Opinie o Trio Moto Michał Czubaj w Kicin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trio Moto Michał Czubaj. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trio Moto Michał Czubaj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Moto Michał Czubaj w Kicin

Pablo Nowy wpis

Nie polecam mega (usunięte przez administratora) nawet na targach Poznań motor show 2022 zachowywali się w chamski i arogancki sposób

Maja Nowy wpis

No widzę że sporo negatywnych opinii ze strony klientów. Warto tu w ogóle podejmować pracę jako mechanik? Stawki wynagradzają pracę w firmie z taką "reklamą"?

Arek Nowy wpis

Nigdy w życiu TrioMoto.... !!!! Oddałem auto do naprawy i kontakt się urwał, po 3 tyg telefon, że wszystko zrobione... Zapłaciłem, wyjechałem z placu i auto szarpie- Wróciłem informując pracownika.... No i zaczynają się jaja... odpowiedz : że on nie wie i trzeba ze szefem... Ale, że szef nie odbiera telefonu to trzeba czekać, Nikt nie wie ile i jak długo .. Rozmowa ze szefem też za wiele nie dała... Robią z ludzi Debili.... Skrzynia uszkodzona mechanicznie a oni wymieniają sterownik. Zła diagnoza i złe wykonanie a wszystko na koszt klienta.. Zdecydowałem się na naprawę w tej firmie bo auto , które zakupiłem 30 tys km wcześniej miało robiony remont kpl skrzyni w tej firmie .... Poprzedni właściciel wspominał, że z TrioMoto miał problemy i 4 poprawki.... Moim błędem była współpraca z nimi...Porażka .... Szkoda Nerów i pieniędzy... Naprawdę nikomu nie polecam współpracy (o ile można to tak nazwać) z tą firmą!!!!! Zero Szacunku dla Klienta ....

Dandiego

Będąc umówiony zjawiłem się i zapytałem pracownika jakiej specyfikacji leją motula do ASB (nawet o rok auta nikt nie pytał) pan sprawdził i powiedział że Dextron III i taki leją, a szef potwierdził. Panowie taki to możecie sobie lać to aut poniżej 2008r a nie w skrzyniach 6T40 i 45 gdzie specyfikacją jest VI !!!!. Jeżeli tak robicie to nie jesteście fachowcami tylko patekrakami, którzy powinni doszkolić się a nie tylko kasować za brak wiedzy. Jak można robić wymianę oleju nie znając jego przeznaczenia do danego typu skrzyni ?!! Omijać szerokim łukiem tą firmę chyba że ma się ochotę znacznie przyspieszyć remont skrzyni

Kamila Nowy wpis
@Dandiego

Dziękuję za Twoją opinię na temat usług Trio Moto Michał Czubaj. Będzie na pewno bardzo cenna dla innych klientów. A jest na forum ktoś, kto pracuje obecnie w firmie i mógłby napisać coś o warunkach pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Trio Moto Michał Czubaj spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Sławol

Polecam! Szybka i skuteczna regeneracja skrzyni biegów. Dobra diagnoza problemu.

Oszukana
@Sławol

Nie ma to jak samemu wystawiać sobie pozytywy

Anna W.

Porażka. W pierwszej połowie 2018roku odstawiłam auto na wymianę oleju. Olej kupiony własny, odpowiedni do marki auta (skrzynia wrażliwa na inne oleje), wymiana bez mojej wiedzy i zgody dynamiczna o której nawet nie było rozmowy. Po wymianie cyrki że skrzynią ale wg Panów ona się dostroi... Na chwilę obecną po miesiącu od wymiany był konieczny remont skrzyni w innym warsztacie. Olej zmieniony na zupełnie inny niż zakupiony przeze mnie, wymiana ponad 1000zł gdzie koszt miał nie przekroczyć 400zł. Nie jest to jednorazowy przypadek i takich klientów jak ja było kilku. Omijać szerokim łukiem. Pieniądze nie do odzyskania. Nie pozdrawiam.

Maciej007

Witam, jestem jednym z poszkodowanych przez działania tego goscia, przygotowuje pozew, czy jest tutaj ktos kto chcialby sie dolaczyc? Ja pokrywam wszystkie koszta procesowe, potrzebuje tylko wiecej poszkodowanych. To co on robi to jest jakies przegiecie... Moj kontakt: (usunięte przez administratora)

Zdecydowanie odradzam, omijajcie ten zakład z daleka !!

TrioMoto

SPROSTOWANIE!! Firma Automatyczne Skrzynie Biegów TrioMoto s.c. z siedzibą w Kobylnicy ul. Żwirki i Wigury 34 oświadcza że: w żaden sposób nie jest powiązana z Panem Bartoszem Hołdernym. W/w Pan pracował w naszej firmie niecały rok do kwietnia 2014 r. W obecnej chwili prowadzi działalność gospodarczą o podobnym profilu w miejscowości Kicin ul. Rzemieślnicza która była do listopada 2013 r. siedzibą firmy TrioMoto. Pan Bartosz Hołderny nigdy nie był właścicielem, współwłaścicielem firmy TrioMoto ( był pracownikiem biura obsługi klienta), podszywa się pod wspólnika firmy TrioMoto który zmarł w 2013. Wszystkie opinie dotyczące w/w Pana nie dotyczą naszej firmy - TrioMoto.

OSZUKANI PRZEZ B.H.

Wszystkich poszkodowanych przy współpracy z Panem Bartoszem H. zapraszam do kontaktu oszukaniprzezholdernego@gmail.com - rozpoczęliśmy już odpowiednie kroki, które mają na celu rozliczenie oszusta z jego "przewinień". Koniec naciągania klientów, im więcej świadków tym większa szansa na sprawiedliwość!

OSZUKANI PRZEZ B.H.

No i prawidłowo!

OSZUKANA PRZEZ B.H.
@OSZUKANI PRZEZ B.H.

Rok czekałam aż ktoś się nareszcie tym zainteresuje...

Werka3218
@OSZUKANI PRZEZ B.H.

Witam, moge prosić o numer telefonu aby sie skontaktować ponieważ mam podobną sytuacją

Oszukany

Oszuści i partacze. Omijajcie ten warsztat szerokim łukiem. Większość pozytywnych opinii jest wystawiana przez właściciela lub jego znajomych. Na placu stoją auta i czekają na swoją kolej po 5 miesiecy. Pan Bartek H. przyjmuje więcej pracy, niż jest w stanie zrobić, a dobry kontakt, kończy się w momencie pozostawienia auta w warsztacie. Zanim zlecisz naprawę w tym zakładzie, zastanów się 2 razy. Jeżeli nie wierzysz w to co napisałem, sporządź chociaż umowę z właścicielem, bo bez tego zostaniesz z niczym

oszukana
@Oszukany

Też zostałam oszukana. Uważam, że należy coś z tym zrobić i trzeba gdzieś to zgłosić. Czy jest Pan tego samego zdania ? Proszę o kontakt.

Radca
@oszukana

Mylicie firmy Pan Bartosz Holderny nie pracuje już w tej firmie, on klientów oszukiwał i naciągał

Amal

Pan Bartosz holderny to oszust i partacz . Uwaga na ten pseudo warsztat. Nie będę się rozpisywać bo każdy co tam był wie o co chodzi . Bartosz holderny oszukuje!!!!!

Radca
@Amal

Pomyliłeś kolego firmy. Bartosz Cholderny nie pracuje w Trio Motors już kilka lat. Być może się nadal podszywa pod ta firmę , jego firma obecnie to Auto Cars ul. Rzemieślnicza 6 Kicin Reszta się zgadza., nie potrafi naprawiać skrzyń i oszukuje klientów . To jest jego sposób na biznes. Pozdrawiam

LEON 2000

Witam cztery lata temu robilem remont kapitalny skrzyni. Koszt 4000. Zrobione 40000skrzynia zrywa. Czyli dali (usunięte przez administratora) nie mowiac ze nie zalozyli filtra w skrzyni.zenada kontakt utrudniony .zepsuty kluczyk komus spadl ale winnych nie bylo dla mniej wtajemniczonych kluczyk do mercedesa 600 zł brak słów

Niezadowolony

Byłem u nich dwa razy i za każdym razem nie był dotrzymany termin. Przyjechałem do nich z błahostką, skrzynia działała prawidłowo ale miałem małe wycieki, mieli wymienić uszczelniacze w przegubach i uzupełnić stan oleju w skrzyni. Ta czynność chyba ich przerosła bo ledwo dojechałem do domu. Podczas drugiej wizyty zaproponowali mi naprawę skrzyni za ok 7 tys zł. inny mechanik zrobił mi za 300zł. nawet chcieli mi naprawiać silnik który był sprawny. NACIĄGACZE! Auto od nich odebrałem z uszkodzona powloką lakierniczą, porysowana lampą, plastiki pod podwoziem od innego auta, zaoliwione chodniczki, fotele... wymieniać można dużo.... Te pozytywne opinie chyba sami pisali.

niezadowolona
@Niezadowolony

Kuba

Świetna firma, zastanawiam się kto pisze te bzdury?

Polecam!

Szybka naprawa, cena bez naciągania. Panowie dają gwarancję na swoje usługi co dodatkowo wpływa na pozytywny odbiór. Naprawiłem u nich skrzynie pół roku temu i do dziś wszystko działa.

Polecam TrioMoto

Polecam wszystkim! Panowie nie zostawiają klienta z problemem. Wnikliwie analizują awarię i dają trafne diagnozy. Jeszcze się na nich nie zawiodłem. Polecam jeśli szukacie sprawnej naprawy automatycznej skrzyni biegów.

Rob

Polecam! Sprawna diagnoza problemu. Szybka bezproblemowa naprawa. Przyjemna konkretna obsługa.

Oszukany klent

Ten mały cwany czlowieczek z firmy Autocars Pan Bartosz H.nie jedna osobę naciągnol na nie małe pieniądze. Swoją gadka ściąga klientów a nie ma żadnego pojęcia o naprawie,dlatego przedłuża terminy odbioru.Z YouTube ciężko nauczyć się naprawiać skrzyni.Wszyscy w Polsce znają już go ze nie ma o tym zielonego pojęcia dlatego musi "lać wodę"żeby skasować A gwarancja to tylko ściema.Oszukane osoby proszę o kontakt magkom9@wp.pl

Zadowolony

Panom należy się wysoka ocena za szczegółowe diagnozy problemu i rzetelną wycenę. Wykonywałem u nich regenerację sprzęgła, po tym jak auto wpadało w wibrację. Wszystko aktualnie działa bez zarzutu.

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Moto Michał Czubaj - Kicin

Trio Moto Michał Czubaj
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. Żwirki i Wigury 34
    62-006 Kicin