Opinie o Franke + Pahl GmbH

Jan

Pracuje już od 2017 tutaj i nie zamierzam zmieniać firmy. Na reszcie mam prace w jednym miejscu, bez zmian. Zakwaterowanie zawsze eleganckie. Płaca się zgadza. Kasa bardzo dobra, a to wschodnie Niemcy. Tylko tak dalej!

@At

Dosłownie co do każdej cyferki ta sama? A co z jakąś poprawka na inflację? W którym momencie jest ona brana pod uwagę? I swoją drogą nawet jeśli faktycznie ta stawka nie ruszyła w żaden sposób to czy mimo wszystko wciąż zgłasza się podoba liczba chętnych do pracy?

Elektryk

Witam, jestem w firmie i pracuje. Mogę polecić. Wszystko się zgadza tak jak w ogłoszeniu napisane. Praca jak najbardziej na plus. Pozdrawiam Staszek

Antoni

Franke jest ok.Pracuje u nich juz od stycznia 2022 i do tej pory nie mialem zadnego problemu. Pani kamila przemila kobieta, i dostakowo Pani Martyna tez zawsze pomocna. Moi koledzy rowniez zaczeli wlasnie pracowac z Franke i pahl i tez sa zadowoleni. Ja ze swojej strony jak najbardziej polecam wspolprace z ta firma

@Maria

Dzien Dobry, nasza firm zatrudnia pracownikow na podstawie niemieckiego umowy o prace na czas nieokreslony. Pozdrawiam

Zdzisław Nowy wpis

Pracuję w Niemczech od 2012 r. a w tej Firmie od 2021 . w poprzednich firmach bywało różnie, po kilku miesiącach pojawiały się problemy, szantaże, wstrzymywanie wypłat itp. Z tego powodu szukałem innego pracodawcy, aż wreszcie trafiłem na Franke & Pahl. Z czystym sumieniem polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą pracować na uczciwych warunkach i być godnie traktowany. Franke & Pahl jest najlepszą firmą w jakiej kiedykolwiek pracowałem w Niemczech. Obecnie moje zdrowie mocno się posypało, wyczerpałem już możliwości chorobowego, nie jestem w stanie wrócić do pracy, a firma nie tylko mnie nie zwolniła (jakby to zrobiła większość innych) , ale wspierała mnie i wspiera do dzisiaj. Z ww. powodu z wielkim żalem żegnam się z Firmą, ale jak wrócę do zdrowia to na pewno poproszę ich o dalszą współpracę.

Nowy wpis

@Zdzisław

Panie Zdzislawie bardzo Panu dziekujemy za dobre slowo. Niezmiernie nam przykro ze musi Pan zrezygnowac ze wzgledu na swoj stan zdrowie. Staramy sie zawsze pomagac na tyle, ile mozemy. Zyczymy Panu szybkiego powrotu do zdrowia. Jak tylko bedzie Pan w stanie ze wzgledu na zdrowie oraz mial checi wrocic z otwartymi rekoma przyjmiemy Pana spowrotem. Wszystkiego najlepszego

Był ktoś mechanikiem od ciężarowych pod firma może? oferta zwróciła moja uwagę, planuje na nią aplikować. piszą o zarobkach do 14 500 zł, jak sobie zapewnić taki stały poziom w trakcie samej już pracy? trzeba dorabiać na boku?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Franke + Pahl GmbH? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Cześć, ile kolega musi popracować bym dostał te 500 euro z premii z opisu oferty (za polecenie)? To jest w ogóle jakieś nieograniczone? I tylko ja te kasę otrzymam? A kolega dostanie te powitalna 1000 euro, o której tez piszą? Rozkminiamy po prostu jak tu najlepiej można sobie jeszcze zarobić. : )

Witam, Kolega musialby przepracowac 3 Miesiace aby dostal Pan pierwsza czesc Premii za polecenie pracownika oraz kolejne 3 miesiace czyli caly 6-miesieczny okres probny aby dostal Pan druga czesc premii. W przypadku kolegi i jego premii powitalnej jest tak samo. Pierwsza czesc wyplacana po przepracowaniu 3 Miesiacy oraz druga czesc premii po przepracowaniu okresu probnego czyli 6 Miesiacy. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Franke + Pahl GmbH? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Spawacz MIG / MAG?
Xxxx

Jak byście wiedzieli ile wam kasy przelatuje kolo nosa inaczej byście pisali . Czy ktoś się kiedyś interesował wyplata ? Przez ile rak przelatuje ? Panie siedzące nic nie robiące tylko na takich się dorabiaja

@Xxxx

Dlaczego jesteś xxx? Obawiasz się czegoś? Opowiec nam jakie to PIENIĄŻKI lecą boczkiem słuchamy????

@Bartas

O jakim leceniu boczkiem teraz piszecie, bo chyba nie łapię? Są w ogóle teraz dwie oferty, dla spawacza oraz elektryka. Piszą w nich obydwu o zarobkach od 11,5 do 15,5 tys zł. to od czego ta kasa będzie zależna? Nakład pracy na obydwu jest identyczny?

Ciekawe zapytanie odnośnie tej wypłaty i tego przez ile rak przelatuje, to ostatecznie wiadomo czy nie? tez właśnie patrzę od jakiegoś czasu na jedna z ofert, o ślusarza chodzi, jeszcze 2 tygodnie zostały mi do końca by moc się jeszcze zgłosić. Podają zarobki od 12,5 do 14,5 tys te górna pule da rade na spokojnie zgarnąć czy jednak ciężko jest? i ta dolna to gwarant, tak?

W firmie Franke + Pahl GmbH poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Ślusarz. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

bodytemtation

Firma kroi dodatki jak tylko może. Na pytanie czy jeżeli będę miał swoje zakwaterowanie to dadzą mi większą dietę powiedzieli że i tam padła kwota jakaś śmieszna nie do zaakceptowania. Przycinają na kwaterze to aż strach pomyśleć co jest z wypłatą. Te agencje z zachodnich Niemiec są najgorsze największego wyzysku przyzwyczajone. Niesamowicie pazerne i nie polecam.

Jakub P

Pracuje jako spawacz ładnych pare lat i na pewno chce zostać w tej firmie. Wszystko da się załatwić szybko i bezproblemowo. Dobra kasa na czas. Trzeba znac niemiecki, bo pracuje się głównie z Niemcami ale mi to pasje. Polecam z czystym sumieniem

Mariusz
@Jakub P

Dobra kasa, czyli? Da radę wyciągnąć 7k na rękę? Bo wiadomo ze dla każdego dobra kasa znaczy co innego :d

Jakup P
@Mariusz

tak, spokojnie 7k dostajesz, z nadgodzinami wiecej

Jon
@Jakup P

A możesz powiedzieć jak zarobić te 7k, bo ja tu już robię 2 lata i cały czas mam 17/h. A 3k to nigdy na oczy nie widziałem. Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam

Jakup P
@Jon

7k PLN nie widziales? to pewnie malo godzin robisz. Ty, ale jak ci 17 € nie pasuje, to przeciez mozesz isc pracowac gdzie indziej, po co siedzisz w tej firmie 2 lata?

Hachi
@Jakup P

7tys pln matko boska. Ja w dwa dni za 2 fuchy mam więcej niż ty przez cały miesiąc u Niemca. Musisz być ćwierć inteligentem No ale na takich Niemcy budują gospodarkę. Albo masz tak mała wiedzę o zarobkach albo pochodzisz z bardzo biednego domu skoro 7tys za granicą to dla ciebie pieniądze. W Sochaczewie tigowca mają po 8 tys wypłaty a ty u Niemca masz 7 bo padnę jahaha

Czy firma Franke + Pahl GmbH udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Bartas

No niektòrzy tego nie rozumieją że można iść gdzie indziej a druga strona medalu to taka że jaki fachowiec taka płaca????????

@Bartas

No i co rozumiesz tak naprawdę pod pojęciem "fachowiec"? co z jakimiś szkoleniami lub kursami, chyba nie zauważyłam wzmianki o nich w ogłoszeniach? pracownicy wzajemnie też się szkolą?

@Lidia

Nie wiesz kto to fachowiec? Wujek gogle ci odpowie na to pytanie ????

@Bartas

wiesz każdy może mieć swoją definicję danego słowa. Zwłaszcza, że padło "taki", więc własna perspektywa została przyjęta? a jeśli o "niefachowcach" mowa to kobiety co mogłyby mieć tu do porobienia tak właściwie? o prace za granicą ciężko przy tych ofertach?

Olga
@Jan

czy przez ten długi dość okres zmieniałeś miejsce zamieszkania, chodzi mi o lokal w którym nocujesz? cały czas jest na dobrym poziomie, nie ma na co narzekać?

@Olga

Cały czas na dobrym poziomie, obojętnie gdzie się przeprowadzam

At
@Jan

Po niemiecku nic ale zadowolony burak że (usunięte przez administratora)przý kablach I od 2017 ta sama stawka .Porażka

@At

Łukasz

Witam, Czy ktoś z Was pracował na zakład zie przemysłowym w Aurich? Czym ten zakład się zajmuje?

@Łukasz

Zaklad w Aurich zajmuje sie montazem podzespolow do elektrowni wiatrowych. Pozdrawiam

Julia

Gdzieś mi mignęły ogłoszenia z lipca, było ich sporo, jestem ciekawa jak się pracuje na stanowiskach ślusarskich? Pytam w imieniu męża, lokalizacje są różne, gdzie najlepiej się wybrać? Czy trzeba znać niemiecki?

@Julia

Witam, obecnie posiadamy stanowiska pracy dla slusarzy w Aurich. Znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym to wymog konieczny. Pozdrawiam

Elektryk

Antoni

@Antoni

Dzien Dobry panie Antonii, cieszymy sie, ze jest Pan zadowolony ze wspolpracy z Nami. Pozdrawiamy Franke + Pahl Team

Maria
@Antoni

Jeśli mogę dopytać- na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy wszystko jest zależne od posiadanego doświadczenia i przeprowadzonych rozmów?

@Maria

Grzegorz

Dobra firmy, dobra praca. Czyste i schludne kwatery. Kasa na czas. Poki co wszystko tak jak w umowie. Moge polecic

@Grzegorz

Okej spoko ze na czas jakby byłoby dziwne gdyby było inaczej - pytanie ile tej kasy??

@Anna

stawka godzinowa od 16 - 17€/H + 30€ dieta za przepracowany dzien + oplacone kwatera jednoosobowa (kwatere oplaca nasza firma)

Zbigniew

Pracuje w firmie od kiedy zaczeli zatrudniac polakow i nadal tutaj jestem. Jestem bardzo zadowolony, bo kasa sie zgadza i nie trzeba jezdzic po calych Niemczech, a ja ze szczecina jestem. Oni maja tylko prace na polnocy niemiec, wiec pasuje. Dlugie zlecenia w firmach, ladne kwatery, zawsze pojedyncze. mam spokoj i cisze. Moge tu pracowac do emerytury :)

Bogdan
@Zbigniew

Czesc Zbychu my chyba pracowali razem w kiloni . Ja dalej z franke i pahl tylko w innym miejscu. Dobrze placa i Pani Kamila to fajna babka jest. Ja tam zadowolony jestem :-) i moge polecic bo siedza tu u nich juz 5 lat jak ktos chce miec swoj spokoj i fajna prace to do franke walic jak w dym.Oni wszytkim sie zajmuja i pomagaja jak czegos nie rozumisz :-) pozdrawiam wszystkich

Dobra praca, dobra placa. moge polecic

Jako kto pracujesz jako elektryk opisz mi naprawdę jakisą warunki pracy całkowicie pozdrawiam

Pracuje jako slusarz. 17€ i dieta za dniowke 30 €, kwatere placi firma. Dostaje od firmy ubranie robocze i buty i narzedzia, jesli sa potrzebne. Nie ma problemu. Kontakt zawsze jest.

Tech

Z tego co wiem szukają obecnie ślusarzy. Że kim trzeba rozmawiać w sprawie pracy.

@Tech

Zapraszam do kontaktu. Franke + Pahl GmbH Moorfleeter Straße 15 22113 Hamburg Tel: +49 40 73627 126 Email: jobs@franke-pahl.de

Musze napisac, ze to jest najlepsza firma w ktorej do tej pory pracowalem w Niemczech. Wszystko zalatwiaja i dobrze placa. Praca super, bez stresu. Jak to mozna powiedziec zarobisz a sie nie narobisz. Najwazniejsze nie robie sobie wycieczek po DE tylko jestem na stale w jednym miejscu. SUPER!! POLECAM!

Zbychu

Czesc, witam. Ja pracuje i moge pochwalic firme. Jestem bardzo zadowolony, najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowalem i mam nadzieje, ze juz tutaj zostane. Regularne podwyzki. Nie trzeba jezdzic po calych niemczech bo praca jest na miejscu. Kwatera zawsze w jak najlepszym porzadku, a jak trafi sie cos nie tak, to zmieniaja kwatery i nie ma problemu. POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Franke + Pahl GmbH - Hamburg

• Jak się pracuje w Franke + Pahl GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Franke + Pahl GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franke + Pahl GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!