SELECTIVV

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SELECTIVV

Jak wygląda rozmowa w SELECTIVV na stanowisko Promotor? Z iloma osobami się rozmawia? 13 marca pojawiło się ogłoszenie.

Nowy wpis

Witam, obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Możecie Państwo wysłać swoje CV na adres job@selectivv.com. Miłego dnia

Roxi Nowy wpis

Widzę, że zatrudniacie w większości specjalistów. Znalazłam archiwalną ofertę pracy na stanowisku specjalista ds. administracji. Obecnie szukam pracy w tym charakterze. Czy jest możliwość dołączenia do zespołu?

Nowy wpis

@Roxi

Witam, obecnie nie prowadzimy rekrutacji , ale może Pani wysłać swoje CV na adres job@selectivv.com. Miłego dnia,

Jaki dress code obowiązuje w SELECTIVV?

Dress Code

Witam, w Selectivv nie mamy Dress codu :)

@Dress Code

Są mimo wszystko jakieś inne wyznaczniki odnośnie kultury pracy? mam na myśli biuro w Saskiej, BDM jest potrzebny, a przynajmniej takie ogłoszenie widnieje na stronie. Ciekawi mnie samo wdrożenie w zespół oraz szczegóły dotyczące integracji

Dziękujemy za pytanie. Mamy dobrze zaprojektowany i przyjazny onboarding. Dzięki skutecznemu wdrożeniu i poznaniu firmowych procedur i kultury organizacyjnej, nowy pracownik może szybciej rozwijać swoje umiejętności i kompetencje zawodowe. Proces onboardingu w naszej firmie pozwala na zapewnienie nowemu pracownikowi poczucia wsparcia, integracji z zespołem i łatwiejszego nawiązania relacji z innymi pracownikami.

Co wchodzi w socjal SELECTIVV?

Witam, dziękujemy za pytanie. Obecnie oferujemy pracownikom: - dostęp do platformy językowej, - prezenty na rocznicę pracy, - co tydzień świeże owoce, - ciekawe spotkania integracyjne, - bibliotekę jak offline tak i on-line, - różne szkolenia branżowe. Poprzez zakładkę "Kariera" (https://selectivv.com/oferty-pracy/) zachęcamy do monitorowania wszystkich aktualnie otwartych rekrutacji :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SELECTIVV? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Aktualność
TeamSelectivv to najlepszy agencyjny team ever!

W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy aurę świąteczną naszą zespołową wigilią w restauracji Casa Ristoranti .

Zobaczcie relację z naszego spotkania wigilijnego.

Czy można liczyć w SELECTIVV na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, na tą chwilę nie mamy opieki medycznej w pakiecie benefitów.

Aktualność
Last Friday, thanks to the Kontrastownia studio, we had the opportunity to take part in painting workshops, and thus introduce work-life balance in our everyday life!

How do you rate this form of activity?

Aktualność
W Selectivv nigdy się nie nudzimy!
Wczoraj mieliśmy okazję wysłuchać wykładu No Stress i nauczyć się panować nad negatywnymi emocjami! :)

Jaki jest okres rozliczeniowy w SELECTIVV? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Witam, wynagrodzenia z tytułów umowy o prace wypłacane są do 10 dnia każdego miesiąca.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista Ds. Reklamy w firmie SELECTIVV?

Zatrudniamy obecnie około 40 specjalistów w ramach różnych form zatrudnienia, z czego większość pracuje w biurze w Polsce. Stale dbamy o dobrą atmosferę w pracy i dodatkowe benefity dla zespołu (część z nich można znaleźć w zakładce Aktualności) . Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Link do strony :https://selectivv.com/kariera/.

Tom
@SELECTIVV

Skoro zatrudniacie tyle osób, to chyba po całej Polsce, w Warszawskim biurze raczej pustki a na stanowisku specjalisty ds. reklamy zostały dwie + dwie z teamu międzynarodowego. Reszta zajmuje się chyba pisaniem pozytywnych opinii w internecie

Beata
@Tom

pracowales w tej firmie ze wiesz takie rzeczy ? to skad te 40 osob o ktorych pisza, to kłamstwo ?

@SELECTIVV

Gdyby tak było, to nie byłoby tak wielkiej rotacji. Wiele znanych w branży nazwisk przewinęło się przez tą firmę i po kilku misiącach, jak zobaczyli bebechy - uciekli nie chcąc podpisywać sie pod tym.,

Słowik

Firma nie dla każdego...,podobnie jak buty Yeezy Boost Kanye West - każdy marzy, ale rękawki czasem zbyt krótkie. Selsctivv wyostrza zmysły, rasuje twój maping, przekształca cię z poczwarki w motyla..,szkoła sukcesu. Jeśli chcesz, chodzisz w fajnych butach, jeśli nie....., Twój wybór. Jeśli masz cel, wiesz po co przychodzisz do biura, kochasz pracę, nie przepracujesz ani dnia, bo praca będzie twoim relaksem. Nie żałuję, polecam i zachęcam wszystkich twardzieli, którzy chcą zarobić fajne pieniądze(usunięte przez administratora)

Barbara

Co Waszym zdaniem powinny zrobić osoby zainteresowane zatrudnieniem w SELECTIVV. Na stronie internetowej tego pracodawcy nie udało mi się znaleźć odpowiedniej zakładki pod którą można by zapoznać się z aktualnymi rekrutacjami. Czy pracownicy tej firmy mogliby się wypowiedzieć na ten temat jak i poruszyć inne ważne kwestie dotyczące obecnej sytuacji SELECTIVV?

@Barbara

może osobiście się przejść?

@anonymous

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Już poprawiliśmy nasza stronę i dodaliśmy zakładkę "KARIERA". Pod tym adresem można znaleźć wszystkie otwarte rekrutacje: https://selectivv.com/kariera/ Jeżeli obecnie nie prowadzimy rekrutacji, to mimo wszystko zachęcamy do wysłania CV na adres: job@selectivv.com.

@Barbara

Szukać innej pracy. Zdrowie psychiczne jest ważniejsze niż stres, który fundują

Ex pracownik

Pracowałem w tej firmie i mam jedno tylko zdanie - Praca tam to wstyd przed klientami. Ludzie uciekają, bo mają wyrobione nazwiska w branży, a tam muszą wiecznie się tłumaczyć klientom. Dodatkowo atmosfera w firmie nie do zaakceptowania. (usunięte przez administratora) przekleństwa, stres. Ta praca może być dobra dla desperatów, którzy chcą się zaczepić i potraktować to coś zwane "firmą" jako trampolinę w nowej branży. Tylko muszą być odporni psychicznie bo 6 miesięcy wytrwać to wyzwanie.

qwerty

Płace niskie, poziom świadczenia niski, poziom rozwoju żaden. Rotacja niesamowita, zarząd pozostawiający wiele do życzenia. Trzymać się z daleka.

@qwerty

Drogi Qwerty, Jest nam niezwykle przykro, że posiadasz taką opinię o naszej firmie. Jeżeli chodzi o sprawę wynagrodzenia, to uczestniczymy w ogólnopolskim badaniu wynagrodzeń i oferowane przez nas wynagrodzenie, jest znacząco powyżej przeciętnego wynagrodzenia oferowanego na podobnych stanowiskach w innych firmach z naszej branży. Pamiętaj proszę również, że oferowany poziom wynagrodzeń, jest adekwatny do doświadczenia na danym stanowisku. Co do pozostałych kwestii to są ono bardzo ogólne oraz subiektywne i niestety jest nam niezwykle ciężko się do nich ustosunkować.

Jak wygląda rozmowa w SELECTIVV na stanowisko Manager? Prowadzący rozmowę są w porządku? 11 kwietnia pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Dziękujemy za pytanie! ;) Faktycznie poszukujemy osoby na stanowisko International Business Development Manager. Wszystkie przesłane aplikacje najpierw sprawdza odpowiedzialna osoba z działu HR pod względem zgodności wymagań zamieszczonych w ogłoszeniu. Następnie aplikacje sprawdzane są przez osobę odpowiedzialną z danego działu - w tym wypadku naszego CRO. Następnie poszczególne osoby są zapraszane na rozmowę wstępną w formie online. Dalsze kroki są już zależne od ustaleń z osobą która prowadzi rekrutacyjnę. Czy jesteśmy w porządku? Najlepiej przekonać się samodzielnie ;) Zapraszamy do składania aplikacji! ;)

Igor

Jaka jest atmosfera w firmie? Jaką umowę daje firma na początek?

@Igor

Szanowny Panie, Forma zatrudnienia w naszej firmie jest zależna od stanowiska, jak również doświadczenia samej osoby. W Selectivv pracuję osoby zatrudnione na umowę o pracę, jak również umowę zlecenie/dzieło. Firma posiada również szereg partnerów, którzy posiadają własną działalność gospodarczą (tzw. współpraca B2B). Co do atmosfery w pracy - staramy się, aby była jak najlepsza ;-) Zależy nam, aby wszyscy członkowie zespołu traktowali się z wzajemną kulturą i szacunkiem. Raz w tygodniu do biura dostarczane są owoce i zdrowe przekąski. Przed pandemią organizowane były również tzw. "grille" lub pizze na tarasie (zazwyczaj w piątki). Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli przywrócić tą tradycję ;)

Pomocny

Rotacja niesamowita. Firma na blogu stale pokazuje nowe twarze (co ciekawe łapią się na ich głupią gadkę specjaliści wyższego szczebla). Niestety jak zobaczycie na blogu twarze sprzed roku to już w firmie ich nie ma - uciekli a część założyła sprawy sądowe. Czy to nie mówi samo za siebie. Omijać. Mobbing. Ja też tam pracowałem i nawet wrogowi nie polecę.

@Pomocny

Szanowny Panie, Bardzo dziękujemy, że uważnie czytuje Pan naszego bloga. Systematycznie informujemy o zmianach w naszym zespole, gdyż wyznajemy zasadę, iż największą zaletą naszej firmy są właśnie ludzie i zespół którzy tworzą. Niezmiernie nam miło, iż zauważył Pan, że dołączają do nas tzw. "specjaliści wyższego szczebla"(jak nazwał Pan to w swoim wpisie). Potwierdz to, że jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą i oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Jakie narzędzia pracy zapewnia SELECTIVV? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

W tej firmie nie ma pieniędzy nawet na pakiet Office dla pracowników, auto służbowe mają prezesi i ich rodziny. Korzystają z nich tylko poza godzinami pracy

@Andrzej

Szanowny Andrzeju, Cała firma Selectivv korzysta z najnowszych rozwiązań dostarczanych przez firmę Google, m.in Google Workspace. Wszystkie dane przechowywane są w tzw. środowisku chmurowym (tj. Google Cloud Platform). Rozumiemy osobiste przywiązanie do pakietu MS Office, natomiast wykorzystywane przez nas rozwiązanie ma wiele innych zalat, które użytkownik docenia wraz z nabyciem większego doświadczenia. Pracownicy firmy nie posiadają aut służbowych, gdyż nasza praca jest w pełni stacjonarna i nie wymaga podróży służbowych. Jeżeli niezbędne jest spotkanie z klientem poza biurem, członkowie zespołu mają do dyspozycji taksówki, pociąg lub samolot - w zależności od odległości. Koszty podróży pokrywa oczywiście firma.

Nie polecam

Praca w Selectivv to ciągle wyzwanie jak ktoś wcześniej napisał, jako traffików zatrudnia się osoby, które nie potrafią zakładać kampanii, nie ma kto ich szkolić, nie ma osób, które umieją obsługiwać systemy emisji reklam. Handlowcy po sprzedaniu jednej kampanii muszą tłumaczyć się dlaczego kampania nie wypaliła, jeden klient = jedna kampania. Ciągły mobbing, szefowie cisną na wynik, w zamian mają tylko bluzgi i ciągłe pilnowanie, kto ile siedzi w pracy, nie ważne ile pracujesz po godzinach i w weekendy, musisz być na 9 inaczej publiczny lincz przez prezesa. Ogólnie praca dla zdesperowanych. Zatrudniają dużo obcokrajowców, bez karty pobytu, bo wiedzą, że im nie uciekną.

@Nie polecam

Szanowny Panie, Zatrudniamy osoby na różnym poziomie doświadczenia. W naszym zespole znajdują się zarówno osoby bardzo doświadczone, jak i tzw. juniorzy. Zespół tworzą również osoby o różnych specjalizacjach tj. programmatic, social media, performence marketing itp. Zasady jakie wyznajemy to wzajemny szacunek i wzajemna nauka. Oczekujemy więc, że w miarę możliwości osoby, będą wzajemnie wymieniały się wiedzą, a bardziej doświadczeni członkowie zespołu, pomogą we wdrożeniu osób o mniejszym doświadczaniu. Co do godzin pracy: Pracujemy w godzinach od 9 do godziny 17 - zarówno kiedy pracujemy z biura, jak i w trakcie pracy zdalnej. Bardzo często pracujemy w ramach zespołów, które mają spotkania robocze. Niestety jeżeli ktoś notorycznie spóźnia się, bez wcześniejszej informacji, uniemożliwia to pracę danego zespołu. Zależy nam również, aby pracę wykonywać tylko w godzinach pracy, bez dodatkowej pracy w nocy lub w weekendy. Co do obcokrajowców: Dla naszej firmy najważniejsze są umiejętności danego członka zespołu - bez względu na jego wiek, rasę czy narodowość. Nie dyskryminujemy nikogo, nawet jeżeli pochodzi z innego kraju. Co więcej, Selectivv obsługuje klientów w kilkunastu krajach - znajomość języków obcych jest więc dla nas dodatkowym atutem. Sam sposób i formę zatrudnienia regulują przepisy prawa polskiego. Każda osoba która pracuje w Selectivv posiada aktualne pozwolenie na pracę wydane przez odpowiedni organ.

Stracony kawałek życia

Praca w tej firmie to wyzwanie. Ciągłe reklamacje klientów na źle zrealizowane kampanie. Ciągłe błędy a człowiek musi się tłumaczyć i udawać, że to tylko drobna pomyłka. (usunięte przez administratora)Nie polecam. Masa umów B2B, a jak odchodzisz to nie rozliczają Ci niewykorzystanego urlopu.

Zostaw merytoryczną opinię o SELECTIVV - Warszawa

• Jak się pracuje w SELECTIVV?

Zobacz opinie na temat firmy SELECTIVV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

SELECTIVV