Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa

Opinie o Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa

Na stronie kancelarii opisany jest pełen pakiet korzyści, który można zyskać stając się pracownikiem, m.in. elastyczny czas pracy, work life balance i chociażby dofinansowanie do kursów i szkoleń. Pytanie, jak to wygląda w praktyce? Czytałem tu, że wynagrodzenie z kolei jest najniższą, więc to za bardzo nie zachęca...

Sabina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Dzień dobry, chcę aplikować na stanowisko specjalista ds. Postępowań sądowych. Jak wygląda tam praca? Jakie są widełki wynagrodzenia? Czy istnieje możliwość realnej pracy zdalnej? Mam doświadczenie i nie ukrywam chciałabym spróbować, ale komentarze tutaj trochę ostudziły mój entuzjazm. Proszę o wszelkie informacje:)

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. windykacji telefonicznej . Widzę , że jest tutaj możliwość pracy zdalnej/hybrydowej po okresie próbnym . Ile właściwie ten okres próbny trwa ? ;) Wspomniano również o wynagrodzeniu dwuskładnikowym , które składa się z pensji oraz premii . Za co tę premię można dostać ? Są jakieś konkretne wytyczne ? ;) Proszę o wyjaśnienie ;p

Dobre na start i tyle.

Praca dobra dla studenta prawa, który chce szybko nabyć umiejętności w praktyce a potem je sprzedać za dobre pieniądze komuś innemu. Każdy kto nie ma statusu aplikanta, lub już jest po aplikacji zaczyna od najniższego stanowiska i to za najniższą krajową. Nie ma możliwości negocjacji stawki. Podwyżki są, ale tak jak ktoś to napisał, w zamian za więcej obowiązków. Twoim bezpośrednim przełożonym jest jeden z dwóch radców prawnych i menadżer (usunięte przez administratora). Nikt nie pracuje więcej niż 1-2 lata, ponieważ nie ma mowy o pięciu się w górę. Struktura jest płaska, a wysokie stanowiska już obsadzone. Podsumowując, jak potrzebujesz pracę od ręki, bo potrzebujesz jakiejkolwiek pracy na studiach, to polecam. Każdemu innemu odradzam.

@Dobre na start i tyle.

Minimalna wypłata to nie brzmi zachęcająco. A jaką umowę się dostaje? Normana o pracę tylko na czas określony czy większość młodych jest na zleceniu?

P. Nowy wpis
@Dobre na start i tyle.

Tak, praca w której możesz zdobyć umiejętności w praktyce, co z nimi zrobisz, to już kwestia każdego z osobna. Wspólników firma ma czterech, każdy ma jakiś menadżerów pod sobą. Nie zgodzę się z tym, że nie ma możliwości awansu i pięcia się w górę. Osoba, która to pisała, musiała mieć mocne klapki na oczach lub myślała, że wystarczy się ładnie uśmiechać i pić kawkę cały dzień. Jeśli jesteś ambitny i chcesz coś osiągnąć, pokazujesz swoje chęci do działania, wtedy gdy tylko pojawi się możliwość, dostajesz awans na wyższe stanowisko, a skoro jesteś/byłeś pracownikiem, to zdajesz sobie sprawę, że często pojawiają się awanse o których są informowani pozostali pracownicy :). Oczywiście, pracy jest dużo jak wszędzie, odnosząc się przy okazji do nadgodzin z innej opinii- są, ale to już indywidualne dogadywanie z menadżerem, czy jesteś chętny zostawania dłużej i w jaki sposób będzie to rozliczane, czy odbiór godzin czy dodatkowe wynagrodzenie, jak nie potrafisz swojego upilnować, to nikt inny tego za ciebie nie zrobi, w moim wypadku nigdy nie było problemu, żeby nie otrzymać wynagrodzenia za dodatkowe godziny, czy też odwołanie możliwości wyjścia wcześniej z pracy odbierając nadgodziny.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Prawnych / Radca Prawny w firmie Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Beznadzieja i tyle.

Otrzymujesz obowiązków więcej niż jesteś w stanie przerobić w normowanym czasie pracy, co zmusza do zostawania po godzinach. Niby można je później odebrać, ale fakty są takie, że nie ma kiedy bo jest "robota do zrobienia", co oznacza jedynie to, że robisz za (usunięte przez administratora) Zero szkoleń, szacunku do pracownika. Nie ma mowy o podwyżce. Na rozmowie o pracy jesteś oszukiwany co do ilości obowiązków. Przy zawieraniu umowy nie wolno zgadzać się na ustalenia na gębę (mój błąd, że zaufałem), bo później zostajesz tylko z tym co udało ci się uzyskać na start. Menago ma swoje sympatię, co skutkuje wykonywaniem pracy za "ulubieńców", którzy obowiązki olewają a one koniec końców spadają na ciebie. Nie polecam.

xxx
@Beznadzieja i tyle.

Mógłbyś zdradzić czym zajmowałeś się w firmie? Czy praca po godzinach wpisana jest w specyfikę każdego stanowiska? Ja myślę o aplikowaniu na Specjalistę ds. Windykacji Telefonicznej i czekam, aż pojawi się jakaś oferta... ale teraz to sama nie wiem. Wiesz coś na temat warunków i kierownictwa konkretnie w dziale windykacji?

Czy w firmie Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa są regularne szkolenia pracownicze?

J.

Wyzysk pracowników, brak podwyżek, awans=sto razy więcej obowiązków za podwyżkę 200 zł. Wyszukiwanie błędów, aby nie dostać podwyżki, zabierane benefity. (usunięte przez administratora), czepianie się o wszystko - nawet w kuchni zjeść nie można na spokojnie, bo już „szef” obchód robi… Nie polecam

dawno
@J.

A jakie benefity zabrano?

@J.

To tutaj po awansie tylko 200 zł wyższe wynagrodzenie? Czy to też zależne jest od stanowiska itp? No i jak jest więcej obowiązków to najpierw jakieś szkolenie robią czy samemu trzeba wtedy wszystko ogarnąć?

Kandydatka

Czy ktoś może orientuje się na jakie zarobki może liczyć Specjalista ds rekrutacji? Jaka atmosfera panuje w dziale HR? Czy warto aplikować na to stanowisko?

PRACOWNIK
@Kandydatka

Nie wiem ile może dostać osoba na tym stanowisku, ale na pewno warto! Osoba na tym stanowisku będzie pracowała z fajnymi ludźmi z działu HR, Marketingu i menadżerami pozostałych działów.

@PRACOWNIK

Atmosfera jest tka dobra że polecasz? Ty też pracujesz w tym dziale? Podobno są premie uznaniowe. Dowiedziałem się z tego komentarzy. Wiesz na jakim poziomie?

Aga2
@Kandydatka

Omijałabym to miejsce z daleka. Fasada ładna i to wszystko. W środku obłuda i hipokryzja wierchuszki. Inicjatywa własna niemile widziana, może doprowadzić do pozbycia się Ciebie. Szukaj lepiej czegoś bliżej bo tam szkoda tych wydatków na benzynę

Mamy cie
@Aga2

Aga2 a ty masz urlop czy oszukujesz aktualnego pracodawcę pisząc o 15:32 ? Może jesteś byłym pracownikiem, bo wprowadzili monitoring komputerów i wyszło co wyszło :D Bo ci powyżej: Pracownik (pracownik) 08.03.2023 13:51 Karola (pracownik) 13.03.2023 07:54 Świeżak (pracownik) 13.03.2023 09:17 Pracownik (pracownik) 13.03.2023 11:23 Aga (były pracownik) 11.04.2023 14:34 PRACOWNIK (pracownik) 17.05.2023 13:37 pisząc w godzinach pracy chyba nie otrzymują pensji za komentarze na Goworek ;) Na Goworek najczęściej narzekają ci co są leniwi albo zostali zwolnieni. Moja dziewczyna pracuje w Hyperionie Partner. Ja pracowałem niecałe dwa lata, teraz własna działalność, kakąś perspektywę zatem mam. - zarobki przeciętne, ale skoro się taką propozycję przyjęło.... - rotacja standardowa, jak wszędzie. Są jednak ludzie co pracują to 3-5 lat. Spora grupa 1-2 lata , zdobywa doświadczenie i uderza na Wrocław. Nic w tym nienormalnego. -słyszałem że trochę ludzi dostało wypowiedzeń, w efekcie wprowadzenia monitoringu pracy. To tacy co właśnie (usunięte przez administratora) Osoby niby na zdalnej, a okazało się ze komputera nie włączali :D Albo siedzieli na Gowork i pisali zamiast pracować :D - Co do zdalnej jest, moja dziewczyna 2x w tygodniu do firmy, 3x w domu. Ale nie wszystkie działy tak pracują, toreb się na rozmowie dowiedzieć najlepiej jakie warunki.

Danuta
@Mamy cie

Suuper przydatna opinia, wielkie dzięki:D Zdradzisz widełki tych przeciętnych zarobków? lle można dostać w HR czy marketingu na start? Na czym polega ten monitoring? Słyszałam, że niektóre laptopy mają jakiś program, który liczy aktywność kliknięć :P Chodzi o coś tego typu?

Aga
@Mamy cie

O ile pamiętam to pracę można było rozpocząć między godziną 7 a 9, czyli w teorii ktoś mógł być już po pracy ;) forma w jakiej został napisany ten komentarz myślę, że bardzo dużo pokazuje jak bardzo (aż za bardzo) kontrolowani są pracownicy, zwłaszcza po godzinach pracy. Ja jeszcze pracowałam gdy nie było monitoringu i dziwnym trafem wypowiedzenia częściej składali pracownicy niż pracodawca pracownikom... Zastanawiająca jest też duża rotacja pracowników oraz brak perspektyw...ale przez to musi każdy z osobna przejść by zrozumieć jakiego pracodawcy i podejścia oczekuje.

@Aga

Jak tak często były składane wypowiedzenia przez pracowników to możesz mi napisać, co było za Twoich czasów głównym powodem podejmowania przez osoby takiej decyzji? Jak jest elastyczny czas rozpoczęcia pracy to zapytam, czy można się umówić, że np. zaczynamy od 6 do 14?

fresh
@Zainteresowany

można zaczynać pracę między 7 a 9, jeśli chodzi o wypowiedzenia to są składane z powodów finansowych, często wynagrodzenia to kwota niewiele wyższa od najniższej krajowej a żeby dostać podwyżkę trzeba się dużo nagimnastykować, przy złożeniu wniosku o podwyżkę zaczyna się akcja poszukiwawcza błędów danego pracownika, a przecież na każdego się coś znajdzie, jeśli się już to przejdzie to podwyżki są średnio rzędu 200 zł

dawno
@Aga

Jeżeli od 7:00 do kończy o 15:00. kto w teorii był po pracy ? Pójdź do dużych korporacji zobaczysz jak wyglada monitoring pracy. odliczanie sekundowe na toaletę :)

Czy w Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista Ds. Windykacji?

Kancelaria Prawna Hyperion

Dzień dobry, Niestety nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam :)

Magdalena

To prawda z tą dużą rotacją? Szukam pierwszej pracy w kancelarii, ale nie chciałabym trafić tam, gdzie nie zagrzałabym długo miejsca :/ Pisano tu o niskich zarobkach, ale nie było za bardzo konkretów. Podzieli się ktoś choćby widełkami?

@Magdalena

Rotacja raczej wynika z tego, że dużo osób się samemu zwalnia. Jest to fajna prawa dla osób bez doświadczenia, ale ze względu na zarobki, nikt nie chce tu zostać na dłużej. Jeżeli jesteś z okolic Siechnic i wystarczy Ci najniższa krajowa, to warto. Atmosfera i możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia to tutaj duży plus :)

Krystyna

A to po jakimś czasie nie ma szans, aby stawka poszła w górę? Cały czas się stoi na najniższej krajowej? :( Poza tym, czy można dostać jakieś premie, pracując w tej Kancelarii, czy nie za bardzo? Każdego przyjmują do pracy, skoro można zdobyć tu pierwsze doświadczenie? Czy patrzą, dajmy na to na wykształcenie?

Karola
@Krystyna

Zarobki są bardzo zależne od działów i oczywiście wykształcenia i doświadczenia pracownika. Nie powiedziałabym, że jest to najniższa krajowa. Jeśli chodzi o podwyżki to ja miałam przy każdej umowie jakąś podwyżkę i co jakiś czas zdążają się premie uznaniowe.

świeżak
@Karola

Podwyżki się zdarzają, wiadomo :) Ale nie są to kolosalne kwoty, raczej rzędu 200 zł po przedłużeniu umowy. Chyba nie biorą wszystkich jak leci, ale to pewnie zależy od działu i stanowiska. Jest tu sporo osób, które są w trakcie studiów lub po studiach i jest to ich pierwsza praca.

@Karola

Nie odpowiadam za wszystkie stanowiska, pewnie jak ktoś ma doświadczenie to dostaje więcej. Mówię tylko, jakie ja dostałem warunki i czego można się spodziewać

Aga
@Krystyna

Idzie, ale to są grosze i z reguły można usłyszeć, że nie ma już budżetu na dany rok. Pierw trzeba się nachodzić i na prosić. Premie? Chyba uścisk dłoni prezesa można tak traktować. Na święta poza życzeniami nie ma co liczyć, jedynie na dzień kobiet i mężczyzn jakieś duperele. Firma za to chętnie udziela się we wszystkich runmagedonach, gdzie poza satysfakcją na więcej liczyć nie można. Jako pierwsza firma, nawet dla osób bez doświadczenia - nie jest zła. Trzeba uzbroić się tylko w kontener melisy. Ze względu jednak na brak podejścia "pro pracowniczego" długo nikt w niej nie wytrzyma. Praca zdalna (nie na wszystkich stanowiskach) to nie szczyt marzeń.

Iza
@Karola

Jeśli nie to najniższa, jak "prostujesz" po @Pracownik, to ile? Chodzi mi o specjalistę ds. egzekucji, który - mam nadzieję - nie musi mieć wykształcenia prawniczego, a jedynie być skutecznym windykatorem :) Nawiasem mówiąc, zastanawiają mnie niektóre wpisy i masa błędów językowych w nich zawarta. Czy w kancelarii nie obowiązuje wyższe wykształcenie i znakomita polszczyzna?

Aga2
@Aga

Zapomniałaś o notorycznym odsuwaniu od projektów jak coś im się nie spodoba co oczywiście skutkuje pozbawieniem premii w całości, o "wybitnych" szkoleniach produktowych prowadzonych jak czas pozwoli, o milionie tabelek do wysłania codziennie, o lawinie zadań dodatkowych przysyłanych przez czworo przełożonych, o urywających się telefonach przychodzących między którymi nie da się wbić, żeby zrobić sprawę ze swojego zakresu itd itd

Wiktoria
@Aga

Powiesz, w których działach jest większa szansa na prace zdalną? Skoro premii nie ma, a zarobki są takie sobie, to przynajmniej jest pakiet socjalny? Jakieś dofinansowanie do opieki medycznej lub karty multisport, czy też nie za bardzo?

Danuta

Brał ktoś z was udział w rekrutacji ostatniej na stanowisko Specjalista Ds. Windykacji? Raczej pozytywnie wypowiadacie się o firmie. Ciekawi mnie, jakie stawki tu obowiązują, skoro wszystko zależy od działu? :) Mnie jeszcze obowiązuje okres wypowiedzenia w firmie, ale zastanawiam się, czy warto mieć oko na to stanowisko w przyszłości? Może ktoś napisze coś o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej?

Prac

Kancelaria nie szanuje pracownika, bardzo niskie zarobki, brak możliwości podwyżki. Praca zdalna prawie w ogóle nie istnieje. Rotacja pracowników mówi sama za siebie.

@Prac

Pracuję w kancelarii już jakiś czas i nigdy nie miałam problemu z pracą zdalną. Myślę, że zależne jest to od stanowiska. Zawsze czułam się doceniona, manager dostrzega moje zaangażowanie. W przeciągu ostatnich 2 lat awansowałam.

Krystyna
@Karolina

To jest możliwość w 100% pracować zdalnie?

@Krystyna

Wszystko zależy od stanowiska na który aplikujesz. Wiadomo, że przez okres próbny musisz zapoznać się z firmą i zasadami.

Aleksandra

ok rozumiem, a jak często są te rotacje? często po okresie próbnym pracownik nie przedłuża umowy i szukacie kolejnego ?

@Aleksandra

Z tego co zauważyłam to u nas w dziale nowe osoby po okresie próbnym mają przedłużane umowy

@Aleksandra

Bardzo rzadko zdarza się, żeby pracownik zrezygnował z pracy po okresie próbnym, raczej Ci którzy przychodzą i mają chęć nauki, zostają z nami na dłużej.

Halina

A na jaki czas jest przedłużana umowa po okresie probnym?

@Halina

Umowa po okresie próbnym podpisywana jest na rok czasu.

zdalny
@Krystyna

Ja 3 tygodniowo zdalnie. W niektórych działach mniej, ale to zależy od stanowiska.

Jeśli chcecie zapoznać się trochę z Kancelarią od wewnątrz, zajrzyjcie na LinkedIn firmy. Dzięki temu możecie na bieżąco obserwować co dzieje się w firmie. https://www.linkedin.com/company/kancelaria-prawna-hyperion-ga%C5%82ek-&-wsp%C3%B3lnicy-sp%C3%B3%C5%82ka-komandytowa/

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa?

Mimo dużej ilości pracowników w firmie, oraz ciągle rosnące działy nie przeszkadzają w dobrych relacjach. Wiadomo, wszystko zależy od twojego podejścia również, bo zależy nam wszystkim aby każdy nawzajem się szanował. Menadżerowie działów są cudownymi ludźmi, bardzo łatwo się z nimi dogadać, wszyscy tu jesteśmy na "TY". Nie traktują cię jak powietrze, biorą pod uwagę twoje zdanie, jak miałam problem i musiałam zostać w domu, to menadżer zezwalał na pracę zdalną (wiadomo, niektórzy nie mają takiej możliwości ze względu na to, jaką pracę wykonują). Ja pracuję tu już ponad rok i miałam okazję 4 awansów, więc da się! Trzeba tylko chcieć

Ha ha ha 4 awanse :) brawo Ty :) a ile przy okazji każdego awansu dostałeś podwyżki? Pracodawca mydli oczy pracownikom awansem tylko po to, żeby nie dać podwyżki :)

Brawo ja, Brawo My! Moi znajomi również mogą pochwalić się podobnymi i lepszymi osiągnięciami w Kancelarii. Oczywiście, trzeba się wykazać a nie udawać, że się pracuje i liczyć na wielkie podziękowania. Nie wypowiem się co do reszty, ale mój każdy awans niósł za sobą podwyżkę. Jeżeli uważasz, że nie jesteś doceniany, może warto porozmawiać z kimś od HR albo ze swoim przełożonym. Najłatwiej narzekać na forum :)

Praca

Hej korpoludki, widziałam dużo ciekawych ofert pracy w Waszej kancelarii. Dajcie znać czy warto do Was aplikować ? Jaka panuje atmosfera ? Jakie zarobki ? Czy pracujecie zdalnie ? Czy łatwy dojazd z Wrocławia ? Itp…

Józef
@Praca

Nie.

@Praca

Pracuję tu już trochę, mogę śmiało polecić! Bardzo fajna firma, atmosfera jest całkiem przyjazna, zarobki zależne od stanowiska, są szanse na rozwój i awanse. W niektórych działach jest możliwość pracy zdalnej. Zależy z jakiej części Wrocławia i jaką komunikacją. Dużo osób jeździ z Psiego Pola i tamtych stron około 35 min autem.

Brak pracy zdalnej, zarobki poniżej mediany, dojazd i powroty ciężki przez fakt jednej drogi dojazdowej

@Andrzej

Ja dojeżdżam z Wrocławia a korek zawsze po przeciwnym pasie, a co do pracy zdalnej, masz jakieś błędne informację.

Czy można liczyć w Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa na prywatną opiekę medyczną?

tak

Parking

Czy dla każdego pracownika jest miejsce parkingowe?

@Parking

Pytasz bo chcesz się przyjąć do pracy? Chyba miejsce parkingowe nie jest najważniejsze, nie? Byłeś już na rozmowie czy dopiero się szykujesz?

Janek
@Jan

Ja jestem umówiony na rozmowę i ciekawy jest jak będzie. Napisze jak coś sie dowiem

@Janek

Tak, dla każdego pracownika jest dostępny bezpłatny parking.

Ciekawa
@Janek

Jak było na rozmowie? Warto poświęcać swój czas?

Ciekawa

Czy kancelaria jest zainteresowana zatrudnieniem osób świeżo po ukończeniu szkoły średniej (technicznej, ekonomicznej), które zamierzają studiować prawo niestacjonarnie i mają niewielkie doświadczenie w pracy (wakacyjna praca w biurze, praktyki staże)?

@Ciekawa

Informacja o prowadzonych procesach rekrutacyjnych jest dostępna na naszej stronie www.kancelariahyperion.pl w zakładce kariera. Kancelaria oferuje płatne praktyki i staże skierowane głównie do studentów II-IV roku prawa.

it

ile płacą w IT? jaki szef i atmosfera?

it
@it

Zapraszamy do aplikowania, szczegóły zostaną przekazane bezpośrednio podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

@it

A teraz nie można dowiedzieć się choćby orientacyjnej wysokości wynagrodzenia? Po co aplikować w ciemno, a potem się rozczarować jak wypłata będzie niska.

śmiech na sali
@it

widziałem ofertę na analityka baz danych zaawansowany sql -vba -zaawansowany excel -mile widziany python Zarobki ? 41100 - 4900 brutto żenada

Ile jest zmian w Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa?

Praca jest jednozmianowa. Godziny w Kancelarii są elastyczne, co znaczy że pracę można rozpocząć między godziną 7-9, a zakończyć o godz. 15-17, godziny pracy są uzależnione od konkretnego działu.

Praca jest jednozmianowa. Godziny są elastyczne, można rozpocząć pracę między godziną 7-9, a zakończyć o godz. 15-17, godziny pracy są uzależnione od konkretnego działu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa - Siechnice

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa