Gerda Sp. z o.o.

Opinie o Gerda Sp. z o.o.

Wojownik

Praca zła nie jest bo z ludźmi da się dogadać. Zmieniac roboty bym nie chcial, za dlugo juz tam siedzę. Przyzwyczailem sie, a jak czlowiekowi wygodnie to ciezko myslec o zmianach.

mi
@Wojownik

co racja to racja. jak juz czlowiek sie wpasuje to zostanie. ja tez bym roboty nie zmienial.

puszkin
@Wojownik

No mi to chłopaki dużo na poczatku powiedzieli jak praca wygląda, takie informacje zawsze są wartościowe, no i samemu też szybko człowiek łapie co i jak. Praca nawet przyjemna

nowy

nie wiedziałem, czy warto aplikować, ale uznałem, że co mi szkodzi i tak zleciało mi już pół roku. raczej zgadzam się z opiniami poniżej. jak ktoś szuka stabilnej pracy na lata to gerda wydaje mi się odpowiednim miejscem.

OK

Praca ok, zarobki ok, ludzie ok, pieniądze ok, atmosfera ok, wszystko ok

pyrek
@OK

Bardzo rozbudowana opinia hehe. Ale powiem szczerze że masz racje. Zarobki mogłyby byc jeśli już troche wyższe bo każdy więcej pieniędzy by przytulił ale jak na produkcje to mi pasuje i nie tylko mi jak tak słucham

znajoma

Pracuję w gerdzie nie od dziś i wiem jak jest. Ale mimo wszystko zawsze były tu osoby z którymi mi sie dobrze pracowało i dzięki którym atmosfera była przyjazna. Dziękuję tym wszystkim!

Armani
@znajoma

To prawda ludzie tworzą atmosferę i jak się trafi na spoko team w dziale to mozna pracowac

@znajoma

dokladnie liczy sie atmosfera:)

Grażyna
@Black

Jak najbardziej potwierdzam też to, że to właśnie ludzie tworzą każdą firmę i atmosferę w niej. Niestety z samej pozytywnej atmosfery w pracy człowiek nie wyżyje - dlatego może napiszecie jeszcze o warunkach zatrudnienia oferowanych przez Gerda Sp. z o.o.?

Handlowiec Stacjonarny

Wszystko było w porządku. Rozmowa nie trwała za długo, ani nie za krótko w sam raz. Czułem się swobodnie, dobre warunki współpracy. W efekcie dostałem pracę, jestem zadowolony :)

oczekiwania finansowe, doświadczenie

wawi

Jak czlowiek robi swoje to stratny nie bedzie, taka jest prawda

DobryMarketing

Skąd nagle tyle pozytywnych komentarzy w ciągu dwóch tygodni? Czyżby marketing dobrze działał i firma pisała sama sobie pozytywne komentarze? :)

molo

Czasem sie zastanawiam czemu jeszcze tu jestem i nawet lubię tą pracę. Bo ogółem chyba pierwszy raz robie w rednym miejscu tak długo. I to chyba też dlatego, że mnie to nie nudzi no i ludzie są bardzo porządni. Chyba każdy wolałby nawet zarabiać mniej i mieć spokój psychiczny niż mieć nie wiem jakie pieniądze, ale wracać z parującym mózgiem i frustracją, a taka zależność

trzeba sie przełamać

ciezko sie rano wstaje do roboty po L4 oj ciezko, ale w sumie sobie przypomnialem ze lubie moja prace wiec jak do niej juz dotre to humor sie poprawia

melon
@trzeba sie przełamać

To tak samo jak i po urlopie no, ale nie ma pieniążków za siedzenie w domu. Praca nie jest taka ciężka jakby się mogło wydawać, więc na luzie idzie sie dorobić

@melon

dokładnie, to byla moja pierwsza praca i zawsze sentymentalnie będę ją wspominał, warunki nie były złe ;)

bedzia
@Marcin

Dużo sie zmieniło odkąd się przyjmowałam, firma nie stoi w miejscu, ale to dobrze, że sie rozwija, bo każdy z nas z tego korzysta. Zarobki też mi odpowiadaj ą. Nie ma co liczyć, że na początku będzie to nie wiem jaka stawka, ale z czasem można się dorobić.

gilon

Sam nie wiem co moge napisać o tej pracy. Czasem zdarza się zapierdziel i trzeba przycisnąć, ale tak to spoko. Może dla niektórych to zbyt duże wyzwanie. Szczerze to mimo to ja lubię tę pracę.

rozniebywa

Ja to mialam mieszane uczucia jak tu szlam. No i faktycznie poczatki ciezkie chociaz nigdy nie bylam pozostawiona sama sobie to fakt. Teraz juz nie jest zle. Grunt to wiedziec jakie sa obowiazki i potem to juz z gorki. Z kazdym da sie dogadac i na spokojnie porozmawiac.

grenhat
@rozniebywa

wszędzie początki są ciężkie, jesli chodzi o samą pracę to nie jest trudna, a warunki naprawdę zadowalające. Ja polecam Gerdę, dobra firma.

prawilny członek zespołu

Zawsze byłem zdania, że trzeba coś spróbować zanim sie zacznie oceniać. No i to samo dotyczy pracy. Mi ta firma od początku wyglądała w porządku, ale wiadomo, lepiej sobie nie obiecywać za wiele bo sie człowiek zawiedzi i hamowałem te emocje. Ale powiem tak szczerze, że już po takim okresie pracy to śmiało moge stwierdzić, że jest dobrze

Rajki

Jestem świeżym pracownikiem gerdy i zapowiada się dobrze ;) pieniądze w porządku, atmosfera tez raczej luzna… zobaczymy

@Rajki

zobaczysz, że bedze ok i zostaniesz na dłuzej :))

Black

tez tak mialem, na poczatku sie obawiałem, ze nie dam rady, albo ze cos bedzie nie tak, jednak pracuje juz rok i jestem zadowolony, trudno by bylo teraz zmieniać prace.

Tomasz
@Black

jak człowiek się do czegoś przyzwyczai to wiadomo ,ze trudno zmienic, tym bardziej ze warunki są dobre i praca jest stabilna, wiec po co zmieniac ;)

Tom

Pracodawca jest bardzo dobry, ta praca w porównaniu do tego co miałem wcześniej to luksus

pierz
@Tom

Nie wiem co cie trzymało w poprzedniej robocie ale dobrze że wreszcie coś zmieniłeś w swoim życiu bo to nie ma co się męczyć. Gdyby mnie tak w gerdzie sie nie podobało to też bym już dawno pomachał na pożegnanie a dalej pracuje więc o czymś to świadczy. Oby i tobie sie praca spodobała

Poniedziałek

Dobrze ze są jeszcze firmy co doceniają nie tylko nowych na zachete ale tez zasluzonych pracownikow. Prznajmniej po kilku latach nie ma takiej demotywacji i marazmu tylko normalnie wstaje się do pracy.

@Poniedziałek

Praca jest dla mnie przyjemnością, wiadomo ze nigdzie nie jest kolorowo, bo jednak praca nie jest niczym przyjemnym, kazdy chcialby odpoczywać, jednak z Gerdzie naprawdę nie jest źle i da się wytrzymać ten etat :)

Herbatnik

Jak ktoś ma poważne podejście do tego co robi to znajdzie tu miejsce. Miejsca dla obiboków nie ma, ale też nie jest tak, że nikt nie zauważa zaangażowania. Myślec, że jest tu dobry bilans między pracą a wynagrodzeniem. Przynajmniej ja jestem zadowolony z warunków.

@Herbatnik

no dokładnie. jak dla mnie warunki są naprawdę uczciwe. pracuję, więc zarabiam i w dodatku każdy wie co ma robić.

prosty
@Herbatnik

I w tej opinii jest trochę racji, mam podobnie. Nie ma co liczyć, że firma będzie doceniać obiboków. Nikt nikomu nie da pieniędzy za darmo. Praca uczciwa to i pracować trzeba uczciwie.

mel

A mi ta praca jakoś gładko idzie. Szczerze? Ledwo przyjdę, a już jest połowa za mną i potem już też z górki. Trzeba mieć dobre podejście

Talk
@mel

To prawda, wszystko zależy od podejścia w nazsych głoach, jesli myslimy od tym ,ze czas się dłuży jest cięzko itp.. to rzeczywiscie tak jest, jesli mamy dobre podejscie do pracy, to i praca ma dobre podejscie do nas :D Jesli chodzi o Gerdę to warunki są naprawdę w porządku, dobra umowa nic więcej nie potrzebuję

bazy

jak dla mnie to firma mega spoko pieniadze oferuja konkretne a roboty tyle ze spokojnie mozna sie ze wszystim wyrobic. kazdy ma prawo do wlasnej opinii ale jak dla mnie ciezko tu znalezc inna prace gdzie i stabilosc i uczciwe zarobki sie dostanie.

D
@bazy

Ja też uważam że pracy jest tak w sam raz, że człowiek się nie nudzi, ale też nie przemęcza jakoś szczególnie. Ogólnie z zatrudnienia jestem zadowolony, bo i na życie wystarczy i coś odłożyć można.

Brony

U mnie z kolei już trochę minelo odkad pozegnalem się z gerda ;) mimo wszystko, bardzo dobrze wspominam przepracowane lata. Mielismy fajny zespol, wynagrodzenie tez niezle. Nie ma się o co doczepić, jeżeli standard jest wciąż taki sam

Oke

Praca nie jest ciężka, a pieniądze okej. Myślę ze to firma warta polecenia, w kazdym razie mi się tu dobrze pracuje. Nie mogę narzekać.

bueno
@Oke

To to wiadomo że każdemu co innego sie bedzie podobać. Ja pracuje tu już 15 lat. Szmat czasu mogłoby sie wydawać a jednak coś mnie w tej firmie trzyma. Z checią też polecę tę firme

Grzegorz
@bueno

O kolego 15 lat to ładny staż. To życze Ci, żebyś wciąż był tak zmotywowany ;) Bardzo dobrze to świadczy o marce jeśli potrafią zatrzymać pracownika na tak długi czas. W mojej firmie to non stop są rotacje. Ale my jesteśmy nowi na rynku, a Gerda ma już tradycje, każdy ją zna.

Mr Right

Mysle ze to dobre miejsce dla ceniących stabilność i możliwość rozwoju. Wiedza co robia skoro firma jest tyle lat aktywna na rynku. Mozna mowic rozne rzeczy, ale prawda jest taka ze i robotnicy i specjalisci znajda tu robote.

Ona
@Mr Right

Nie mam innego wyjścia, jak przyznać Ci racje. To akurat fakt, że jest sporo możliwości w Gerdzie. Ale tak jak mówisz, firma rozwija się od wielu, wielu lat więc nic dziwnego. Ale to dobrze. Przynajmniej mamy pewność, że praca zawsze będzie i nie trzeba się martwic o jutro. Jak dla mnie to jedyna firma, która oferuje mim tak stały grunt pod nogami, a kto ma rodzinę, ten wie, jak to jest potrzebne.

Zostaw merytoryczną opinię o Gerda Sp. z o.o. - Komorów

• Jak się pracuje w Gerda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gerda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gerda Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gerda Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gerda Sp. z o.o.