Trio Moto Michał Czubaj

Kicin

Trio Moto Michał Czubaj
4 5

Opinie o Trio Moto Michał Czubaj

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co sądzicie o poziomie zarobków w Trio Moto Michał Czubaj? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

LEON 2000

Witam cztery lata temu robilem remont kapitalny skrzyni. Koszt 4000. Zrobione 40000skrzynia zrywa. Czyli dali (usunięte przez administratora) nie mowiac ze nie zalozyli filtra w skrzyni.zenada kontakt utrudniony .zepsuty kluczyk komus spadl ale winnych nie bylo dla mniej wtajemniczonych kluczyk do mercedesa 600 zł brak słów

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Trio Moto Michał Czubaj? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Niezadowolony

Byłem u nich dwa razy i za każdym razem nie był dotrzymany termin. Przyjechałem do nich z błahostką, skrzynia działała prawidłowo ale miałem małe wycieki, mieli wymienić uszczelniacze w przegubach i uzupełnić stan oleju w skrzyni. Ta czynność chyba ich przerosła bo ledwo dojechałem do domu. Podczas drugiej wizyty zaproponowali mi naprawę skrzyni za ok 7 tys zł. inny mechanik zrobił mi za 300zł. nawet chcieli mi naprawiać silnik który był sprawny. NACIĄGACZE! Auto od nich odebrałem z uszkodzona powloką lakierniczą, porysowana lampą, plastiki pod podwoziem od innego auta, zaoliwione chodniczki, fotele... wymieniać można dużo.... Te pozytywne opinie chyba sami pisali.

niezadowolona
@Niezadowolony 09.04.2014 23:09

Też zostałam oszukana. Uważam, że należy coś z tym zrobić i trzeba gdzieś to zgłosić. Czy jest Pan tego samego zdania ? Proszę o kontakt.

Oszukany

Oszuści i partacze. Omijajcie ten warsztat szerokim łukiem. Większość pozytywnych opinii jest wystawiana przez właściciela lub jego znajomych. Na placu stoją auta i czekają na swoją kolej po 5 miesiecy. Pan Bartek H. przyjmuje więcej pracy, niż jest w stanie zrobić, a dobry kontakt, kończy się w momencie pozostawienia auta w warsztacie. Zanim zlecisz naprawę w tym zakładzie, zastanów się 2 razy. Jeżeli nie wierzysz w to co napisałem, sporządź chociaż umowę z właścicielem, bo bez tego zostaniesz z niczym

oszukana
@Oszukany 08.12.2017 23:28

Kuba

Świetna firma, zastanawiam się kto pisze te bzdury?

Polecam!

Szybka naprawa, cena bez naciągania. Panowie dają gwarancję na swoje usługi co dodatkowo wpływa na pozytywny odbiór. Naprawiłem u nich skrzynie pół roku temu i do dziś wszystko działa.

Sławol

Polecam! Szybka i skuteczna regeneracja skrzyni biegów. Dobra diagnoza problemu.

Polecam TrioMoto

Polecam wszystkim! Panowie nie zostawiają klienta z problemem. Wnikliwie analizują awarię i dają trafne diagnozy. Jeszcze się na nich nie zawiodłem. Polecam jeśli szukacie sprawnej naprawy automatycznej skrzyni biegów.

Rob

Polecam! Sprawna diagnoza problemu. Szybka bezproblemowa naprawa. Przyjemna konkretna obsługa.

Oszukany klent

Ten mały cwany czlowieczek z firmy Autocars Pan Bartosz H.nie jedna osobę naciągnol na nie małe pieniądze. Swoją gadka ściąga klientów a nie ma żadnego pojęcia o naprawie,dlatego przedłuża terminy odbioru.Z YouTube ciężko nauczyć się naprawiać skrzyni.Wszyscy w Polsce znają już go ze nie ma o tym zielonego pojęcia dlatego musi "lać wodę"żeby skasować A gwarancja to tylko ściema.Oszukane osoby proszę o kontakt [email protected]

Zadowolony

Panom należy się wysoka ocena za szczegółowe diagnozy problemu i rzetelną wycenę. Wykonywałem u nich regenerację sprzęgła, po tym jak auto wpadało w wibrację. Wszystko aktualnie działa bez zarzutu.

jasiu

Naprawa reduktora do Mazdy CX-9 to tragedia! Żadnej gwarancji , totalna fuszerka,kasują forsę i klient jest olewany! Nie odbierają telefonów! Naciągacze i partacze!!!

Tomek

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, Auto naprawią bez żadnego problemu, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Polecam!!!!

Dobi

Naciągaczem w tej firmie był tylko i wyłącznie taki mały karakan Bartosz Hołderny, który przyjmował auta pod nazwa Trio Moto , niewywiązywal sie z terminów, kasował do własnej kieszeni, oszukując Trio Moto, a na końcu wykurzył ich ze starego miejsca i zniszczył opinie... On to jest dopiero oszust!!!

adrian

Uczciwa firma, nie naciągają na niepotrzebne naprawy, wszystko szybko i sprawnie. Prawdziwi fachowcy.

Jarek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym warsztatem, jeśli mam problem z skrzynią biegów w którymkolwiek z samochodów należących do mojej firmy mogę bez problemów się udać do nich i naprawiają mi usterkę od ręki, pracują tam sami profesjonaliści

Janka

Polecam, bardzo profesjonalna diagnostyka i elektronika samochodowa. Szybko poradzili sobie z problemem, mechanicy to bardzo mili ludzie, którzy każdy samochód traktuja jak swój. Polecam gorąco!

Rikk

Świetni fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Maja dobrą opinię w okolicy.

Zostaw opinię o Trio Moto Michał Czubaj - Kicin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trio Moto Michał Czubaj