Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka

Wrocław

Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka

Opinie o Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak przedstawia się sytuacja Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wrocław i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

PatrycjaW

Gdyby nie wyjazd z Wrocławia pracowałabym nadal w tym świetnym i zgranym zespole. Szefowa świetna , atmosfera w Gabinecie tez bardzo przyjemna . Jak najbardziej polecam tego pracodawcę.

EwelinaW

Pracowałam w tym gabinecie i mogę polecić to miejsce jak najbardziej. Świetny pracodawca, w gabinecie panuje przemiła atmosfera, bardzo przyjazna i koleżeńska. Wiele można się nauczyć , szefowa jest świetną osobą wyrozumiałą i bardzo miłą .

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

PaulinaT

Świetny pracodawca . Możesz wiele się nauczyć i zyskać ogromną wiedzę . Atmosfera jest naprawdę świetna, także polecam. Miałam okazję tam pracować , niestety po zmianie miejsca zamieszkania musiałam zrezygnować , ale z czystym sumieniem polecam!

Klara

Bardzo dobry pracodawca. Mam zamiar aplikować, może potrzebują pracowników?

Karolina

Świetne miejsce , bardzo miła atmosfera i szefowa świetna! Pracując tam ciągle zdobywałam nowe umiejętności , współpraca z dziewczynami układa się świetnie ! Ciężko mi było rozstać się z nimi , ale przeprowadzka zmusiła mnie do tego . Polecam tego pracodawcę.

AdaO

Zgadzam się z dziewczynami . Bardzo miło wspominam pracę w tym miejscu. Bardzo mila atmosfera i wiele można się nauczyć. Polecam tego pracodawcę!

Magdalena G

Mam bardzo dobre wspomnienia z pracy w tym salonie . Wiele się nauczyłam i zyskałam dużą wiedzę. Bardzo miła atmosfera a sama właścicielka bardzo miła kobieta pomocna i wyrozumiała.

GośkaT

Pracowałam tam i muszę przyznać że bardzo miła atmosfera tam panuje i wiele można się dowiedzieć . Zyskałam dużą wiedzę z zakresu kosmetologii po pracy w tym zakładzie za co jestem im ogromnie wdzięczna dzięki czemu odważylam się otworzyć własną działalność.

Dominika

Ja polecam, pracowałam 4 lata i dobrze sobie wspominam. Teraz mam swój salon.

Karola Baniak

Totalnie odradzam pracę u tej Pani i w tym salonie. Jakość świadczonych usług mierna. Dodatkowo słyszałam wiele mrożących krew w żyłach historii o tym miejscu i Pani Krysteckiej. Odradzam wszystkim klientom także.

ja

Pracowałam tam potem założyłam swój gabinet.Można się tam dużo nauczyć.

Aga

Pracowałam tam kiedyś zanim nie wyjechałam z Wro. Z dziewczynami i szefową dotychczas zdarza mi się spotkać jak przyjeżdżam. To były fajne czasy.

mała

A ja nie polecam. Za dużo obowiązków za taką pensję i miesiąc pracy bez umowy to nie legalne. Chyba Pani właścicielka sama pisze te pozytywne opinie.

Gosia

Pracowałam tam kiedyś, ale odeszłam bo wyjechałam z PL. To była dobra praca chwaliłam sobie i koleżanki i szefową. Dużo się nauczyłam.

gość

Witam, pracowałam tam ponad 3 lata. Gdyby nie zamążpójście i wyjazd z Wrocławia pracowałabym nadal. Fajna atmosfera, dobrze się pracuje i co najważniejsze można konkretnie zarobić no i umowa o pracę.

ja

Witam. Ja kiedyś pracowałam w tym salonie. Pracy jest bardzo dużo, i jeśli się pokaże, że może się robić wszystko ponad to co trzeba jest po potem wykorzystywane i wymagane jako obowiązek. Najlepiej być dyspozycyjnym 24/6 ale nie jest to doceniane finansowo. Pierwszy miesiąc pracy - próby jest bez umowy wiec na czarno. Pani właścicielka często kogoś szuka do pracy....

Zostaw opinię o Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej Jolanta Krystecka