Teva Operations Poland

Kraków

Opinie o Teva Operations Poland

Sędzia 123

Praca w Tevie, kiedys z roku na rok coraz więcej pracy teraz z miesiąca na miesiąc dociskanie śruby na MAXA w 8 godzin wciska sie 12 niestety wynagrodzenia jak wszędzie ok.2300-do 2700 (...po 10 latach) netto z dodatkiem nocnym jedynie socjal ok. poza premią roczną którą można zabrać pod byle pretekstem. Wyciśnięcie ostatniej kropli potu nie myśląc o pracowniku jako człowieku. To zwykly operator-o robot ma obslugiwać urządzenie, dźwigać wory i beczki najważniejsze jest- ilość sztuki kg. sztuki i jeszcze raz sztuki. Dzwiganie czyli ciezka praca fizyczna(nie zawsze,ale w większości) oraz duże obciążenie psychiczne. Co roku firma odnotowuje coraz wieksze ilości wyprodukowanych tabletek ciesząc sie sukcesem w zamian za to myśle że są wysokie premie, niestety dla góry" dla operatora jest slowo Dziękuje czasem podwyżka od 0 do 150zl tak naprawde nie odczuwalna poniewaz w Polsce tak wszystko szybko drozeje .Nie jesteś wstanie tego odłożyć. typowa podwyzka inflacyjna *czasami ich nie ma. Ogółem zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Czasami mam wrażenie że mistrzowie i liderowie pracują na swoje wynagrodzenie naszymi rękami. Możesz zrobić bradzo dużo, ale na końcu pada pytanie czy dasz rade jeszcze coś zrobić. Mam dość tej pracy. Ciągle mało i mało :/ Pewnie są też ludzie bardziej zadowoleni jak ja , mysle że jest ich nie wiele

Zostaw opinię o Teva Operations Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teva Operations Poland