzeba cos z nim zrobic.

Damian

Jeśli zastanawiasz czy zacząć pracę w tej firmie albo czy iść na rozmowę NIE IDZ! jak nie przepracujesz 30 dni czeka Cię kara 1000 zł za szkolenie które nie istnieje zrobia wszystko abyś nie dostał wypłaty zamiast dbać o pracownika

Wojtek

Firma nie szanuje pracowników A łaskawy pan daniel tracz każe ci się cieszyć i całować cię po rękach za to że dał Ci 1600 zł, bo nie każdemu udaje dostać się wypłatę w tej firmie serdecznie nie polecam nikomu tej pracy

Michał

Praca polega na chodzeniu po domach i oszukiwaniu ludzi, zarobki są na poziomie 1600 zł, rozliczenia są co 3 miesiące gdzie tak czy inaczej ich nie zobaczysz po zwolnieniu trzeba czekać 6 miesięcy na rozliczenia gdzie i tak ich nie dostaniesz czyli tracisz parę tysięcy złotych, promotor zwanym również jako Daniel nie szanuje pracowników zależy mu tylko na pieniądzach. Nie polecam tej pracy nikomu w biedronce na kasie się tyle zarabia co u nich tylko ze w biedronce mniej pracujesz....

Marcin

Witam serdecznie nie polecam firmy jeśli ktoś myśli o zarobkach powyżej 1600 zł miesięcznie. Obiecują prowizje za 3 miesiące której się nie dostaje swoje biuro którego nie dostaniesz i po zwolnieniu czekasz na rozliczenie pół roku myślisz ze dostaniesz kilka tysięcy tak jak powinno być natomiast daniel tracz daje marne 500 zł za 10 godzin pracy codziennie i co druga sobota. Podejście do pracownika jest śmieszne nie polecam i radzę czytać BARDZO uważnie umowy

Mateusz

Nie polecam, po rezygnacji trzeba czekać na wypłatę nawet 6 miesięcy!!!

Powiedzcie co się dzieje teraz w A&J COMPANY? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

ŚWIETNA PRACA :)

Kmx

Super atmosfera, fajni ludzie az chce sie pracować jestem tu od kilku miesięcy zarobki na poziomie 3-4 tys msc.

Od samego wejścia czuć w powietrzu super atmosfere jaka panuje w tej firmie. Pracuję trzeci dzień i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem co będzie dalej ale na ten moment jestem nastawiona na rozwój w tej firmie i wierzę, że mogę tu wiele osiągnąć :D Polecam

Zostaw opinię o A&J Company Daniel Tracz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&J Company Daniel Tracz