ALL Import Group

Siedlce

ALL Import Group

Opinie o ALL Import Group

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Sklep internetowy

Nie wiem skąd takie komentarze, jakaś agencja pań sprzątających? To chyba pomyłka. All import group to sklep internetowy mieszczący się w Siedlcach przy Starzyńskiego 15 w magazynie Geisa na rampie. Mają tam biuro. Jest dwóch szefów, trzy pracowniczki w młodym wieku + dwóch gości od napraw (serwis). Wynagrodzenie w sklepie internetowym nie może być wyższe niż minimalna krajowa, tak jest i w tym wypadku. Zapraszają na bezpłatny dzień próbny, atmosfera ok.

sklep internetowy
@Państwo 17.07.2018 12:28

Jest napisane, że Srebrna 16 lok. 1 00-810 Siedlce, więc jaka Warszawa?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w ALL Import Group. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

nik
@xxx 06.07.2018 10:21

Pomyłka, to firma sprzątająca z Warszawy, proszę spojrzeć na dane firmy

Artur

@szwarceneger, co ma na celu Twój komentarz? Wydaje mi się, że nie jest on rzeczową opinią na temat pracy w ALL Import Group - co więcej, wyczuwam w nim ironię. Dawno nie pisaliście na temat pracy w ALL Import Group - może jednak ktoś z Was chciałby powiedzieć, jakie warunki oferuje ten pracodawca?

szwarceneger

ostatnio zarząd firmy kupił każdemu pracownikowi poloneza ,polecam każdego

Co powiecie na temat zarobków w ALL Import Group? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

balsen

wszystko fajne, rozmowa z panią kadrową na wysokim poziomie, umowa od razu, jasny wykaz premii, można od razu zaplanować urlop, przejrzysta ścieżka kariery - polecam

JOLASIA

Hehe jakie zgrane brygadzistki

Tomi
@JOLASIA 04.12.2017 21:25

Brygadzisci tez niczego sobie

anonymous

Ta firma to sprawdzony profesjonalista w dziedzinie doboru najatrakcyjniejszych Pań sprzątających. Wszystko anonimowo. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i szybko bez żadnych utrudnień. Kobiety zawsze miały odpowiednie narzędzia ze sobą :-)Zawsze na miejscu o umówionym czasie, nigdy nie dała na siebie czekać. Wszystkie sprawy :-) wykonane z należytą dokładnością. Kontakt godny polecenia!

żanet

Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z usług- jest zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy no i jasne, przejrzyste zasady współpracy i świetny kontakt - niemalże całodobowy. Polecam każdemu, a sama żałuje, że tak późno zaczekam korzystać z ich usług. Polecamy Jolę tą z długimi nogami

anonymous

w firmie jest monitoring ale pracodawca nie informuje o tym pracowników, nie informuje w jakim celu zbiera dane

nurzyńska
@anonymous 20.11.2017 19:32

Wspaniała obsługa. Współpracujemy od kilku lat i wiem, że zawsze możemy liczyć na życzliwość i pomocną dłoń w tych trudnych dla nas sytuacjach. A problemów jest naprawdę dużo.

Anetka S

Z usług agencji korzystałam już dwukrotnie. Panie opiekowały się głównie moim tata od rana do wieczora. Teraz doszła jeszcze mama w miarę samodzielna ale z początkami demencji i z pomocą pani Kasi która mieszka z nami najwazniejsze obowiazki sa zaspokajane. Wszystkie panie były kompetentne , miłe i sumiennie wypełniały swoje obowiązki, okazując przy tym serce swoim podopiecznym. Polecam z czystym sumieniem Anetka S

ktoś ważny

polecam tą firmę, miła atmosfera pracy, duże możliwości rozwoju

kici
@ktoś ważny 19.10.2017 08:58

nam najbardziej podobały się szkolenia z poczęstunkiem, wyjazdy do Ciechanowa najlepsze!!!!!

warczy

Wspaniała kobieta. Idealne ciałko, o którym pomarzyć może nawet nie jedna 20-ka. Skarbie...zawitaj na trochę do Łodzi. Zaręczam że będziesz tu mieć stałe grono wyznawców, a we mnie na pewno stałego klienta. 10/10 polecam

mama na cały etat

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji z Panią Jolą. Córka poprawiła oceny (z 3 na 5), ale co najważniejsze zrozumiała i polubiła ten przedmiot. Pani Jola jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, doskonale orientuje się w programie i wymaganiach, materiał tłumaczy w sposób przystępny i zrozumiały. Bardzo polecamy lekcje z Panią Jolą.

polecam tą firmę z Krakowa

@anonymous 20.11.2017 20:14

z pacanowa

mała naczelna

szefowstwo wozi się BMW, płacą minimalną

@mała naczelna 09.10.2017 20:33

ktoś zazdrości xD

Bake off

Ja pracowałem i wolę się nie wypowiadać.

Zostaw opinię o ALL Import Group - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL Import Group