SSC HEROES POLAND

Warszawa

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 6 ocen.

SSC HEROES POLAND
5 6 6 1

Opinie o SSC HEROES POLAND

anonymous

SPoro nowych rekrutacji sie u nich pojawiło!

Iza

@Zadowolony obecny pracownik, a czy od początku pracujesz na umowę o pracę? Masz dostęp do benefitów pozapłacowych? Czy firma oferuje pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje? Napisz proszę, co sądzisz o atmosferze. Wszystkie informacje dotyczące tego pracodawcy mogą być istotne dla potencjalnych kandydatów.

zadowolony pracownik
@Iza 22.07.2018 21:15

Tak od początku jestem zatrudniona na umowę o pracę. Benefity, jak najbardziej są. Życzę każdemu tak dobrej atmosfery w pracy, jaką tutaj zastałam.

kiks

Aplikowalam do nich, i zadzwonili do mnie po kilku godzinach. Bardzo sympatyczna pani umówiła mnie na rozmowe. SSC Heroes Poland to agencja rekrutacyjna. Fajnie że mają wiele ofert u różnych klientów - zaproponowali dwie role, więc mogłam zdecydować która mi odpowiada najbardziej. Kładą duży nacisk na znajomość języków obcych. Pzdr.

Zadowolony obecny pracownik

W SSC Heroes Poland pracuję od roku w dziale rekrutacji. Jestem usytasfcjonawana z pracy - świetny zespół, otwate ścieżki rozwojowe. Stabilna praca, o którą nie trzeba się martwić, dobra komunikacja w firmie . SSC HEROES POLAND raczej jest dobrym pracodawcą, który dba o work/life balance . Polecam!

Administrator

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w SSC HEROES POLAND? Podzielcie się swoim zdaniem!

zadowolony kandydat

Bardzo rzetelna firma! Profesjonalni rekruterzy, który dbają o kandydata na każdym etapie procesu. Konsultantka, z którą miałem przyjemność współpracować kontaktowała się ze mną regularnie, była rzeczowa, konkretna, szybko reagowała na maile, udzielała informacji zwrotnej po każdej rozmowie z pracodawcą. Pierwszy kontakt był zaraz po mojej aplikacji. Pozdrawiam z nowego miejsca pracy!

arctic

Stanowisko Marketing and Event Manager - to jedna wielka porażka. Opis stanowiska zachęcający do aplikowania. Jednak sama praca przyjemnością na pewno nie jest. Już dwie osoby okazały się niewłaściwe na to miejsce w bardzo krótkim czasie.

potencjalny kandydat na rozmowę
@arctic 27.09.2017 19:56

Dlaczego tak mówisz? Własnie trwa rekrutacja i zadzwonili między innymi do mnie. Powiedzcie co myślicie o tej firmie..ktoś coś?

Zostaw opinię o SSC HEROES POLAND - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SSC HEROES POLAND