Opinie o JOBNONSTOP.PL w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JOBNONSTOP.PL. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w JOBNONSTOP.PL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBNONSTOP.PL w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

Bardzo profesjonalny proces. Serdecznie polecam rekrutację z Panią Joanną.

Nikodem Nowy wpis

Właśnie za kilka dni zaczynam nową pracę w dużym banku. Dziękuję p. Juliuszowi z Jobnonstop, bo w mojej ocenie przeprowadził bardzo profesjonalnie cały proces rekrutacji, od pierwszego kontaktu ze mną, aż do podpisania mojej umowy z nową firmą. Nie miałem w przeszłości takich pozytywnych doświadczeń.

Magdalena Nowy wpis

Serdecznie polecam rekruterkę Stellę Gaj z firmy JobNonStop. Cechuje ją życzliwość, cierpliwość w odpowiadaniu na zadawane pytania, troskliwość, dokładność, konsekwencja, stały kontakt, umiejętność negocjacji, zdolność przekonywania i przedstawiania alternatyw. Właśnie dostałam dzięki niej nową pracę w Centrum Warszawy. ????

Marek Nowy wpis

Współpraca z firmą JNS to profesjonalizm. Podstawa rekruterów jest bardzo aktywna co daje pewność przedstawienia ciekawych ofert. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto to powiem WARTO!!! Polecam.

Firma JOBNONSTOP.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie JOBNONSTOP.PL?

Dzień dobry, To wszystko zależy od stanowiska na jakie prowadzona jest rekrutacja.

johny voo

nie odpisuja na fb i wgl zero kontaktu jak sie aplikuje na te ich oferty , strata czasu ..

bez nicka
@johny voo

jeżeli aplikujesz na pozycję menedżerska nie mając wymaganego doświadczenia - to czego oczekujesz?

Asia

AR Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej V2 Do jakiego to banku? Jaka jest podstawa na tym stanowisku ?

@Asia

Dzień dobry, Nie jest to oferta dotycząca banku.Zapraszam po wszystkie szczegóły wraz z możliwością aplikowania: https://jobnonstop.pl/oferta/1094/SL_AP_AR_Accountant/ Pozdrawiamy, JobNonStop

Szczerze polecam firmę! Aplikowałem na stanowisko gdzie moja kandydatura została odrzucona, ale firma wróciła do mnie z inną ofertą. Dzięki temu mam nową pracę. p.s. firma udziela bardzo szczegółowe informacje odnonie firmy,stanowiska i procesu.Cały czas byłem informowany na bieżąco co do statusu mojej rekrutacji.

Krzysztof

Jestem pozytywnie zaskoczony jakością współpracy. Aplikowałem na stanowisko Doradcy Klienta (do banku) i pomimo tego że nie jest to jakieś wybitnie wysokie stanowisko - miałem poczucie, że jestem traktowany z dużą uwagą i dbałością o szczegóły, doskonały kontakt z rekruterem prowadzącym ten temat. Dzięki!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w JOBNONSTOP.PL?

Maciek

Witam serdecznie Spotkałem się z firmą jobnonstop.pl dwa lata temu. Muszę przyznać że jest jedną z najbardziej profesjonalnych firm "hr" z jakimi miałem przyjemność współpracować. Pani Grażyna jest prawdziwą perłą tej firmy którą poznałem podczas rekrutacji. Tak kompetentnej, ciepłej, serdecznej osoby dawno nie spotkałem. Z jednej strony jest osobbą bardzo miłą, umiejącą zbudować życzliwy poziom rozmowy, a z drugiej strony jest konkretną, wymagającą i rzeczową osobą, która rewelacyjnie umie korelować pracodawcę z nowym pracownikiem. Bardzo dziękuję za dotychczasową wspołpracę

Klaudia

Bardzo polecam Panią Grażynę, jest przemiłą osobą, którą doradziła mi w życiowych decyzjach:) Rekrutacja przebiega bardzo sprawnie i pozytywnie:) Firma JOBNONSTOP.PL godna polecenia.

Bardzo konkretna rozmowa rekrutacyjna, informacja na każdym etapie. Zdecydowanie polecam firmę i rekruterkę Panią Joannę ;-)

Justyna

Z przyjemnością pozystywnie oceniam kontakt z firmą JOBNONSTOP - niestety trochę rozmów rekrutacyjnych mam za sobą, ale miałam przyjemność trafić na tą firmę. Brałam udział w rekrutacji, ale niestety nie zakfalifikowałam się do kolejnego etapu (finałowego). przez cały proces wiedziałam co się dzieję z moją kandydaturą a na końcu dostałam solidną informację.Dzięki temu wiem na czym stoję i nie siedzę i nie czekam jak w przypadku innych firm.

Iwona

Byłam rekrutowana przez ta firmę dokładnie przez Panią Grażynkę. Rekrutacja przebiegła szybko, fachowo, Pani Grażynka wytłumaczyła mi wszystko na temat etapu rekrutacji. Prace otrzymałam.

KatarzynaP

Uczestniczyłam w procesie rekrutacyjnym, który firma prowadziła i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Rekruterka (Pani Grażyna) bardzo dokładnie i rzeczowo przedstawiła ofertę oraz odpowiedziała na wszelkie moje pytania. Bardzo aktywnie uczestniczyła w całym procesie. Dbała o szybki kontakt z przyszłym pracodawcą, interesowała się kolejnymi etapami. Dzięki szybkiej reakcji i zaangażowaniu w ekspresowym tempie otrzymałam pracę, za co jestem bardzo wdzięczna. Życzę każdemu takiej pomocy w trakcie rekrutacji.

Gosia

Rozmawiałam dziś z rekruterką firmy: bardzo konkretnie i dokładnie przedstawiona oferta a przy tym osoba, z którą rozmawiałam była bardzo empatyczna i szybko rozwiała moje wątpliwości. Bardzo polecam!

Rafał

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym, który przeprowadzała firma JobNonStop dla jednego z największych banków w Polsce. Proces był bardzo sprawny i został on przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie. Rekruter dokładnie przeprowadził mnie po wszystkich etapach rekrutacji a sama komunikacja z agencją i firmą do której aplikowałem była bardzo dobra. Finalnie przeszedłem pomyślnie cały proces rekrutacyjny i dostałem propozycję współpracy, którą przyjąłem. Bardzo dziękuję JobNonStop, gdyż wciąż pracuje dla tej firmy i znacząco się tam rozwijam do dnia dzisiejszego :)

Aktualny pracownik

Pracuje w Jobnonstop w Warszawie już ponad 3 lata i jestem zadowolona - odpowiednie wsparcie przy zachowaniu dużej indywidualności, super komunikacja, jeśli trzeba coś ustalić jest to możliwe w eksperowym tempie, można się rozwijać na różne sposoby i pozyskać ogrom wiedzy biznesowej od właścicieli. Zresztą staż pracowników w samej agencji też sporo mówi, większość pracuje po min. kilka lat :)

Zuza

Miałam okazję uczestniczyć w ukrytej rekrutacji, jak sie okazało do jednego z największych Operatorów komórkowych. Pan, który mnie przeprowadził przez proces był bardzo profesjonalny i mimo pewnych perturbacji, dzięki jego pomocy pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc. Brałam udział w innych rekrutacjach i mogę szczerze polecić tą firmę a Panu rekruterowi BARDZO dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o JOBNONSTOP.PL - Warszawa

• Jak się pracuje w JOBNONSTOP.PL?

Zobacz opinie na temat firmy JOBNONSTOP.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBNONSTOP.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JOBNONSTOP.PL
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Adama Mickiewicza 63/202
    01-625 Warszawa