Proelite Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Długosz

Łask

Opinie o Proelite Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Długosz

Piotr

omijac szerokim lukiem, firma to z**dzieje, pracowalem przez rok jako ph; nie podobala mi sie ich polityka, dalem wypowiedzenie to sie urazili jak dzieci, malo profesjonalna kadra, chodza z glowami w chmurach; dostalem rozklekotanego doblo, za ktorego musialem oplacic naprawe po wypowiedzeniu - przy najmniej dzieki nim mam nauczke aby wypisac wszystkie ubytki auta w protokole wydania samochodu ;-) chcieli jeszcze uciac czesc ostatniej wyplaty za towar ktorego rzekomo nie bylo - ale po prostu kadra byla tak wykwalifikowana ze nie umiala robic rozliczen towaru wychodzacego. odradzam

Polak

Byłoby sprawiedliwie gdyby to o beznadziejnym pracowniku można było napisać też jakąś opinię, żeby uchronić pracodawcę przed partactwem ludzi, którym się po prostu nie chce, albo którzy są oszustami. Jak ktoś jest beznadziejny w pracy i go zwolnią bo więcej problemów z niego/niej niż pożytku to od razu smarują tacy ludzie opnie na portalach, że pracodawca jest "be". Żenada. Ci mądrzejsi to raczej pokierują się własnym rozumem, niż opiniami nieudaczników.

Sx02

Aplikujecie na stanowisko Kierowca/Dostawca i tego dotyczy rozmowa kwalifikacyjna.Następnie jest wizyta w firmie i płynne przejście na stanowisko Przedstawiciela Handlowego(podobno tańsze są badania na stanowisko Przedstawiciela), ale już bez renegocjacji warunków.Wykonujesz zadania Przedstawiciela z pensją Kierowcy i bez prowizji od sprzedaży. Bez przeszkolenia produktowego i z obsługi programu. Tak to to w skrócie wygląda.... Nie polecam.

one two

Witam, ja aplikowałem na to stanowisko i zawsze (na kazdym etapie) otrzymywałem odpowiedz, czy to tel. czy mail. Może sprawdz maila Kostek.. Aha, i nie mowia, że oddzwonia tak sobie, żeby cie zbyć, tylko po coś. Do mnie oddzwonili z odpowiedzią czy sie dostałem czy nie..proste. Ile firm Wam obiecało i oddzwoniło? Zapewne niewiele..tu nie było problemu, jak mowili tak zrobili. Dają umowę o pracę na pewno.

tir

Coś cieniutkie warunki chyba, za 2 kzł nie ma chętnych, przynajmniej na wlkp

Oto ja :)

Jak slysze "oddzwonimy" to od razu mam w dupie taka firme! Szukam lepszej posady! No ale co sie dziwic jak tylko znajomosci pomagaja. Kierownik produkcji R.B (chyba pracuje jeszcze) przystojniak :D To moja opinia...

Kostek

Po rozmowie rekrutacyjnej obiecali oddzwonić z odpowiedzią na tak lub nie..nie zadzwonili..słabo

Nick

Witam, szukam opinii o tej firmie, jakie warunki na stanowisku kierowca/dostawca, jaka umowa, jaka podstawa netto, jaki samochód, czy jest premia, ile km dziennie, czy jest jakiś socjal?

Zostaw opinię o Proelite Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Długosz - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proelite Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Długosz