Opinie o SSC HEROES POLAND w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SSC HEROES POLAND. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SSC HEROES POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SSC HEROES POLAND w Warszawa

Adam Nowy wpis

Gdzie dokładnie w Warszawie można znaleźć firmę ?

Ulka Nowy wpis

Przy takim rodzaju działalności to firma musi mieć bazę osób , które będą angażowane do pracy!!

Malwina Nowy wpis
@Ulka

Tyle, że o tym się informuje w ogłoszeniu a nie pod przykrywką poszukuje pracownika do Waszego biura. I po cóż te wykrzykniki prawda boli....ufff może upały dały w ....we się znaki, cóż brak klimatyzacji robi swoje. POWODZENIA !!! lubicie wykrzykniki ????

Malwina Nowy wpis

Uwaga budują bazę cv. Strata czasu. Biuro ...miejsce, standard...odradzam.

SPoro nowych rekrutacji sie u nich pojawiło!

Aplikowałeś do firmy SSC HEROES POLAND? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Iza

@Zadowolony obecny pracownik, a czy od początku pracujesz na umowę o pracę? Masz dostęp do benefitów pozapłacowych? Czy firma oferuje pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje? Napisz proszę, co sądzisz o atmosferze. Wszystkie informacje dotyczące tego pracodawcy mogą być istotne dla potencjalnych kandydatów.

zadowolony pracownik
@Iza

Tak od początku jestem zatrudniona na umowę o pracę. Benefity, jak najbardziej są. Życzę każdemu tak dobrej atmosfery w pracy, jaką tutaj zastałam.

kiks

Aplikowalam do nich, i zadzwonili do mnie po kilku godzinach. Bardzo sympatyczna pani umówiła mnie na rozmowe. SSC Heroes Poland to agencja rekrutacyjna. Fajnie że mają wiele ofert u różnych klientów - zaproponowali dwie role, więc mogłam zdecydować która mi odpowiada najbardziej. Kładą duży nacisk na znajomość języków obcych. Pzdr.

Zadowolony obecny pracownik

W SSC Heroes Poland pracuję od roku w dziale rekrutacji. Jestem usytasfcjonawana z pracy - świetny zespół, otwate ścieżki rozwojowe. Stabilna praca, o którą nie trzeba się martwić, dobra komunikacja w firmie . SSC HEROES POLAND raczej jest dobrym pracodawcą, który dba o work/life balance . Polecam!

zadowolony kandydat

Bardzo rzetelna firma! Profesjonalni rekruterzy, który dbają o kandydata na każdym etapie procesu. Konsultantka, z którą miałem przyjemność współpracować kontaktowała się ze mną regularnie, była rzeczowa, konkretna, szybko reagowała na maile, udzielała informacji zwrotnej po każdej rozmowie z pracodawcą. Pierwszy kontakt był zaraz po mojej aplikacji. Pozdrawiam z nowego miejsca pracy!

arctic

Stanowisko Marketing and Event Manager - to jedna wielka porażka. Opis stanowiska zachęcający do aplikowania. Jednak sama praca przyjemnością na pewno nie jest. Już dwie osoby okazały się niewłaściwe na to miejsce w bardzo krótkim czasie.

potencjalny kandydat na rozmowę
@arctic

Dlaczego tak mówisz? Własnie trwa rekrutacja i zadzwonili między innymi do mnie. Powiedzcie co myślicie o tej firmie..ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o SSC HEROES POLAND - Warszawa

SSC HEROES POLAND