Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka

Wrocław

Opinie o Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka

Karolina

Świetne miejsce , bardzo miła atmosfera i szefowa świetna! Pracując tam ciągle zdobywałam nowe umiejętności , współpraca z dziewczynami układa się świetnie ! Ciężko mi było rozstać się z nimi , ale przeprowadzka zmusiła mnie do tego . Polecam tego pracodawcę.

AdaO

Zgadzam się z dziewczynami . Bardzo miło wspominam pracę w tym miejscu. Bardzo mila atmosfera i wiele można się nauczyć. Polecam tego pracodawcę!

Magdalena G

Mam bardzo dobre wspomnienia z pracy w tym salonie . Wiele się nauczyłam i zyskałam dużą wiedzę. Bardzo miła atmosfera a sama właścicielka bardzo miła kobieta pomocna i wyrozumiała.

GośkaT

Pracowałam tam i muszę przyznać że bardzo miła atmosfera tam panuje i wiele można się dowiedzieć . Zyskałam dużą wiedzę z zakresu kosmetologii po pracy w tym zakładzie za co jestem im ogromnie wdzięczna dzięki czemu odważylam się otworzyć własną działalność.

Dominika

Ja polecam, pracowałam 4 lata i dobrze sobie wspominam. Teraz mam swój salon.

Karola Baniak

Totalnie odradzam pracę u tej Pani i w tym salonie. Jakość świadczonych usług mierna. Dodatkowo słyszałam wiele mrożących krew w żyłach historii o tym miejscu i Pani Krysteckiej. Odradzam wszystkim klientom także.

ja

Pracowałam tam potem założyłam swój gabinet.Można się tam dużo nauczyć.

Aga

Pracowałam tam kiedyś zanim nie wyjechałam z Wro. Z dziewczynami i szefową dotychczas zdarza mi się spotkać jak przyjeżdżam. To były fajne czasy.

mała

A ja nie polecam. Za dużo obowiązków za taką pensję i miesiąc pracy bez umowy to nie legalne. Chyba Pani właścicielka sama pisze te pozytywne opinie.

Gosia

Pracowałam tam kiedyś, ale odeszłam bo wyjechałam z PL. To była dobra praca chwaliłam sobie i koleżanki i szefową. Dużo się nauczyłam.

gość

Witam, pracowałam tam ponad 3 lata. Gdyby nie zamążpójście i wyjazd z Wrocławia pracowałabym nadal. Fajna atmosfera, dobrze się pracuje i co najważniejsze można konkretnie zarobić no i umowa o pracę.

ja

Witam. Ja kiedyś pracowałam w tym salonie. Pracy jest bardzo dużo, i jeśli się pokaże, że może się robić wszystko ponad to co trzeba jest po potem wykorzystywane i wymagane jako obowiązek. Najlepiej być dyspozycyjnym 24/6 ale nie jest to doceniane finansowo. Pierwszy miesiąc pracy - próby jest bez umowy wiec na czarno. Pani właścicielka często kogoś szuka do pracy....

Zostaw opinię o Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka