Media Markt Poznań M1

Opinie o Media Markt Poznań M1

Rafał

M1 - szwajcarska ....Bardzo duże wymagania za bardzo małe pieniądze ....prawie minimalna krajowa ..lepiej na bezrobocie iść ..... mobing w pracy ....dyrektor jest cwany jak lis ... uważajcie , mega fałszywy ciul .... tabelki i wyniki tylko to sie liczy , pracownik jest elementem tabelki nie człowiekiem . Nie marnujcie sobie życia i zdrowia w tej firmie ...bo to wam zabierze i nie da nic w zamian .

Zostaw opinię o Media Markt Poznań M1 - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt Poznań M1