Agencja Turystyczna Ola S.C. Barbara Księżarczyk-Tomeczek Konstancja Cygon

Siemianowice Śląskie

Opinie o Agencja Turystyczna Ola S.C. Barbara Księżarczyk-Tomeczek Konstancja Cygon

Zastraszony wychowawca

Absolutnie nie polecam! Jako były wychowawca jestem przerażona, tym co wyprawia ta agencja. Brak organjzacji! Kierownictwo koloni to chyba rodzina bo nie wiem, kto o zdrowych zmysłach zatrudnia osoby tak skrajnie nieodpowiedzialne i przede wszystkim niekompetente! Jak ktoś sie postawi to agencja straszy sądem. Dlatego tak chętnie zatrudniają młode osoby, które łatwo zastraszyć. Pani Konstancja, z pozoru przemiła starsza osoba, to w rzeczywistości wyrachowana i bezwzględna osoba. Dobro dzieci ich w ogole nie interesuje. Zależy im tylko na tym żeby było jak najtaniej. I oczywiście bez problemów. Odradzam jakiejkolwiek współpracy i dla potencjalnych wychowawców i dla rodziców, którzy w przyszłości będą rozważać współpracę z tą agencją!

Anna

Byłam w tym roku jako wychowawca w Lewinie Kłodzkim - świetna kolonia, dobre jedzenie, basen , wycieczka w Góry Stołowe i kochane dzieci - organizacja sprawna /wszystko na telefon i mailem/ ...i nawet premia do wypłaty

wychowawca

nie wiem o co chodzi ale pieniądze są wypłacane tak jak w umowie było-byłem na 2 turnusach w tym roku i nie było z tym problemów. A dzieci i kadra są po prostu różne i trzeba się szybko dostosować do danych warunków i jak będę miał czas i będzie możliwość to pojadę następny raz

Annalice

Miałaś podpisana umowę i i tak nie dostałaś piniedzy?

Sara

Byłam kilkukrotnie wychowawcą na koloniach z tej agencji i szczerze z serca nie polecam. Brak organizacji, szczędzenie pieniędzy na dzieciach, ubogi plan kolonii, oszukiwanie swoich pracowników obietnicami bez pokrycia, zatajanie poważnych zdarzeń na koloni. Nie pozdrawiam.

Zo

JEDNA WIELKA MASAKRA!ZERO ORGANIZACJI!NIE POLECAM Z CALEGO SERCA!NIE PLACA KADRZE!OSZUKUJĄ!!!!SPRAWA JEST NA POLICJI I W SĄDZIE!!!JAK NAJDALEJ OD TEJ AGENCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sandra

Zgadzam się, rownież byłam wychowawcą. Kompletna porazka!Kierowniczka porazka!Osrodek porazka! I kadra nie dostała ani złotówki za wykonaną pracę..Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niezadowolona

Pracowałam jako wychowawca, bardzo zla organizacja, zalatwianie ośrodka na telefon, brak warunków do prowadzenia zajęć, ciagle zmiany terminów, turnusow. Nierzetelna firma, raczej komedia, a pozytywne opinie napisały chyba wlascicielki. Nie polecam, ciężkie kolonie i małe pieniądze!

Sylwia

Moje dziecko dzisiaj jechalo do Rabki 08.07.16 porazka totalna niesprawny autokar kapalo mu z tylka okazalo sie plyn wspomagajacy przeglad dopiero pokazali jak uslyszeli ze wezwalismy policje zabim dojechali autokar odjechal drugi pojechal niesprawdzony z dzieciakami porazka katastrofa totalna podobno przeglad byl 3 dni temu a kierowca przyznal 3 tygodnie temu dzieci zmeczone porazka

dorota

bardzo dobra Agencja...dziecko wrociło zadowolone z kolonii a było w Małym Cichym i liczy ze znow pojedzie z tej agencjii...oby!

buro

wielka pomyłka byc z tą firmą na koloniach. Czarują na potęgę. Kierowników kolnonii mają lekko ... nie..... udanych.

a ja byłem tam wychowawca na koloniach w biurze podrozy Ola i jestem zadowolony z wspołpracy z ta agencja...super kolonie i dobrze zorganizowane

oli

Agencja Turystyczna "Ola" to bardzo dobry i rzetelny pracodawca.Organizuje wspaniałe kolonie dla dzieci.byłam ztrudniona jako kierownik kolonii i nie narzekam.Nawiązałam współpracę na parę lat (mam nadzieje) Panie prowadzące biuro - kompetentne i miłe.Polecam tę firmę dla dzieci na kolonie i dla pracowników wakacyjnych

Zostaw opinię o Agencja Turystyczna Ola S.C. Barbara Księżarczyk-Tomeczek Konstancja Cygon - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Turystyczna Ola S.C. Barbara Księżarczyk-Tomeczek Konstancja Cygon