Opinie o Gison w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gison. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gison o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gison w Kraków

xx Nowy wpis

Jestem po stażu w tej firmie. Oceniam ją bardzo pozytywnie. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania zostałabym tam dłużej, bo szansa na zatrudnienie po odbyciu stażu jest duża.

Kandydat Nowy wpis
@xx

Czy to znaczy że nie można pracować zdalnie? Szkoda... W dzisiejszych czasach to trochę słabo że nie dają takiej możliwości jeśli byli zadowoleni z pracownika.

xx Nowy wpis
@Kandydat

Można zdalnie, jest to do uzgodnienia. Jednak mi ten tryb pracy nie odpowiada

była stażystka

jeśli ktoś chce się rozwijać to jest to miejsce dające dużo możliwości i zupełnie nie zgadzam się z opinią poprzedników ;)

Kandydat Nowy wpis
@była stażystka

Czy można wiedzieć więcej szczegółów jak wygląda staż w tej firmie? W jakim dziale go odbyłaś? Szukam pracy związanej z GIS i zastanawiam się czy to dobre miejsce

gisowiec

udają korpo, a tak naprawdę tylko lecą na wykorzystaniu studentów

Student
@gisowiec

Jedyne co mają dobre to biuro. Sposób traktowania nowych pracowników/stażystów jest karygodny. Nowy pracownik jest po prostu olewany i pozostawiony sam sobie. Brak jakiegoś sensownego wprowadzenia w pracę, brak szkoleń, niskie umiejętności techniczne pracowników. Miałem głównie doświadczenie z działem przetwarzania danych, ale z tego co twierdzili pracownicy w dziale IT jest podobnie. Nie polecam tej firmy jeśli ktoś myśli poważnie o branży GIS ze względu na podejście do rozwoju pracowników.

Joanna

Czy ktoś odbywał staż w Gisonie jako tester w dziale IT? :) Jak wygląda zakres obowiązków stażysty? Czy jest się cały czas pod czyjąś opieką i można się wiele od innych nauczyć? Jak po zakończeniu stażu wyglądają możliwości dalszego zatrudnienia w firmie? Ile osób przechodzi później na normalną pracę?

Pepe
@Joanna

Testowanie odbywa się jako nudne klikanie w kółko tych samych funkcji. Jest opieka stażu. Możliwości dalszego zatrudnienia są duże jeśli chcesz pracować za półdarmo. Nikt raczej tam długo nie wytrzymuje ze względów finansowych i rozwojowych.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gison na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Geograficznych Systemów Informatycznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Aleksandra

Gison nie ma jeszcze na Naszym forum żadnej opinii. Kto zechce wypowiedzieć się jako pierwszy? Czy polecacie tego pracodawcę? Jak przebiega współpraca z tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Gison - Kraków

• Jak się pracuje w Gison?

Zobacz opinie na temat firmy Gison tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gison?

Gison
2.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Chmieleniec 18 lok. 12
    30-348 Kraków