Apteneo Sp. z o.o.

Łódzkie

Opinie o Apteneo Sp. z o.o.

Paulina

@Mar.większość Twojej opinii odnosi się bardziej do pracy pod konkretnym przełożonym. W zależności od rejonu, kwestia wparcia od bezpośredniego przełożonego może się różnić. Jeśli miałeś jakieś problemy w tym zakresie, to czy zgłaszałeś je do firmy? Ktoś jeszcze z obecnych przedstawicieli handlowych może powiedzieć coś o pracy w Apteneo? Obecnie trwa rekrutacja na to stanowisko i każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

Mar.

Uciekać. Marna pensja na własnej działalności, fabia to szczyt możliwości, przełożony dzwoniąc rano z pytaniem "jakie sukcesy" kończy każde pytanie - problem "mam drugie połączenie" pip... pip... pip...

Paulina

@Tadekczy tak właśnie wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku Koordynator Regionalny? Jak długo pracowałeś w Apteneo? Możesz powiedzieć co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?

Tadek

Marne zarobki, słabe samochody, wyłącznie własną działalność

Paulina

Firma poszukuje osób na stanowisko Koordynator Regionalny. Macie już jakieś doświadczenia z tych stanowiskiem? Co możecie powiedzieć o panujących warunkach w firmie?

aki

No skoro jest umowa o pracę, to wiąże się to odpowiednio z jakimiś socjalami, a wypłata jest terminowa?

Zostaw opinię o Apteneo Sp. z o.o. - Łódzkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteneo Sp. z o.o.