Trio Moto Michał Czubaj

Opinie o Trio Moto Michał Czubaj

Marcin

Zdecydowanie odradzam, omijajcie ten zakład z daleka !!

TrioMoto

SPROSTOWANIE!! Firma Automatyczne Skrzynie Biegów TrioMoto s.c. z siedzibą w Kobylnicy ul. Żwirki i Wigury 34 oświadcza że: w żaden sposób nie jest powiązana z Panem Bartoszem Hołdernym. W/w Pan pracował w naszej firmie niecały rok do kwietnia 2014 r. W obecnej chwili prowadzi działalność gospodarczą o podobnym profilu w miejscowości Kicin ul. Rzemieślnicza która była do listopada 2013 r. siedzibą firmy TrioMoto. Pan Bartosz Hołderny nigdy nie był właścicielem, współwłaścicielem firmy TrioMoto ( był pracownikiem biura obsługi klienta), podszywa się pod wspólnika firmy TrioMoto który zmarł w 2013. Wszystkie opinie dotyczące w/w Pana nie dotyczą naszej firmy - TrioMoto.

OSZUKANI PRZEZ B.H.

Wszystkich poszkodowanych przy współpracy z Panem Bartoszem H. zapraszam do kontaktu oszukaniprzezholdernego@gmail.com - rozpoczęliśmy już odpowiednie kroki, które mają na celu rozliczenie oszusta z jego "przewinień". Koniec naciągania klientów, im więcej świadków tym większa szansa na sprawiedliwość!

OSZUKANI PRZEZ B.H.

No i prawidłowo!

OSZUKANA PRZEZ B.H.
@OSZUKANI PRZEZ B.H. 07.11.2018 12:46

Rok czekałam aż ktoś się nareszcie tym zainteresuje...

Werka3218
@OSZUKANI PRZEZ B.H. 07.11.2018 12:46

Witam, moge prosić o numer telefonu aby sie skontaktować ponieważ mam podobną sytuacją

Oszukany

Oszuści i partacze. Omijajcie ten warsztat szerokim łukiem. Większość pozytywnych opinii jest wystawiana przez właściciela lub jego znajomych. Na placu stoją auta i czekają na swoją kolej po 5 miesiecy. Pan Bartek H. przyjmuje więcej pracy, niż jest w stanie zrobić, a dobry kontakt, kończy się w momencie pozostawienia auta w warsztacie. Zanim zlecisz naprawę w tym zakładzie, zastanów się 2 razy. Jeżeli nie wierzysz w to co napisałem, sporządź chociaż umowę z właścicielem, bo bez tego zostaniesz z niczym

oszukana
@Oszukany 08.12.2017 23:28

Też zostałam oszukana. Uważam, że należy coś z tym zrobić i trzeba gdzieś to zgłosić. Czy jest Pan tego samego zdania ? Proszę o kontakt.

Radca
@oszukana 28.02.2018 11:50

Mylicie firmy Pan Bartosz Holderny nie pracuje już w tej firmie, on klientów oszukiwał i naciągał

Amal

Pan Bartosz holderny to oszust i partacz . Uwaga na ten pseudo warsztat. Nie będę się rozpisywać bo każdy co tam był wie o co chodzi . Bartosz holderny oszukuje!!!!!

Radca
@Amal 13.07.2018 15:12

Pomyliłeś kolego firmy. Bartosz Cholderny nie pracuje w Trio Motors już kilka lat. Być może się nadal podszywa pod ta firmę , jego firma obecnie to Auto Cars ul. Rzemieślnicza 6 Kicin Reszta się zgadza., nie potrafi naprawiać skrzyń i oszukuje klientów . To jest jego sposób na biznes. Pozdrawiam

Co sądzicie o poziomie zarobków w Trio Moto Michał Czubaj? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

LEON 2000

Witam cztery lata temu robilem remont kapitalny skrzyni. Koszt 4000. Zrobione 40000skrzynia zrywa. Czyli dali (usunięte przez administratora) nie mowiac ze nie zalozyli filtra w skrzyni.zenada kontakt utrudniony .zepsuty kluczyk komus spadl ale winnych nie bylo dla mniej wtajemniczonych kluczyk do mercedesa 600 zł brak słów

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Trio Moto Michał Czubaj? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Niezadowolony

Byłem u nich dwa razy i za każdym razem nie był dotrzymany termin. Przyjechałem do nich z błahostką, skrzynia działała prawidłowo ale miałem małe wycieki, mieli wymienić uszczelniacze w przegubach i uzupełnić stan oleju w skrzyni. Ta czynność chyba ich przerosła bo ledwo dojechałem do domu. Podczas drugiej wizyty zaproponowali mi naprawę skrzyni za ok 7 tys zł. inny mechanik zrobił mi za 300zł. nawet chcieli mi naprawiać silnik który był sprawny. NACIĄGACZE! Auto od nich odebrałem z uszkodzona powloką lakierniczą, porysowana lampą, plastiki pod podwoziem od innego auta, zaoliwione chodniczki, fotele... wymieniać można dużo.... Te pozytywne opinie chyba sami pisali.

niezadowolona
@Niezadowolony 09.04.2014 23:09

Kuba

Świetna firma, zastanawiam się kto pisze te bzdury?

Polecam!

Szybka naprawa, cena bez naciągania. Panowie dają gwarancję na swoje usługi co dodatkowo wpływa na pozytywny odbiór. Naprawiłem u nich skrzynie pół roku temu i do dziś wszystko działa.

Sławol

Polecam! Szybka i skuteczna regeneracja skrzyni biegów. Dobra diagnoza problemu.

Polecam TrioMoto

Polecam wszystkim! Panowie nie zostawiają klienta z problemem. Wnikliwie analizują awarię i dają trafne diagnozy. Jeszcze się na nich nie zawiodłem. Polecam jeśli szukacie sprawnej naprawy automatycznej skrzyni biegów.

Rob

Polecam! Sprawna diagnoza problemu. Szybka bezproblemowa naprawa. Przyjemna konkretna obsługa.

Oszukany klent

Ten mały cwany czlowieczek z firmy Autocars Pan Bartosz H.nie jedna osobę naciągnol na nie małe pieniądze. Swoją gadka ściąga klientów a nie ma żadnego pojęcia o naprawie,dlatego przedłuża terminy odbioru.Z YouTube ciężko nauczyć się naprawiać skrzyni.Wszyscy w Polsce znają już go ze nie ma o tym zielonego pojęcia dlatego musi "lać wodę"żeby skasować A gwarancja to tylko ściema.Oszukane osoby proszę o kontakt magkom9@wp.pl

Zadowolony

Panom należy się wysoka ocena za szczegółowe diagnozy problemu i rzetelną wycenę. Wykonywałem u nich regenerację sprzęgła, po tym jak auto wpadało w wibrację. Wszystko aktualnie działa bez zarzutu.

jasiu

Naprawa reduktora do Mazdy CX-9 to tragedia! Żadnej gwarancji , totalna fuszerka,kasują forsę i klient jest olewany! Nie odbierają telefonów! Naciągacze i partacze!!!

Tomek

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, Auto naprawią bez żadnego problemu, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Polecam!!!!

Dobi

Naciągaczem w tej firmie był tylko i wyłącznie taki mały karakan Bartosz Hołderny, który przyjmował auta pod nazwa Trio Moto , niewywiązywal sie z terminów, kasował do własnej kieszeni, oszukując Trio Moto, a na końcu wykurzył ich ze starego miejsca i zniszczył opinie... On to jest dopiero oszust!!!

adrian

Uczciwa firma, nie naciągają na niepotrzebne naprawy, wszystko szybko i sprawnie. Prawdziwi fachowcy.

Jarek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym warsztatem, jeśli mam problem z skrzynią biegów w którymkolwiek z samochodów należących do mojej firmy mogę bez problemów się udać do nich i naprawiają mi usterkę od ręki, pracują tam sami profesjonaliści

Janka

Polecam, bardzo profesjonalna diagnostyka i elektronika samochodowa. Szybko poradzili sobie z problemem, mechanicy to bardzo mili ludzie, którzy każdy samochód traktuja jak swój. Polecam gorąco!

Rikk

Świetni fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Maja dobrą opinię w okolicy.

Zostaw opinię o Trio Moto Michał Czubaj - Kicin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trio Moto Michał Czubaj