Gerda Sp. z o.o.

Opinie o Gerda Sp. z o.o.

Aleksandra Nowy wpis

Hej, też interesuje się praca jako specjalista ds. wsparcia sprzedaży. po opisie widzę, że to praca 100% stacjonarna. W mojej poprzedniej pracy można było sobie pozwolić chociaż na jeden dzień w tygodniu z domu. czy model hybrydowy będzie planowo wprowadzany?

Ona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Warto aplikować na stanowisko specjalista wsparcia sprzedaży? Jak z zarobkami i atmosferą w dziale? Zastanawiam się czy wysłać CV?

@natalka

Jaka jest atmosfera w firmie? Jakie są zarobki? Czy można liczyć na postawę plus jakieś benefity?

Były pracownik Nowy wpis
@@natalka

Proszę iść i przyjąć się . Atmosfera jest super poza dwiema osobami które mają ambicje wygórowane i chody u prezesa . Ale ogólnie polecam pracę w tef firmie .

@natalka Nowy wpis

A coś na temat zarobków, czy praca jest na zmiany?

Justa

Jak u was teraz działa te rekomendacje pracowników? Konkretne zasady mnie interesują, w ofercie dla handlowca jest tylko wzmianka o tym beneficie. Ciekawa jestem ile inny pracownik może zyskać i jak długi okres czasu należy przepracować?

Handlowiec Stacjonarny

Wszystko było w porządku. Rozmowa nie trwała za długo, ani nie za krótko w sam raz. Czułem się swobodnie, dobre warunki współpracy. W efekcie dostałem pracę, jestem zadowolony :)

oczekiwania finansowe, doświadczenie

Ta firma nie rozwija się, a wręcz degraduje. Nikt nie otrzymał podwyżki, a obiecywana premia została wliczona w podstawę. W firmie brak karty MultiSport oraz ubezpieczenia zdrowotnego. To po prostu wstyd! Sytuacja w firmie jest bardzo napięta, ludzie są niezadowoleni, a wszyscy dyrektorzy chodzą, uśmiechają się i udają, że wszystko jest w porządku. Dojdzie do tego, że w tej firmie pozostaną tylko emeryci i dyrektorzy.

Tak masz rację, pracowałem w zeszłym roku . Za ostatni miesiąc wypłacili mi grosze nie wiem dlaczego . Zawsze brałem tyle samo co miesiąc a ostatniego przed odejściem dostałem grosze

Ile konkretnie mniej niż zwykle otrzymałeś wynagrodzenia? Piszesz, że nie wiesz, dlaczego otrzymałeś niższe wynagrodzenie. Nie zapytałeś o tą kwestię? Nikt ci tego nie wytłumaczył? Ktoś z was miał podobny problem z zaniżoną wypłatą?

Edzia

Witam czy warto aplikować na produkcję dla kobiet, czy raczej szukać innej pracy i ile zmian jest w tej firmie i jakie wynagrodzenie jest można informacji

Cześć, na których stanowiskach doszło do tego o czym pisali? mam na myśli zrównanie stawki z minimalna poprzez zmniejszenie premii. tak ktoś napisał i nie mam pewności czy specjalisty ds. eksportu w ogóle by to dotyczyło? Jest teraz dostępna oferta na to stanowisko. i ze względu na spełnienie wymagań mam zamiar aplikować. czy był ktoś na rozmowie? jakie podajecie na niej kwoty?

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak rozwoju, odbijanie się od ściany gdy wychodzisz z inicjatywą. Mnóstwo dyrektorów od wszystkiego i niczego zatrudnionych po znajomości. Tylko zgarniają kasę za twoją robotę a tobie zostanie jakiś ochłap. Szkoda czasu i nerwów...

@Gość

A to na awans nie ma co liczyć, skoro wyższe stanowiska obsadzone są po znajomości? Czy jednak są jakieś wyjątki? Szkolenia pracowników jakieś się odbywają?

Czy jest możliwość pracy w Gerda Sp. z o.o. na część etatu?

Pracowałem 5 lat w tym zakładzie atmosfera ok tylko pełno ukrainców , niska podstawa. Emeryci dorabiają mają najlepiej nikt ich sie nie czepia.

Ayo

To co w zasadzie było powodem odejścia? Po pięciu latach nie ma już za bardzo co tu robić? Jakie czepianie się masz tak w sumie teraz na myśli? Zastanawia mnie tez ta wstawka „tylko” przez ludźmi z UA, czasami nie szło się dogadać, że tak to ujmujesz?

Ilona

Z tego co widziałam po wpisach na forum od 2 lat nie ma żadnego komentarza, a na stronie internetowej zakładce z karierą są 2 ogłoszenia. Jedno z nich przeznaczone jest dla elektryka na ulicę Kwiatkowskiego. Zakres obowiązków zdaje się być jasny. Chodzi o bieżąco usuwanie awarii, naprawy maszyn oraz urządzeń, czy też dbanie o stan wyposażenia zakładu. Z tego, co można wyczytać, wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności, a także przysługuje pakiet socjalny taki jak dofinansowanie do wypoczynku, nagrody Jubileuszowe, dofinansowanie do pakietów sportowych i tym podobne. O jakich kwotach mówimy? Widziałam też opinię o słabej atmosferze między działami, czy do dziś wszyscy się dogadują?

@Ilona

Jak sama Pani napisała,wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanego doświadczenia. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra,przyjemnie się przychodzi do pracy.

@Gość

Krótko, zwięźle i na temat? :D A na tę atmosferę co obecnie może wpływać, że jest w odbiorze taka fajna? Czy integracje są na bieżąco organizowane?

Polo

Jak się dogadują między sobą pracownicy ?

@Polo

Miałem okazje pracować wiele lat w tej firmie i to co tam się dzieje między działami to jest istny koszmar Zarzad powinien zrobić z tym porządek jak najszybciej bo rozwalają mu biznes od środka Młode gówniary które bez żadnego doświadczenia po wskakiwały jakimś cudem na kierownicze stanowiska robią dosłownie wszystko żeby się tylko utrzymać obgadując i plotkując na kogo tylko się da między innymi przez to i ja już nie pracuje dlatego stanowczo odradzam prace w tej firmie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Gerda Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak, ja miałam w siedzibie

Anon

Nie zawsze. Istnieje możliwość odbycia rozmowy przez telekonferencję i takie się odbywały.

Hej Czy firma oferuje karte multisport?

Anon
@Kandydat

Tak, firma oferuje pakiet Multisport.

Czy do Gerdy szukają pracowników?

Co jaki okres czasu w Gerda Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Renata

Obawiam się z doświadczenia że tylko w dwóch przypadkach: 1. Podczas składania dokumentów o przyjęcie do pracy 2. Podczas składania wypowiedzenia i informacji o powodzie odejścia z pracy

Robert

Propozycję podwyżki po kilku latach otrzymałem w ostatnim dniu wypowiedzenia jak już miałem podpisaną lepszą umowę z innym pracodawcą...

....

O podwyżkę możesz ubiegać się po okresie próbnym, potem po dwóch latach pracy. Zależy też od Ciebie. idziesz i pytasz. Jak nie poprosisz o podwyżkę sami Ci nie dadzą. Musisz mieć duży dystans do siebie. Nie słuchać plotek. Ciężko pracować i nie dawać zrzucać na siebie dodatkowych obowiązków.

Czy zdarzają się nadgodziny w Gerda Sp. z o.o.?

Renata

Tak. Niestety nie ma co liczyć że zostaną docenione i wynagrodzone

Adrian

Praca zdecydowanie godna polecenia, dobre warunki i solidna umowa.

Gorg
@Adrian

potwierdzam, umowa w tych czasach jest wazna, do kredytow, pozyczek, a trudno znalezc prace z dobrą umowa, w Gerdzie jest :D Praca nie jest trudna, rowniez odpowiadaja mi warunki, jestem zadowolony z pracy.

oldtime
@Adrian

Chyba coś przespałeś.

klaudia

pracuję w Gerda w Sokołowie jako specjalista ds zakupow i jest super ;) super zespół, super kasa i ogólnie jestem zadowolona :)

Julia
@klaudia

Czy możesz napisać jak wygląda rekrutacja do firmy? I jakie mają wymagania jeśli chodzi o wykształcenie?

#Nikt
@klaudia

Sorry, ale w dziale zakupów nie pracuje żadna dziewczyna. Bynajmniej w Sokołowie ????. Ten wpis to jakiś fejk ????.

Czesław
@#Nikt

Nie zgadzasz się z wypowiedzią Klaudii, więc przedstaw jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia. Interesuje mnie możliwość odbycia w firmie praktyk lub płatnych staży. Pracodawca oferuje studentom możliwość nauki zawodu i zdobycia doświadczenia?

#Nikt
@Czesław

Czesław, o niczym takim nie wiem. Był raz syn kogoś z dyrekcji na praktyce, ale był to jednorazowy przypadek. Jeśli chodzi o wynagrodzenie -olbrzymia przepaść między pracownikami szeregowymi a managmentem. Pensje nie powalają. W większości poniżej średnich krajowych.Brak szkoleń rozwijających umiejętności (no chyba że zmuszą do tego okoliczności). No i atmosfera. Wewnątrz części działów jest ok, ale to kwestia dogadywania się ludzi. Ogólnie w firmie tragiczna. Tu już można cały elaborat napisać. Powiem tylko organizacyjnie bardzo słabo.

Rocky

I kolejna zmiana kierownictwa w planach. "Odkrycie roku" odeszło pozostawiając po sobie pogrzebany dział eksportu i głuche telefony, echo mobbingu pracowników oraz samotny nieudolny dział kadr nie mogący nic zrobić dla gnebionych nowymi zmianami pracownikow. QUO VADIS gerdo?

Zostaw merytoryczną opinię o Gerda Sp. z o.o. - Komorów

• Jak się pracuje w Gerda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gerda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gerda Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gerda Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gerda Sp. z o.o.