Witam
Serdecznie NIE polecam... zostawiłem tel. do naprawy - uszkodzony ekran dotykowy po kontakcie z brukiem, niby prosta rzecz, a jednak ... Zapewniono mnie że naprawa potrwa około tygodnia, po dwóch tygodniach usłyszałem że potrzebny jeszcze tydzień co zamykało się w planowym czasie naprawy, dzień przed terminem zadzwonili do mnie że potrzebują jeszcze 2 tygodni.... ŻENADA .
Po przeniesieniu telefonu do innego serwisu okazało się że wystarczą 3-4 dni i koszt o 50zł mniejszy
NAJGORSZY serwis z jakim miałem do czynienia do tej pory