SSC HEROES POLAND

SSC HEROES POLAND
5 6

Opinie o SSC HEROES POLAND

kiks

Aplikowalam do nich, i zadzwonili do mnie po kilku godzinach. Bardzo sympatyczna pani umówiła mnie na rozmowe. SSC Heroes Poland to agencja rekrutacyjna. Fajnie że mają wiele ofert u różnych klientów - zaproponowali dwie role, więc mogłam zdecydować która mi odpowiada najbardziej. Kładą duży nacisk na znajomość języków obcych. Pzdr.

Zadowolony obecny pracownik

W SSC Heroes Poland pracuję od roku w dziale rekrutacji. Jestem usytasfcjonawana z pracy - świetny zespół, otwate ścieżki rozwojowe. Stabilna praca, o którą nie trzeba się martwić, dobra komunikacja w firmie . SSC HEROES POLAND raczej jest dobrym pracodawcą, który dba o work/life balance . Polecam!

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w SSC HEROES POLAND? Podzielcie się swoim zdaniem!

zadowolony kandydat

Bardzo rzetelna firma! Profesjonalni rekruterzy, który dbają o kandydata na każdym etapie procesu. Konsultantka, z którą miałem przyjemność współpracować kontaktowała się ze mną regularnie, była rzeczowa, konkretna, szybko reagowała na maile, udzielała informacji zwrotnej po każdej rozmowie z pracodawcą. Pierwszy kontakt był zaraz po mojej aplikacji. Pozdrawiam z nowego miejsca pracy!

arctic

Stanowisko Marketing and Event Manager - to jedna wielka porażka. Opis stanowiska zachęcający do aplikowania. Jednak sama praca przyjemnością na pewno nie jest. Już dwie osoby okazały się niewłaściwe na to miejsce w bardzo krótkim czasie.

potencjalny kandydat na rozmowę
@arctic 27.09.2017 19:56

Dlaczego tak mówisz? Własnie trwa rekrutacja i zadzwonili między innymi do mnie. Powiedzcie co myślicie o tej firmie..ktoś coś?

Zostaw opinię o SSC HEROES POLAND - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SSC HEROES POLAND